H J? Sf (D (Tlensenlinq.nl Familieberichten V Robert de Jonge Robert de Jonge Pieter Balkenende Peter Visser Willem MarinusJobse Wim Wim Jobse echtgenoot van M.K. de Voogt Margaretha Don Jan Peeters echtgenoot van Corrie van Zeeland t Elena Cornelia Brasser - Kaan Lenie Lenie Brasser-Kaan tante Tan Tannetje Dingemanse Pieter Adriaan Schouwenaar Piet kijk ook op dinsdag 2 september 2014 39 Wij zijn geschokt en verdrietig dat plotseling is overleden partner van de moeder van onze leerlingen Riva en Macy. Wij wensen Sabina, Riva, Macy, Tessa, Jesper en verdere familie heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Team Kindcentrum De Aventurijn Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Robert was fotograaf bij Kibeo. Hij maakte foto's van vestigingen, gaf een fotografiecursus aan medewerkers en ging mee met Yojo naar braderieën en events. We zullen hem missen. Wij wensen Sabina, Tessa, Jesper, Riva, Macy en overige familie veel sterkte toe bij het dragen van dit verlies. Directie en collega's Raad van Toezicht Kibeo Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het over lijden van de heer De heer Balkenende is in de periode van 1 november 1948 tot 1 oktober 1987 werkzaam geweest als medewerker toezicht gemeente financiën bij de afdeling Financiën van de voormalige Provinciale Griffie in Zeeland. Met waardering denken wij terug aan de wijze waarop hij zijn werkzaamheden voor Provincie Zeeland vervulde. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen veel sterkte toe bij de verwerking van dit verlies. Gedeputeerde Staten van Zeeland, drs. J.M.M. Polman, voorzitter A.W. Smit, secretaris Middelburg, 1 september 2014 Met leedwezen hebben wij kennis genomen van het over lijden van de heer De heer Visser is in de periode van 1 oktober 1980 tot 18 maart 2003 werkzaam geweest bij de voormalige Provinciale Stoombootdiensten in Zeeland, laatstelijk in de functie van stuurman. Met waardering denken wij terug aan de wijze waarop hij zijn werkzaamheden voor Provincie Zeeland vervulde. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe bij de verwerking van dit verlies. Gedeputeerde Staten van Zeeland, drs. J.M.M. Polman, voorzitter A.W. Smit, secretaris Middelburg, 1 september 2014 Bedroefd geven wij u kennis, dat na een langdurige ziekte op 71-jarige leeftijd is overleden, mijn innig geliefde man, mijn vader, schoonvader, opa en onze broer 7-10-1942 t 31-8-2014 Schore M.K. Jobse - de Voogt Kruiningen Conny en Leen van der Maas - Jobse Robbin Heemstede Ina Jobse Kruiningen Martin Jobse Correspondentieadres: Steenweg 21, 4423 AL Schore De afscheidsdienst wordt gehouden op vrijdag 5 september om 13.00 uur in de Protestantse Kerk te Schore. Aansluitend begeleiden we Wim naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats te Schore. Hierna is er gelegenheid tot condoleren in rouwcentrum Peter Butler, Maalstede la te Kapelle. Liever geen bezoek aan huis. Nog onverwachts is overleden mijn schoonzoon, onze zwager en oom Uit aller naam: J. de Voogt t L. de Voogt - Tramper Donderdag 28 augustus overleed onze lieve zus, schoonzus en tante in de leeftijd van 90 jaar. Vele jaren is zij liefdevol verzorgd in Ter Rede Vondellaan. Rotterdam: C. Don-Bommeljé Voorburg: E.P. Don-Boone Aagtekerke: J. Don J.C. Don-de Kuijper neven en nichten Niemand die het weten kan hoeveel ik van je hou Niemand die mij troosten kan in mijn verdriet om jou Niemand die begrijpen zal hoe vreselijk ik je mis Niemand die beseffen zal hoe erg die pijn wel is Verdrietig geven wij u kennis dat vreedzaam is heengegaan onze lieve en zorgzame vader en opa Hij is geboren op 3 november 1931 en is heengegaan op 31 augustus 2014 Hubèrt en Gonda Carel en Janet Jeffrey Rico en Kristel Correspondentieadres: Pinksterbloemstraat 41 4461 MB Goes Woensdag 3 september is er van 20.00 tot 20.30 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De crematieplechtigheid zal worden gehouden donderdag 4 september om 12.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg (Indien u de plechtigheid wenst bij te wonen, verzoeken wij u om 11.50 uur in het crematorium aanwezig te zijn) Na de crematieplechtigheid is er in Verenigingsgebouw De Burcht te Kwadendamme gelegenheid tot condoleren. Hand in hand zijn wij gegaan tot aan de drempel Moegestreden, door onze liefde omringd, ben je van ons heengegaan. Na alle fijne jaren die we met haar mochten beleven, hebben wij geheel onverwachts afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder in de leeftijd van 89 jaar H.J. Brasser P.A. Brasser en C.J.W. Brasser-van der Ende J.W. Brasser en W.S. Brasser-de Koe Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar de huisarts en en verzorgend personeel van de Gouwe Tuyn. Oost-Souburg, 26 augustus 2014 Gouwestraat 23, 4388 RA Oost-Souburg De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze schoonzus en tante Familie Brasser Wij ontvingen het droevige bericht dat is overleden onze weduwe van onze ome Jan Francke Marknesse: Co en Anny Francke-Wierda Grijpskerke: Ko en Netty Francke-Maljaars St. Laurens: Nella en André Boogaard-Francke Meliskerke: Jan en Ina Francke-Sprong Hij was een gelukkig en tevreden mens. Hij hield van het leven en vooral van ons. Verdrietig, maar dankbaar voor alles wat hij voor ons heeft gedaan en betekend, hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, vader, schoonvader en trotse opa echtgenoot van Nellie van der Vlies Kruiningen, 1-9-1932 t Goes, 31-8-2014 Hansweert: Nellie Schouwenaar - van der Vlies Vlissingen: Peter en Helma Esther Robert Europastraat 9 4417 BH Hansweert De crematieplechtigheid vindt plaats op donderdag 4 september om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 in Middelburg. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie te condoleren. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 39