Colofon Familieberichten fDensenllnq.nl kijkookop fngnsenlinq.nl Corrie Goudzwaard-Bakker amiiieberichten Hans Koert Lieve Hans Hans Koert Hendrik Siereveld Zwaar werden de dagen en lang duurde de nacht Hoe moeilijk is het vechten bij het ontbreken van kracht Maar ondanks je verlies van de strijd om te leven Heb je ons ontzettend veel liefde gegeven Met verdriet om haar heengaan, maar met dankbaarheid voor haar liefde, hebben wij afscheid genomen van onze lieve moeder en trotse oma Elizabeth Cornelia Jacoba Teunis- Verweij sinds 31 januari 1995 weduwe van Guilemus Teunis -tk 17 augustus 1934 - f 6 september 2014 Cor en Andrien Teunis Kardamylia en Jelle Ylitsia Correspondentieadres: Roerdomp 16,4411 GA Rilland Er is gelegenheid om afscheid te nemen op woenscjag 10 september van 19.30 tot 20.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De uitvaartdienst wordt gehouden donderdag 11 september om 10.30 uur in de parochiekerk H. Jozef, Hontestraat 6 te Rilland, waarna aansluitend de begrafenis zal plaats vinden op de Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is in Verenigingsgebouw "De Ark", naast de kerk, gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Hospice "De Markies" te Bergen op Zoom voor de liefdevolle verzorging. Bedroefd omdat we hem moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee hij ons omringde, geven wij u kennis dat na een langdurig ziek zijn van ons is heengegaan mijn lieve, zorgzame man, onze zwager en oom Cornelis Johannes Bergs A 22-8-1929 Correspondentieadres: J. Bergs-Hollestelle M.C. Goud-Hollestelle C. Goud Neven en nichten Fam. Goud-Hollestelle Doelstraat 54 4413 BJ Krabbendijke De dienst van Woord en Gebed, geleid door Mevr. M. van Dijke-van 't Leven, wordt vrijdag 12 september om 14.00 uur gehouden in De Meiboom, Kerkpolder 30 te Krabben dijke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Krabbendijke. Na de begrafenis is er in De Meiboom gelegenheid tot condoleren. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van Ter Weel te Krabbendijke afdeling B, voor de goede en liefdevolle verzorging. Het gemis zal altijd blijven, maar de steun en het medeleven, zowel schriftelijk als persoonlijk, na het overlijden van onze lieve moeder, oma en ouwe oma heeft ons goed gedaan, onze hartelijke dank daarvoor. Familie Goudzwaard Zierikzee, september 2014 -> De Uitvaart Informatie Hulplijn 0118 46 22 05 maandag 8 september 2014 I 31 Veel te vroeg moeten we afscheid nemen van onze fijne buurman Wij wensen Corrie heel veel sterkte toe. De bewoners van de Torenvalkstee We gaan je vriendschap, je gezelligheid en zeker je humor erg missen. We zullen de vele mooie herinneringen koesteren. We wensen Corrie en familie veel sterkte toe. Jaap en Ella Michelle en Martijn Amanda en Caro Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze goede vriend Wij wensen Corrie en de familie veel sterkte nu en in de komende tijd Annet en Wim Marianne en Willem Annelies en Sjako AMAC zal nooit meer hetzelfde zijn Psalm 90: 6 berijmd) Helaas, het best van onze beste dagen baart dikwijls smart, geeft dikwijls stof tot klagen, daar zorg, verdriet en jammerlijke plagen steeds beurt om beurt de matte ziel doorknagen. De levensdraad wordt schielijk afgesneën, Wij schenen sterk en ach, wij vliegen heen! Met droefheid geven wij U kennis, dat de Heren uit onze famieliekring heeft weggenomen, onze geliefde zwager en oom. Sinds 11 januari 2014 weduwnaar van Prina van Belzen. In de leeftijd van 82 jaar. Sterke de Heren, de kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen in dit smartelijk verlies. Den-Helder G. van Belzen (in liefdevolle herinnering) G. van Belzen-de Nooijer Hilversum: J. van de Beek-van Belzen G. van de Beek Den-Helder: J. van Belzen E. van Belzen-Buijs W. van Belzen K.C. van Belzen E. van Belzen-Vinke N.J. Wezelman-van Belzen M. Wezelman S. van der Hert-van Belzen H. van der Hert Urk: M.C. Kater- van Belzen D.Kater Den-Helder: J. van Belzen L.W. van Belzen-van der Graaf Alle neven en nichten en ome Gerard de Nooijer. Hilversum, 4 september 2014 t 7-9-2014' O Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Naam Plaats Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Een levensverhaal plaatsen Condoleanceregister plaatsen Mensenlinq app voor Android Iphone Nationale uitvaart adressengids Online urnwinkel Online rouwbloemenwinkel Plaats een filmpje voor uw nabestaande volgons tÊT3 like ons op Twitter Facebook Uitvaart Informatie Hulplijn 'v Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week C 0800 - 4444 000 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet 1 www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Uitvaartverzorging H. Jobse www.hjobse-uitvaart.nl www.basisuitvaart-zeeland.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 31