Marrea Voortreffelijk vertoeven in Sluis €400, VALK VAKANTIES Vertrek 16 oktober Unieke riviercruise Nazomeren in Bayern! Boek nu deze lezersreis reizen cruises pzc.nl/webwinkel 99,00 p.p Zeeuwse stranden, Brugge bezoeken en slapen in een voormalig klooster! hotelarrangementen Prijs 3-daags: 99,- p.p. 4-daags: 149,- p.p. U-daagse riviercruise per William Shakespeare van C1299,- nu vanaf 899,- p.p. Boek nu deze luxe riviercruise met hoge korting! Heerlijk nazomeren in Bayern tijdens een mooie Maincruise naar Würzburg. Dit is het Duitsland van de ro mantische route. Met Middeleeuwse dorpjes, prachtige kastelen, dichtbeboste heuvels en residenties vol adellijke pracht en praal. Hier drinkt u ook in oktober nog lekker een biertje in de open lucht en ge niet u met volle teugen van het Beierse leven. Aan boord van het luxe schip William. Shakespeare zijn ontbijt, lunch en diner van uitstekende kwaliteit inbegrepen. William Shakespeare Het gloednieuwe 5* MS William Shakespeare is de meest recente toevoe ging aan de vloot van Select Voyages en behoort tot de top van riviercruiseschepen in de wereld. Klasse en luxe vindt u overal aan boord van dit schip; van de statige backbar tot het elegante restaurant en de intieme spa. Het schip heeft 4 dekken met 76 hutten voor in totaal 152 passagiers. De smaakvol ingerichte hutten met ele menten van leer, mahoniehout en marmer zijn ca. 14-15m2 grootAlle hutten zijn o.a. voorzien van vaste hotelbedden, een zitje, koffie- en theefaciliteiten, televisie, tele foon en een Frans balkon (m.u.v. Romeodek). Aan boord van de William Shakespeare gaat u zonder twijfel een onvergetelijke vakantie beleven! Inclusief: 10 overnachtingen in een luxe hut Volpension inclusief ontbijt, lunches en diners Welkomstcocktail Captain's Dinner Afternoon tea Live Entertainment Havengelden Busreis van Arnhem naar Keulen Route: Arnhem - Keulen - Koblenz - Mainz - Aschaffenburg - Wertheim - Würzburg - Lohr - Miltenberg - Frankfurt - Rüdesheim -Bonn-Arnhem Meer informatie en boeken Ga naar www.valkvakanties.nl/rc421 of bel met Van der Valk Vakanties: 0172 46 96 96. Lezersprijs is reeds in de reissom verwerkt, meld bij boeking van welk dagblad u lezer bent. KORTING P.P. Slechts vanaf Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel REIZEN HOTELOVERNACHTINGEN O Prijs p.p. o.b.v. een 2-persoonskamer. Toeslag op vrijdag- en zaterdagnacht: 10,- p.p.p.n Toeslag alleengebruik: 25,- p.n Dit arrangement is geldig t/m 28 februari 2015, m.u.v. feestdagen Huttype Romeodek Othellodek Hamletdek Adviesprijs* €1299,- €1499,- €1649,- Lezersprijs* €899,- €999,- €1149,- Prijzen zijn p.p. o.b.v. een 2-persoonshut. Niet inbegrepen: reserveringskosten 25,- per boeking. 1-persoons hut toeslag: 35%, hut op aanvraag. VERTROUWD,VERZORGD EN VOORDELIG Het mooie vestingstadje Sluis zal u aange naam verrassen. Het sfeervolle centrum heeft vele leuke winkels maarook oudestads wallen, stadspoorten en een Belforttoren. Het rijke verleden in combinatie met vele win kels, restaurants en cafés zorgen voor een enorme aantrekkingskracht. Met name de Bourgondische sfeer en de ruime openings tijden van de winkels en horeca (zeven dagen per week) maken Sluis zo geliefd. De omgeving bestaat uit mooi landschap met duinen, vogelbroedplaatsen en het prachtige natuurgebied Het Zwin. En wist u dat het strand van Cadzand op 10 minuten fietsen is? Natuurlijk mag een bezoek aan België niet ontbreken. De chique badplaats Knokke- Heist heeft bijvoorbeeld een mooie boule vard, vele winkels en een prachtig breed zand strand. Maar ook de historische steden Brugge, Gent en Damme zijn echte aanra ders. Uw verblijf in Sluis is verrassend veelzij dig. Een ideale combinatie; de natuur in, Belgische steden bezoeken en logeren in een sfeervol hotel! Fletcher Hotel-Restaurant De Dikke Van Dale (4*) ligt aan de rand van het leuke ves tingstadje Sluis. Het karakteristieke hotel is gevestigd in een voormalig klooster. Tijdens uw verblijf kunt u heerlijk ontspannen in Beauty Wellness Center Essence of Wellness. Geniet hier van de sauna en het Turks stoombad (niet gratis). Bij de knusse lounge met open haard kunt u gezellig koffie drinken of een boek lezen en bij mooi weer is natuurlijk het terras geopend. In Restaurant Johan Hendrik serveert men klassieke Franse gerechten. Geniet hier van een romantisch diner. Lekker nazitten kan in de oergezellige kelderbar of in de sfeervolle bibliotheek. Uw kamer is van alle moderne comfort voorzien. Inhoud arrangement: Welkomstdrankje en een hapje 2 of3x overnachting 2 of 3 x uitgebreid ontbijtbuffet 1 x luxe 3-gangen diner (aankomstdag) Extra bij 4 dagen: lx heerlijke dagschotel op dag3 Informatiepakketje van de omgeving, inclusief fiets-en wandelroutes Gebruik van WiFi en gratis parkeren Exclusief Reserveringskosten: 9,95 per boeking 12,50 per 1 januari 2015). Tax and handling fee: 2,- p.p.p.n. Meer informatie en boeken Ga naar onze webwinkel of boek via www.marrea.nl/wegener of neem telefonisch contact op met Marrea Hotelarrangementen op telefoonnummer 0571-27 77 44.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 24