mrnmn Robert de Jonge kykookop fft9nsenlinq.nl Robert de Jonge Robert de Jonge Robert de Jonge Maar wat ik niet begreep Dat het ooit kon gebeuren Waarom ging jij weg Zonder afscheid, zo vlug? (Heilige Anthonius, Rowwen Heze) Met veel verdriet hebben wij kennis genomen van het onverwachte overlijden van onze lieve neef Robert de Jonge We wensen Sabine, kinderen, Jo en verdere familie veel sterkte toe. Goes: Ria en Jan t de Koning Goes: Wim en Jenny de Jonge Lewedorp: Corrie f en Marien Voet Lewedorp: Riet de Jonge Neven en nichten Wij zijn allen diep getroffen door het overlijden van onze collega Robert de Jonge Wij hebben met het hele SWM-team vorige week zo ontzettend gehoopt dat Robert zou herstellen. Hij had nog zoveel plannen In hem verliezen wij een toegewijde en loyale collega en een fijn mens. We zullen hem erg missen. Ons medeleven gaat uit naar Sabina, Tessa en Jesper en Riva en Macy en alle mensen die hem liefhadden. Collega's, directeur en leden van de Raad van Toezicht van Stichting Welzijn Middelburg Met grote verslagenheid hebben wij het bericht ontvangen van het plotselinge overlijden van onze voetbalvriend en bestuurslid Robert de Jonge Robert speelde een vooraanstaande rol binnen de vereniging. Hij was niet alleen bestuurslid, drijvende kracht achter de sponsorcommissie en huisfotograaf maar ook actief speler van het derde elftal. Lewedorpse Boys verliest in hem een waardevol en betrokken verenigingslid. Wij zullen Robert erg missen. Wij wensen Sabina, Tessa, Jesper, Riva, Macy, familie en vrienden veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Bestuur, leden van W Lewedorpse Boys en jeugdleden van Lebo/SVN Bedroefd en met grote verslagenheid hebben we het bericht ontvangen van het onverwachte overlijden van onze teamgenoot Robert de Jonge Nog voordat het nieuwe seizoen begonnen is, zijn wij al uit het veld geslagen. We zullen je betrokkenheid en tomeloze inzet missen. Je voetbalvrienden van het 'derde' elftal Lewedorpse Boys. Wij wensen Sabina, Tessa, Jesper, Riva, Macy, familie en vrienden veel sterkte bij het verwerken van dit grote verlies. Vol ongeloof hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van Robert de Jonge Clubfotograaf, bestuurslid, speler maar bovenal vriend van de club. Wij zullen hem missen. Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Spelers en begeleiders le en 2e elftal W Lewedorpse Boys Geschokt hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van Robert de Jonge onze drijvende kracht achter de sponsorcommissie. Geen woorden te vinden. We zullen je missen. Wij wensen zijn familie en vrienden veel sterkte in deze moeilijke periode. Sjaak, Wim, Alfred en Blaas Met ontsteltenis hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van ons oud-commissielid Robert de Jonge Als mede-organisator heeft hij veel bijgedragen aan het succes van het BSC Toernooi. Wij zullen zijn aanwezigheid en inzet missen. Onze gedachten gaan uit naar zijn familie en vrienden die wij veel sterkte toewensen in deze moeilijke periode. De BSC commissie Robert de Jonge Rust Zacht Robert Ons bereikte het treurige bericht dat de vader van onze leerling Jesper, de heer L.H.de Jonge is overleden. Wij wensen Jesper en de familie veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens leerlingen, medewerkers en directie van Nehalennia SSG H.J. van Arenthals, bestuurder - rector Mondia Scholengroep P.K. de Kreij, locatiedirecteur Nehalennia Vol ongeloof ontvingen wij het bericht deze eerste schoolweek dat de vader van Jesper, de heer L.H.de Jonge zeer onverwachts is overleden. Wij wensen Jesper en zijn familie heel veel sterkte toe. Nehalennia SSG leerlingen Mavo 4 mentor: Sylvia van der Merwe teamleider: Jose Zwigtman Middelburg, 28 augustus 2014 38 I dinsdag 2 September 2014 Dicht beej ien, leepe weej allien en vulde weej metien Boete waas de wind goan ligge Toen woste weej vuraltied is vurbeej (Rowwen Heze, Vuraltied is vurbeej) Uit het niets heeft de toekomst van ons gezin een andere wending moeten nemen door het onwerkelijke verlies van onze lieve Lewedorp Antwerpen 11 januari 1968 28 augustus 2014 Tessa de Jonge Sabina Masius Jesper de Jonge Riva, Macy Correspondentieadres: Voorborch 40, 4335 AW Middelburg. Robert is opgebaard in de familiekamer van het uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 (achter de Torentijdwegte Middelburg. Hier kunt u persoonlijk afscheid nemen op woensdag 3 september van 17.00 tot 19.00 uur. De afscheidsbijeenkomst wordt gehouden in voornoemd uitvaartcentrum op vrijdag 5 september om 13.00 uur. Aansluitend zal de begrafenis in besloten kring plaatsvinden. "Zeg me dat het niet zo is...." (Frank Boeijen) Op veel te jonge leeftijd is overleden mijn lieve zoon, onze broer, zwager en oom, Lewedorp: Kees f en Jo de Jonge - Vermeulen Nieuwdorp: Elly en Ko Traas - de Jonge Annemieke en Jasper, Sofie en Britt Michel en Denise Lewedorp: Johan de Jonge Lewedorp: Peter en Gisèla de Jonge - Van den Bergh Xia Fu Veel te vroeg moeten Tessa en Jesper hun lieve papa missen. Middelburg: Fatima en Jacco Oma Riet en opa Frans Goes: Wilfred, Julia en Gianni Antwerpen: Jordy en Hellen Stil en sprakeloos zijn we omdat we plotseling afscheid hebben moeten nemen van onze lieve jongste zwager Sabina, Tessa, Jesper, Riva en Macywe zullen er voor jullie zijn. Je zwagers, schoonzussen en hun (klein)kinderen Zeer bedroefd zijn wij na het zo plotseling en onverwacht overlijden van onze 'vriend van de vereniging' Zijn inzet en bovenal zijn enthousiasme zullen wij heel erg missen. Wij wensen Sabine, Tessa, Jesper, Riva en Macy heel veel sterkte toe. Bestuur en leden van Carnavalsvereniging 'De Kraaiepikkers'. Intens verdrietig door het plotseling overlijden var>de oprichter en oud-voorzitter van PV Luieren Robert de Jonge. Hij heeft de PV opgezet met veel enthousiasme en succes! Wij zullen hem heel erg missen. Wij wensen zijn verloofde, kinderen en de rest van de familie heel veel sterkte toe met dit verlies. Astrid Luwema-Matthijs Esther Goedhart-Lodérus Helga Riel Linda Witkam Marcel Pieters Rink Sipma Saskia Jolie Vincent Plomp En alle leden van PV Luieren

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 38