Corn Boys en Koewacht bekeren verder Terneuzense Boys 'minimaal' verder SPORT 41 mm Poule 210. Spui-Rimboe 1-1: Alle bei een goaltje en allebei een punt. Zo werd de buit verdeeld tussen Spui en Rimboe. De ploe gen waren de gehele wedstrijd ge lijkwaardig en met een gelijkspel waren ze ploegen redelijk tevre den. De twee doelpunten vielen na de rust. Spui kwam via een benutte strafschop van Kevin de Roode op ï-o en Achmed Nafïe trok de stand namens de Brabantse bezoe kers gelijk en bepaalde daarmee de einduitslag op 1-1. Koewacht-BW'63 4-2: De be zoekende vijfdeklasser toonde zich voetballend beter dan Koe wacht, dat dit seizoen een klasse hoger uitkomt. Omdat de thuis ploeg zich anders dan de gasten wél effectief in de afwerking toon de, stond het na een halfuur 3-0 door twee treffers van Jeffrey Kox en één van Timo de Bruin. Kort voor rust werd het 3-1 via Volkan Unuvar, maar kort na de thee bracht Jeffrey Kox de marge al weer op drie doelpunten: 4-1. Met nog een kwartier te gaan bepaal de Jaouad Allouchi de eindstand op 4-2. Poule 213. Corn Boys-Waarde 3-0: Corn Boys maakte al voor rust korte metten met tegenstan der Waarde, dat weinig in te brengen had tegen de ploeg van trainer Arno Verlinde. Corn Boys kwam na negen minuten op voor sprong door Sebastian de Meijer. Mo Kilic verdubbelde die marge door een hoekschop in een keer binnen te schieten (2-0). Nadat Mike Stencil nog voor rust de der de namens Corn Boys had ge maakt, verzuimde de ploeg uit Sas van Gent de score verder op te voeren. Mede door een hoop overtredingen hield Waarde, dat vlak voor tijd nog een strafschop miste, de schade beperkt. Groede-Vrederust 3-0: Waar Groede voor rust wel scoorde, deed tegenstander Vrederust dat, ondanks de gelijke krachtsverhou ding, niet. Kika Menu bracht zijn club halvérwege de eerste helft op 1-0, terwijl er voor de bezoe kers uit Halsteren ook goede mo gelijkheden waren. Na de hervatting was dat anders en deed de thuisclub er een schep je bovenop. De Brabanders had den geen grip meer op Groede en zagen toe hoe Wesley Steijaert na een fraaie aanval de 2-0 binnentik- te. Diezelfde Steijaert had met de 3-0 ook het slotakkoord op zijn schoen. Poule 214. Wolfaartsdijk-Hoofd- plaat 4-4: In een duel met veel fouten aan beide zijden^ leidde Wolfaartsdijk bij rust riant (3-0) en leek de wedstrijd gespeeld. Ar nold van Gemerden, Harm Fluijt en Erik de Kok waren verantwoor delijk voor de goals. Na de rust herpakte Hoofdplaat zich en kwam door Jeffrey Tanghe en Kenny de Baerdemaker terug tot 3-2. Hoofdplaat ging op zoek naar meer, maar aan de andere kant scoorde Erik de Kok opnieuw en leek de wedstrijd beslist. In de slotfase ging het echter alsnog mis voor de oranjehemden. Loek Thomaes en Marvin Cornelis be nutten twee van de vele kansen en zorgden voor de 4-4-eind- stand. Odio-Biervliet 4-2: Dankzij de openingstreffer van Derek de Booij in de vijftiende minuut leek Biervliet met een voorsprong te kunnen gaan rusten. Leek, want in de slotfase van het eerste be drijf boog de thuisploeg de achter stand om tot 2-1 via Roy Carpen- tier en Albert van der Kooij. Deze stand bleef lang gehand haafd, maar in de slotfase schoot Jari de Crom de 3-1 op het bord. Jeffrey de Haan bracht met de 3-2 de spanning kort terug, maar Al- bert van der Kooij maakte met zijn tweede treffer aan alle illu sies van de bezoekers een einde. In de tweede helft kwam Sluiskil feller uit de startblokken, maar het duurde tot de 75e minuut voordat de 1-2 werd aangetekend door Mursel Kesikbas. De Zeeuws-Vlamingen voerden hier na de druk nog meer op, maar al snel werd de marge via een snelle uitval weer op twee treffers ge bracht en was de wedstrijd ge speeld. Poule 207. Nieuw Borgvliet-Oost- burg 1-0: In dit duel tussen twee vierdeklassers ontbraken er voor al bij de bezoekers diverse basis spelers, terwijl ook de Brabanders niet in de sterkst mogelijke opstel ling speelden. Mede als gevolg hiervan was er sprake van een slechte wedstrijd waarin het aantal kansen op de vingers van één hand te tellen was. Een doelpuntloos gelijkspel zou terecht zijn geweest, maar in de slotminuut bezorgde Björn Verbrugge zijn ploeg alsnog de overwinning: 1-0. Poule 120. De Fendert-Terneu- zense Boys 0-1: De Zeeuws-Vla mingen waren sterker, maar ver zuimden meer afstand te nemen. Dat vond Boys-trainer Alexander van Keulen zorgelijk. „We lieten te veel kansen onbenut. Dat moet beter." Alleen Niels de Booij scoor de vlak na rust, naar later bleek het enige doelpunt van de wed strijd. Volgens De Fendert-trainer Paul van Buuren bleef zijn ploeg door het falen van de afwerking bij Terneuzense Boys tot het ein de in de wedstrijd. „We probeer den in de slotfase nog druk te zet ten, maar we kregen slechts klei ne kansjes", aldus Van Buuren. Internos-'s Heer Arendskerke 2-1 (1-0). Sven van Zwam 1 -0, Jean Aza- kainian 2-0, Michiel Bouwman 2-1. Poule 123. Veere-Zaamslag 3-3: Zaamslag begon sterk en leidde na amper tien minuten al met 0-2 door doelpunten van Jurien Dam en Wesley Dieleman. Nog voor de rust kwam de thuisclub terug tot 2-2. Michael Strenk zorgde voor 1-2 en Jack Goudswaard voor 2-2. Kort na de hervatting schoot Okan Baskos Veere zelfs naar 3-2. Tot de laatste seconde leek dat ook de eindstand te worden, maar Jelle van Boom voorkwam een ne derlaag voor Zaamslag. Zeelandia Middelburg-Clinge 5-3: De zondag-tweedeklasser be gon sterk aan de wedstrijd, maar verzuimde dit in meerdere doel punten uit te drukken. Nu werd het na de 1-0 van Rogier Veenstra gelijk via Chris Seghers: 1-1. Na de 2-1 van Jarreau Manuhua maakte Dominique de Maagt vanaf de stip 2-2, waarna Sven d'Hooge pro fiteerde van een verdedigingsfout en de bezoekers op voorsprong bracht: 2-3. Nog voor de thee maakte Gennaro Eikenhout ge lijk: 3-3. Na de rust speelde de thuisploeg in een hoger tempo en werd het 5-3 via opnieuw Gen naro Eikenhout en Jorn Soethout. Poule 202. SVD/Volharding-Hul- sterloo 6-1: SVD/Volharding had in zijn laatste poulewedstrijd geen enkele moeite om het ver zwakte Hulsterloo naar een rui me nederlaag te spelen. Kevin van Ierssel zorgde in de eerste helft voor twee doelpunten. Na de rust werd het eerst 2-1 door een eigen doelpunt van Jeroen Boer, voordat SVD nog eens vier keer raak schoot. Kai Dekkers, Jeroen Boer, Kenny Braamse en Kevin van Ierssel waren toen de doelpuntenmakers. WIK'57-IJzendijke 0-8: IJzendij- ke verzekerde zich na twee wed- strijden al van een plaats in de tweede ronde. De zondag-vierdek lasser was voor WIK'57 een maat je te groot. Na een 3-0-ruststand werden het net geen dubbele cij fers. Sander van Buren, Job Wier- sem en Lodewijk van Keeken scoorden elk twee keer. Dwight van Hulle en Bas Wiersem scho ten elk een keer raak. Poule 205. Meto-Steen 1-1: In een gelijk opgaande wedstrijd was Steen in de eerste helft via Ken neth Triest trefzeker. Een goede start van de thuisploeg leverde al vrij snel de gelijkmaker op van Jor- dy van Gastel: 1-1. Omdat hierna nog wel sprake was van enkele kansjes aan beide zijden, maar niet van doelpunten, kreeg het duel de eindstand die het verdien de. We lieten te veel kansen onbenut Dat moet beter MAANDAG 1 SEPTEMBER 2014 door Arwin Willemsen VLISSINGEN - Koewacht bekert ver der door een 4-2-overwinning op BW'63. Hetzelfde geldt voor Corn Boys, dat voor het eerst sinds twaalf jaar de poulefase overleef de. De Sasse club won alle drie zijn bekerwedstrijden. Zaterdag was Waarde (3-0) na Groede en Vred- rust de laatste in de rij. i Luke Eversdijk van FC Dauwendaele (geel shirt) vecht een vinnig duel uit met Angelo Plasschaert van FC Axel. Op de achtergrond kijkt Dennis van den Broeke toe. foto Lex de Meester Hoedekenskerke SV-Halsteren 4-2 (2-0). Richard Uitterhoeve 1 -0, Sebas tian La Grand 2-0, John Lambregts 2-1, Mick Benaars 2-2, Jorn Otte 3-2, Jesse Kaptein 4-2. FC Bergen-Jong Ambon 1-3 (0-2). Celino Davidse 0-1, Björn Langeveld 0-2, Silvester Zwaan 1 -2, Yannik Tani- wel 1-3. VLISSINGEN - Terneuzense Boys heeft ongeslagen de tweede ronde bereikt van de districtsbeker. De ploeg van trainer Alexander van Keulen won ook het derde poule duel, al was het minimaal: 0-1 bij De Fendert. Ook de voorgaande twee bekerwedstrijden wonnen de Boys met één doelpunt verschil. IJ- zendijke is na twee gewonnen be kerduels al zeker van een vervolg in de districtsbeker. SC Stavenisse-Heinkenszand 1-1 (1-0). Martin Westdorp 1-0, Ramon van Leeuwen 1-1. Alexander van Keulen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 69