TELEVISIE 23
RTL 7/
VlHONjCA
een
I CANVAS
College Tour: Mariene Dumas
Kunstenaar Mariene Dumas werd
in 1953 geboren in Zuid-Afrika en
woont sinds 1976 in Nederland.
Ze is toonaangevend in de wereld.
NPO 3, 20.30 uur
2Doc: Tussen hemel en hel
Overlevenden van Kamp Vught
vertellen hun verhaal. Thssen ja
nuari 1943 en september 1944 wer
den in dat kamp ruim 31.000 men
sen opgesloten.
Tomtesteron
Tom Waes stelt zichzelf ook dit
derde seizoen voor allerlei uitda
gingen. Zoals het beklimmen van
El Capitan, een steile bergwand
in Yosemite National Park in de
Verenigde Staten, om maar eens
wat te noemen.
Jeroen Pauw in Bangladesh
Jeroen Pauw reist naar Dhaka in
Bangladesh. In 2013 verloren ruim
1.100 mensen het leven, en 2.000
raakten gewond, toen een fabriek
van 8 verdiepingen instortte.
NPO 1,21.30 uur
Buitenian
TV5
VRIJDAG 5 SEPTEMBER 2014
12:45 RTL Z Nieuws 13:00 RTL
Nieuws 13:05 RTL Z Nieuws
13:20 Special: De kijker aan zet
13:40 RTL Nieuws 13:45 RTL
Z Nieuws 14:00 RTL Nieuws
14:05 RTL Z Nieuws 14:20 RTL
Nieuws 14:25 RTL Z Nieuws
14:40 Special: De kijker aan zet
15:00 RTL Nieuws 15:05 RTL
Z Nieuws 15:15 RTL Nieuws
15:20 RTL Z Nieuws 15:30 RTL
Z Opening Wall Street 15:35
Special: De kijker aan zet 15:50
RTL Z Opening Wall Street
16:00 RTL Nieuws 16:05 RTL Z
Nieuws 16:20 Special: De kij
ker aan zet 16:40 RTL Nieuws
16:45 RTL Z Nieuws 17:00 RTL
Nieuws 17:05 RTL Z Nieuws
17:15 RTL Nieuws 17:20,
17:30,17:45 RTL Z Nieuws
08:03 Totally Fit Kidz 08:13
Chuggington 08:27 Minikids:
Wielen van de bus 08:37 Mini
kids: Wolleke 08:45 Minikids:
Musti 08:50 Minikids: Boom
Reds 08:57 Minikids: Fien
en Teun 09:03 Minikids: Jo-
kie 09:08 TiTaToverfeest 09:23
Minikids: Sprookjes van Klaas
Vaak09:34 Minikids: Bibaboer-
derij 09:49 Minikids: 2 kleine
kleutertjes 09:53 Minikids: Jo-
kie 10:00 Tommy Teleshop
ping 15:02 Sprookjes! 15:15
Het mysterie van... 15:47 Robin
Hood 15:58 Vipo 16:11 De Dal-
tons 16:19 Minuscule 16:25
Het mysterie van... 16:58 WSV
De optimist 17:05 The Nan
ny 17:35 Goede tijden, slech
te tijden
06:00 Loop: Hart van Neder
land 07:05 American Pickers
08:00 Tommy Teleshopping
11:00 Astro TV 13:00 Tommy
Teleshopping 14:00 McLeod's
Daughters 15:00 Achter Ge
sloten Deuren 15:50 American
Pickers 16:50 American Pickers
17:45 Beschuldigd
08:50 Souvenirs de Gravity
Falls 09:15 Crash Sr Bernstein
09:40 Pac-Man 10:00 Pair of
Kings 10:25 Matt Hatter 10:50
Mighty Med 11:15 Inazuma
Eleven 11:35 Phineas and Ferb
11:45 Wanders Wereld 12:00
Zeke and Luther 12:25 Kic-
kin' It 12:45 Dude, That's My
Ghost! 13:10 Ranger dieren-
journaal vanuit Emmen 13:15
Camp Sumpfgrund 13:40 Pair
of Kings 14:00 Phineas and Ferb
14:25 Pokemon S16 - Avon
turen in Unova 14:50 Inazuma
Eleven 15:10 Lanfeust Quest
15:35 Crash Sr Bernstein 16:00
Kickin' It 16:20 Pair of Kings
16:45 Packages from Planet X
(NL) 17:10 Souvenirs de Gravi
ty Falls 17:35 Goalmouth
09:00 Radio 2 op één 12:00
Zomerbeelden 12:20 Dagelijk
se kust 12:35 De premiejagers
13:00 Het Journaal 13:25 Het
Weer 13:30 ledereen beroemd
13:50 Thuis 14:15 VS vanuit
de hemel 14:40 Brothers Sr Sis
ters 15:20 De topcollectie van...
15:55 Clips 16:00 Sporza: Ron
de van Spanje
06:00 De Ochtend 09:00 Ter
zake 09:50 Reyers Laat 10:30
Charlie's Angels 11:15 Zomer-
beeldenJ2:31 Onderbreking
13:55 Canvascrack 14:27 100"
14:30 Panorama 15:20 100"
15:22 De uil van Athena: Hol
landse Nieuwe 16:37 100"
16:40 Wild Arabia 17:30 100"
17:32 Charlie's Angels
18:00 Cops, Reality
18:30 Politie op je hielen, Re
ality
19:30 Stop! Politie, Docusoap
18:05 The Bold and the Beauti
ful, Soap
18:30 The Bold and the Beauti
ful, Soap
19:00 Bed St Breakfast UK, Re
ality
19:30 Bed Sr Breakfast UK, Re
ality
18:35 Achter Gesloten Deuren,
Dramaserie
19:35 Grey's Anatomy, Dra
maserie
18:00 Dumbest Stuff on
Wheels
18:15 Rules of Engagement
18:40 Still Standing
19:05 Still Standing
19:35 The Big Bang Theory
18:00 Het Journaal
18:10 Het Weer
18:15 Dagelijkse kust, Culinair
magazine
18:30 Blokken, Kennisquiz
19:00 Het Journaal
19:40 ledereen beroemd, Ma
gazine
18:20100" O
18:22 Solsidan, Comedy
18:43 100" 00
18:45 Hoera cultuur!, Cultuur-
magazine
19:15 Sporza: Memorial Ivo
Van Damme (h), Atletiek-
programma
20:30 Voetbal International,
Sportpraatprogramma
20:00 Judge Judy, Reality
20:30 Sandra Bullock week: 28
Days, Drama
20:30 Law Sr Order: Special
Victims Unit, Misdaad
serie
21:25 Without a Trace, Mis
daadserie
20:00 The Big Bang Theory, Co
medy
20:30 Top Gear Top 41Auto-
magazine
21:35 Top Gear Top 41Auto-
magazine
20:05 Het Weer
20:10 Thuis, Soap
20:40 Midsomer Murders, Mis
daadserie
20:05 Terzake, Nieuws en dui
ding
20:30 Sporza: Memorial Ivo
Van Damme (h), Atletiek-
programma
22:00 RTL Autovisie, Praatpro
gramma
23:00 Custom Cars: Las Vegas,
Docusoap
23:30 Sexcetera, Erotische re
portage
22:40 Sex and the City, Comedy
23:10 Dr. Phil, Praatprogramma
22:20 Without a Trace, Mis
daadserie
23:15 Achter Gesloten Deuren,
Dramaserie
22:50 Flop Gear, Automagazine
23:05 Wegmisbruikers, Reali-
ty-show
22:10 Het Journaal
22:25 Brothers Sisters
23:06 Keno
23:07 Euro Millions
23:10 Het Weer
23:15 The Milagro Beanfield
War
22:05 The Three Burials of
Melquiades Estrada,
Western
00:30 Smokin' Aces 2: Assas
sins' Ball, Misdaadkomedie
02:01 Teleshop 7: Nachtlounge
- Flirts, Erotische magazine
actualiteiten sport film
00:05 The Nanny, Comedy
00:35 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotische ma
gazine
02:01 Nachtlounge - Holland
se Meiden, Erotische ma
gazine
00:05 Scandal (h), Thrillerserie
01:00 Scandal (h), Thrillerserie
02:00 Astro TV, Magazine
02:30 Loop: Hart van Neder
land, Nieuws
00:00 My Ride Rules, Show
00:30 Veronica Music (h), Con
cert
01:25 Nachtprogramma's, Ma
gazine
04:25 Loop: Hart van Neder
land, Nieuws
01:10 Dagelijkse kust, Culinair
magazine
01:25 ledereen beroemd (h),
Magazine
01:50 Journaallus, Nieuws in lus-
00:05 Episodes, Comedy
00:35 Puur muziek, Klassieke
muziek
01:10 Canvaslus, Nieuws in lus-
vorm
NPO 2, 21.10 uur
NPO 3, 21.25 uur
Omroep Zeeland
07:00 ZeelandNu 07:14 Regioned
07:20 Het Weer 07:22 De Zeeuwse
Top 40 07:28 Verzeeuwigd 07:30
Herhaling programmering 07:00-
07:28 08:00 ZeelandNu 08:14 Re
gioned 08:20 Het Weer 08:22 De
Zeeuwse Top 40 08:28 Verzeeuwigd
08:30 Herhaling programmering
08:00-08:28 09:00 Omroep Zeeland
Tekst-tv 17:00 ZeelandNu 17:17
Trugkieke 17:23 Het Weer 17:25
Verzeeuwigd 17:30 Herhaling pro
grammering 17:00-17:25 18:00 Zee
landNu 18:17 Trugkieke 18:23 Het
Weer 18:25 Verzeeuwigd 18:30 Her
haling programmering 18:00-18:25
19:00 ZeelandNu 19:17 Trugkieke
19:23 Het Weer 19:25 Verzeeuwigd
19:30 Herhaling programmering
19:00-19:25 20:00 ZeelandNu 20:17
Trugkieke 20:23 Het Weer 20:25
Verzeeuwigd 20:30 Herhaling pro
grammering 20:00-20:25 21:00 Zee
landNu 21:17 T rugkieke 21:23 Het
Weer 21:25 Verzeeuwigd 21:30 Her
haling programmering 21:00-21:25
22:00 ZeelandNu 22:17 Trugkieke
22:23 Het Weer 22:25 Verzeeuwigd
22:30 Herhaling programmering
22:00-22:25 23:00 ZeelandNu 23:17
Trugkieke 23:23 Het Weer 23:25
Verzeeuwigd 23:30 ZeelandNu 23:47
Trugkieke 23:53 Het Weer 23:55
Verzeeuwigd 00:00 ZeelandNu
BBC1
07:00 Breakfast 10:15 The Housing
Enforcers 11:00 Homes Under the
Hammer 12:00 Street Patrol UK
12:45 Caught Red Handed 13:15 Bar
gain Hunt 14:00 BBC News - Weather
14:30 BBC Regional News and
Weather 14:45 Doctors 15:15 Celeb
rity Pressure Pad 16:00 Escape to the
Country 16:45 A Taste of Britain
17:30 Flog It! 18:15 Pointless 19:00
BBC News 19:27 Weather 19:30 BBC
Regional News Programmes 19:57
Weather 20:00 The One Show 20:30
A Question of Sport 20:57 BBC News
and Regional News 21:00 EastEnders
21:30 Scrappers 22:00 Boomers
22:30 Big School 23:00 BBC News
23:25 BBC Regional News and
Weather 23:32 The National Lottery
Update 23:35 Outnumbered 00:05
Live at the Apollo 00:35 EastEnders
BBC2
07:55 Street Patrol UK 08:40 Caught
Red Handed 09:10 Sign Zone: Fake
Britain 09:55 Live Formula 1Italian
Grand Prix - First Practice 11:35 The
Travel Show 12:00 BBC News 12:30
BBC World News 13:00 Daily Politics
14:00 Live Formula 1Italian Grand
Prix - Second Practice 15:35 World
Equestrian Games 17:45 Great British
Railway Journeys 18:15 Put Your
Money Where Your Mouth Is 19:00
Two Tribes 19:30 Eggheads 20:00 Ce
lebrity Antiques Road Trip 21:00
Mastermind 21:30 The Hairy Bakers
22:00 The Great British Bake Off: An
Extra Slice 22:30 Gardeners' World
23:00 The Perfect Morecambe
Wise 23:30 Newsnight 00:00 Weath
er 00:05 American Beauty
ARD
09:00 Tagesschau 09:05 Rote Rosen
09:55 Sturm der Liebe 10:44 Tages
schau 10:45 Um Himmels Willen
11:35 Elefant, Tiger Co 12:00 Ta
gesschau 12:15 ARD-Buffet 13:00
ZDF-Mittagsmagazin 14:00 Tages
schau 14:10 Rote Rosen 15:00 Tages
schau 15:10 Sturm der Liebe 16:00
Tagesschau 16:10 Nashorn, Zebra
Co. 17:00 Tagesschau 17:15 Brisant
18:00 Verbotene Liebe 18:50 Tür-
kisch für Anfanger 19:10 Die Lotto-
Könige 19:45 Wissen vor acht - Natur
19:50 Wetter vor acht 19:55 Börse
vor acht 20:00 Tagesschau 20:15
Frauen verstehen 21:45 Tagesthemen
22:00 Tatort 23:30 lm Angesicht des
Verbrechens 01:10 Tagesschau 01:20
Aterkomsten I
ZDF
09:00 Heute 09:05 Voile Kanne - Ser
vice taglich 10:30 Notruf Hafenkante
11:15 SOKO 5113 12:00 Heute
12:10 Drehscheibe 13:00 ZDF-Mit
tagsmagazin 14:00 Heute - in
Deutschland 14:15 Die Ktichen-
schlacht 15:00 Heute 15:05 Topf-
geldjager 16:00 Heute - in Europa
16:10 SOKO Wien 17:00 Heute
17:10 Hallo Deutschland 17:45 Leute
Heute 18:05 SOKO Kitzbühel 19:00
Heute 19:20 Wetter 19:25 Die Berg-
retter20:15 Die Chefin 21:15 Letzte
Spur Berlin 22:00 Heute-journal
22:30 Heute-show 23:00 Aspekte
23:45 Der Grol?e Teich 00:45 Heute
Nacht 01:00 Heute-show 01:30 Ma
gnum
WDR
07:20 Schulfernsehen: Dok' mal!
07:35 Dok' mal! 07:50 Wie entsteht
ein Naturfilm? 08:05 Dok' mal! 08:20
Planet Wissen 09:20 Erlebnisreisen-
Tipp 09:30 Europamagazin 10:30 Ak-
tuelle Stunde 11:10 Seehund, Puma
Co. 12:00 Papageien, Palmen Sc Co.
12:45 WDR aktuell 13:00 Servicezeit
13:30 In aller Freundschaft 14:15
Abenteuer Erde 15:00 Planet Wissen
16:00 WDR aktuell 16:15 Daheim
unterwegs 18:00 Lokalzeit 18:05 Hier
und Heute 18:20 Servicezeit Reporta
ge 18:50 Aktuelle Stunde 20:00 Ta
gesschau 20:15 Die Besten im We
sten 21:00 Der Vorkoster 21:45
Plasberg persönlich 23:10 WDR aktu
ell 23:15 Eté 39 00:45 Hier und Heu
te 01:00 Domian
Discovery
07:15 Ultimate Survival 08:05 Mega
World 08:55 Texas Car Wars 09:45
Huge Moves 10:35 Auction Hunters
11:25 River Monsters 12:15 Naked
and Afraid 13:05 Dirty Jobs 13:55
How It's Made 14:45 Extreme Engi
neering 15:35 Extreme Loggers
16:25 Moonshiners 17:15 Twist the
Throttle 18:10 The Liquidator 19:10
Huge Moves 20:05 Toy Hunter 21:00
Don't Drive Here 22:00 River Rene
gades 23:00 Fast N' Loud 00:00
Deadliest Catch 01:55 Don't Drive
Here
National Geographic
07:35 Do or pie 08:00 Brain Games
08:20 The Dog Whisperer 09:05 Yu
kon Gold 09:50 Air Crash Investiga
tion 10:40 Filthy Riches 11:30 D-Day
To Paris 12:25 Cosmos 13:20 Building
Wild 14:15 Ultimate Survival Alaska
15:10 Air Crash Investigation 16:05
Wicked Tuna 17:00 Brain Games
17:30 Do or Die 18:00 Inside 9/11
19:00 Yukon Gold 20:00 Do or Die
21:00 Fish Tank Kings 22:00 The Dog
Whisperer 23:00 The Incredible Dr
Pol 00:00 Inside 9/11 01:00 Fish Tank
Kings 01:55 The Dog Whisperer
Animal Planet /TLC
07:15 Cats 101 08:10 America's Cut
est Pets: Dogs 09:05 Call of the Wild-
man 10:00 Best Bites 10:55 Meerkat
Manor 11:20 Animal Airport 11:50
Alaskan Bush People 12:45 The Wild
Life of Tim Faulkner 13:40 Wild Africa
Rescue 14:30 From Pound Pups to
Dog Stars 15:30 Cats 10116:25 Too
Cute! 17:00 Something Borrowed,
Something New 17:15 The Undatea-
bles 18:05 Cake Boss 19:00 Little
People, Big World 20:00 Four Wed
dings 21:00 People Who Love Ob
jects 22:00 Wedding Island 22:55
Deadly Devotion 23:45 Scorned
00:35 Serial Killers 01:25 People
Who Love Objects
08:00 Journal Radio Canada 08:25 Tv-
5monde, le journal 08:40 Atout 5
09:05 Pok Sr Mok 09:10 Tendres
agneaux 09:15 Magic 09:30 Flash
Info 09:35 Silence, qa pousse 10:00
Destination week-end 10:30 New
York, New York 10:55 Flash Info
11:00 Dans la peau d'un chef 11:40
Plus belle la vie 12:10 Flash Info 12:15
A la di Stasio 12:40 Buzkashi 13:30
Journal RTBF 14:00 La familie Katz
15:45 Dans la peau d'un chef 16:30
Questions pour un champion 17:00
Flash Info 17:05 Les vivants 18:00
64', Ie monde en franqais, 1 re partie
18:25 Le Journal de l'économie 18:30
TV5, ('invité 18:40 Echappées belles
20:15 Itinéris 20:30 Journal France 2
21:00 Boulevard du palais 22:35
Peuples du monde 23:00 Journal TSR
23:25 Tv5monde, le journal Afrique
23:45 TV5, l'invité 00:00 Mort d'un
président 01:35 Le point
Eurosport
08:30 Wielrennen: Vuelta a Espana
09:30 Tennis: US Open in New York
(USA) 13:00 Paardensport: Wereld-
ruiterspelen in Frankrijk 14:30 Wiel
rennen: Vuelta a Espana 17:45 Tennis:
US Open in New York (USA) 20:00
Tennis: Game, Set Mats 20:05 Ten-
nis: US Open in New York (USA)
23:45 Tennis: Game, Set Si Mats
23:50 Tennis: US Open in New York
(USA)
MTV
07:00 Top 7 at 7 07:30 MTV Break
fast Club 09:00 3 From 1 10:00 Fan
tastic Music Videos 10:50 Catfish:
The TV Show 11:35 Catfish: The TV
Show 12:25 Friendzone 12:50 The Ex
and Why 13:15 The Ex and Why
13:40 Made 14:25 Teen Mom 2
15:10 Awkward 15:35 Awkward
16:00 Awkward 16:25 Awkward
16:50 Made 17:35 Girl Code 18:00
Girl Code 18:20 House of Food 19:10
MTV World Stage 19:35 MTV World
Stage 20:00 MTV Hoods 20:25 MTV
Hoods 20:50 VH1 's 40 Greatest
Pranks 4 21:40 Catfish: The TV Show
22:35 Catfish: The TV Show 23:30 Ri
diculousness 23:55 Ridiculousness
00:20 GameKings 00:45 The Valleys
01:35 The Valleys
CNN
07:00 CNN Newsroom 07:30 I Re
port for CNN 07:45 Art of Movement
08:00 CNN Newsroom 10:00 CNN
NewsCenter 10:30 African Voices
11:00 Amanpour 11:30 News Special
12:00 The Business View with Nina
Dos Santos 12:45 CNN Marketplace
Middle East 13:00 CNN Newsroom
13:30 World Sport 14:00 News
Stream 15:00 World Business Today
16:00 International Desk 17:30 News
Special 18:00 World Sport 18:30 In
side Africa 19:00 International Desk
20:00 Amanpour 20:30 CNN News-
Center 21:00 The World Right Now
with Hala Gorani 22:00 Quest Means
Business 23:00 Amanpour 23:30
World Sport 00:00 CNN Newsroom w
00:30 BackStory 01:00 CNN News
room 01:30 World Sport