79 Nederland wil weer meedoen Lago Maggiore FZC Zorgen over doud na lek naaktfoto's ^emPeratuur stiigt 21 Korting thuiszorg treft veel mensen 25 DINSDAG 2 september 2014 Nederland geeft elk jaar 250.000 liter bloed Gezond Word ook abonnee! Kras.nl/52540 of bel 0900-9697,5cPm De miljoenen vlogen de afgelopen maanden over en weer in het internationale voetbal. Ook veel Nederlandse clubs deden goede zaken. DEN HAAG - Nederlandse militai ren zitten in Mali, Somalië, T\ir- kije en Afghanistan. Gisteren be sloot het kabinet om volgend jaar met maximaal 100 militairen mee te doen aan een nieuwe missie in Afghanistan. Later deze week wordt duidelijk wat Nederland le vert aan de nieuwe snelle NAVO- reactiemacht in Oost-Europa. De coalitie van WD en PvdA zond voortdurend militairen uit; vooral om te verdedigen en op te bouwen, zoals bij de inlichtingen missie in Mali en de Patriotmissie in Turkije. Intussen wordt ook de anti-piraterijmissie voortgezet. De Tweede Kamer ontvangt de plannen welwillend. Verzet, zoals destijds tegen de Kunduz-missie, klinkt er amper. Sinds brandhaar den de poorten van Europa nade ren, heeft de krijgsmacht weer vrienden op het Binnenhof. Zo krijgt Defensie er in 2015 alweer geld bij. De 50 tot 100 miljoen eu ro extra is echter meer een symbo lische kentering dan een substan tiële. De militaire dadendrang van Rutte II kent sinds de grote bezuinigingen namelijk grenzen. "Het leger kan ter land, ter zee en in de lucht zo ongeveer alles wat het vroeger kon, alleen met min der man en korter. Zo loopt de Pa triotmissie in Turkije af omdat er onvoldoende capaciteit is. Een paar grote missies tegelijk is on mogelijk. Het kabinet kiest daar om voor kleine bijdragen. De 100 man voor de Afghanistan-missie steekt schril af tegen de bijna 10.000 van de VS. De VN-missie in Mali beslaat met 380 man slechts 3 procent van de totale missie. Al met tien man tel je mee, lijkt het credo. Het is daar om vooral de boodschap die telt: Nederland wil weer meedoen. Foto's van tal van bekende actri ces en zangeressen werden giste ren gepubliceerd via de website 4Chan. Het is niet duidelijk hoe toegang is verkregen tot de foto's. Een zwakte in de beveiliging van iCloud wordt genoemd als moge lijke oorzaak dat onbekenden bij de gevoelige beelden konden ko men. Apple heeft; nog niet gerea geerd. Duurste transfers internationaal pagina 2 en 3: Mindere goden kosten ook kapitalen pagina 34: Van Gaal wint slag om Radamel Falcao DE STELLING UW MENING 228 reacties LOS ANGELES - Het uitlekken van honderden blootfoto's van be roemdheden als Jennifer Lawren ce en Kate Upton is een schok voor Hollywood en heeft de zor gen aangewakkerd over de opslag van privégegevens in de 'cloud'. De foto's zijn vermoedelijk afkom stig van internetdiensten als Ap ple iCloud, waarin back-ups wor den gemaakt. Duurste transfers nationaal Editie: Walcheren 256e jaargang nr. 206 Los nummer €1,95 Abonneeprijs€1,07 Bruno Martins Indi Ga naar www.pzc.nl/abonneren Autovakantie Italië 4-15 dagen al v.a. Ontdek het prachtige Noord-Italiaanse merengebied! Geniet aan het Lago Maggiore of Lago Varese en bezoek modestad Milaan. 4-sterren hotel op ca. 8 km van Lago Maggiore Inclusief Italiaans ontbijtbuffet en parkeren Prijzen p.p. o.b.v. 2 personen excl. reserveringskosten en Calamiteitenfonds T ransfergekte ANALYSE door Niels Klaassen O pagina 8: Grote balanceeract om wereld vrede te bewaren Angel di Maria 75 miljoen Real Madrid - Man. United Daley Blind 18 miljoen Ajax - Manchester United Quincy Promes 11,5 miljoen Twente - Spartak Moskou Voetballers zijn hun geld dubbel en dwars waard Reageer op pzc.nl Ook ik heb last van slecht mobiel bereik EENS 45% ONEENS 55% infographic Rob Paardekam foto's HH Luis Suarez James Rodriguez 81 miljoen 79,5 miljoen Liverpool - Barcelona Monaco - Real Madrid David Luiz Alexis Sanchez 62 miljoen 44 miljoen Chelsea - Paris SG Barcelona - Arsenal DusanTadic 13 miljoen Twente - Southampton Graziano Pellè 10 miljoen Feyenoord - Southampton 8 miljoen Feyenoord - Porto Stefan de Vrij 8,5 miljoen Feyenoord - Lazio Roma Alfred Finnbogason 8 miljoen Heerenveen - Real Sociedad

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 1