af" n ■Jïlmëniomj/i) Familieberichten (H fHensenlinq.nl trouwen? Oysrlsdsn Janny Neels-Goeree Janna Elizabeth de Koning-van der Werf Jannie ££UJÜ ,.1^ Jannie de Koning-van der Werf Yolande 461 vrijdag 5 september 2014 Chris Kole en Barbara Bras zet het in de krant! weduwe van Gerard Neels 106-01 -2008 Wentelina Lily Pusch-van Holthuijsen MAR1NUS BASTIAAN RIJK MARINUS RIJK Medeleven, belangstelling, warmte en rust... Dankbaar voor het goede dat we samen mochten beleven geven wij u kennis van het overlijden van 12 maart 1928 Bruinisse f3 september 2014 Bruinisse, Simon de Koning Oosterhout, Jan de Koning Gerda Breij Janna en Jasper Ester en Fernando Zierikzee, Dik de Koning Simon Lucas Dokter de Kockstraat 79 -19 4311 EL Bruinisse De herdenkingsdienst zal gehouden worden maandag 8 september om 13.15 uur in het "Stiltecentrum" van "In 't Opper", Dokter de Kockstraat 13 te Bruinisse. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op begraafplaats "Molenhof" aan de Molenweg te Bruinisse. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het "Stiltecentrum". Heden ontvingen wij het bericht van het overlijden van onze zwager en oom Rinus van Iersel gehuwd geweest met Catharina Maatje Provoost t I. Pro voost T.M. van Eijzeren-Provoost Neven en nichten Domburg, 2 september 2014 Ronald Glerum Verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn schoonzus, onze tante en oudtante Bruinisse, A.M. de Koning-Bil J. Padmos-de Koning J. Padmos Soesterberg, G. de Koning J. de Koning-Klepper achterneven en achternichten 3 september 2014 5 september 2012 5 september 2014 We dragen je mee op eep plaatsje apart, we dragen je mee voor altijd in ons hart. U In onze gedachten ben je nog altijd bij ons. Adrie en Corrie de Haze Ineke, Ludo, Kimberly en Jennifer Anne, Maarten en Bor Colijnsplaat kijk ook op Getrouwd: Altea, 4 september 2014 Amaliaplein 5 4424 HA Wemeldinge Een leven vol van arbeid van liefde en verdriet ik ging u hier verlaten treur om mijn heengaan niet. Ik ging niet naar de kerk geloofde wel in God heb gepoogd hier goed te leven zeker naar Zijn grootst gebod. Het is de naastenliefde, denk daar in Gods naam aan zij die dit eerlijk geven kunnen rustig sterven gaan. Onze zorgzame moeder, groot- en overgrootmoeder is op 3 september, in de leeftijd van 92 jaar, rustig ingeslapen. 2 september 1922 t 3 september 2014 Kinderen Klein- en achterkleinkinderen Een speciaal woord van dank gaat uit naar het personeel van verzorgingshuis Platanenhof, afdeling Maretak, voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Koperwiek 15 1722 DA Zuid-Scharwoude De crematieplechtigheid vindt plaats op zaterdag 6 sep tember om 14.30 uur in crematorium Waerdse Landen, Krusemanlaan 5 in Heerhugowaard. Tot dan verblijft moeder op Koperwiek 15, waar na afloop gelegenheid is tot condoleren. Witte bloemen geven kracht. Intens verdrietig, maar ook vol bewondering voor haar vechtlust, laten wij u weten dat zacht en kalm van ons is heengegaan onze lieve zorgzame mama en trotse oma weduwe van Carl Gustaaf Pusch in de leeftijd van 75 jaar. Remco Pusch Ramayani Karo Wessel Davey Carletta Pusch Jos van Oosten Danique Selina 2 september 2014 Correspondentieadres: Cirkel 3,4384 DS Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op maandag 8 september van 12.30 tot 13.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zal om 14.00 uur de crematieplechtigheid plaatsvinden in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvang kamer van het crematorium. van vier naar drie.dat geeft intens verdriet met bewondering voor je strijdlust en doorzetting ben je niet meer in ons midden, maar blijf je dat voor altijd Heeft na 75 jaar zijn levensboek gesloten op 2 september 2014 Rineke Rijk - Martens Marjanka Rijk Arjen de Wilde De Kerkhoeve - Provincialeweg 8 4431 NB 'S GRAVENPOLDER Overeenkomstig zijn wens is er geen moment van afscheid - wel herinnering De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden Heden ontvingen wij het droeve bericht van het overlijden van broeder Lid van het Handbooggilde St. Sebastiaan te 's-Gravenpolder Wij verliezen in hem een zeer gewaardeerde gildebroeder Namens alle gildebroeders 's-Gravenpolder, 2 september 2014 Zoveel belangstelling Zoveel mooie woorden Wij zijn getroffen door de grote belangstelling en het medeleven door zoveel mensen betoond na het overlijden van onze broer en mijn partner Wij willen u op deze manier daarvoor bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Broers, zus en schoonzussen Hanneke Coenen Middelburg, September 2014 f

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 46