SDO'63 is nu vrijwel kansloos in beker 40 SPORT DISTRICTSBEKER Krabbendijke verslaat De Meeuwen en FC Axel geeft FC Dauwendaele een pak slaag. Hontenisse is veerkrachtig Poule 201. Aardenburg-SDO'63 4-1: Een gedisciplineerd spelend Aardenburg verzuimde om al voor rust ver afstand te nemen. Nu stond er halverwege slechts een 1-0-stand op het bord via een treffer van Jordy de Ruijsscher. Na de thee liep de thuisploeg bin nen een kwartier uit naar 4-0 door Merijn van der Plas, Steven de Croock en Thijs Ringoot. Ruud van Driessche profiteerde van wat nonchalance in de defen sie van Aardenburg door de eind stand op 4-1 te bepalen. Apollo'69-Kloetinge 2 0-5 (0-2). Cor- né de Jonge 0-1, Wouter Duvekot 0-2, Perry Bek 0-3, Joel Dekker 04 en 0-5. Poule 203. Colijnsplaatse Boys-Cadzand 6-0: Cadzand moest ook tegen Colijnsplaatse Boys genoegen nemen met een ruime nederlaag. De Zeeuws-Vla mingen verloren met 6-0, na een 3-0-ruststand. In het eenzijdige duel waren Joeri Goulooze, Lars Siereveld en Niels Versluijs in de eerste helft de doel puntenmakers voor Colijn. Na de rust trof Niels Versluijs nog eens doel, waarna Delano Pauwels en Koen van Os voor de eindstand zorgden. Zeeland Sport-Sluis 5-1: Met trai ner Jaimy van Bloppoel als eerste wisselspeler op de bank kenden de Vlissingers veel balbezit, maar ze speelden in een te laag tempo. Nadat Wouter van Belzen en Mat- thieu de Smit voor een 2-0-stand halverwege hadden gezorgd, bracht Bob Hubregtse kort na rust de spanning terug: 2-1. Op nieuw Wouter van Belzen en Mat- thieu de Smit brachten de stand op 4-1, waarna het slotakkoord voor Gérard de Nooijer die op 45-jarige leeftijd zijn rentree maakte op de Zeeuwse velden. Poule 204. Bevelanders-Terhole 4-0: Bevelanders werd in de der de en beslissende wedstrijd wei nig in de weg gelegd door Terho le. De ploeg uit Kamperland won na een 2-0-ruststand met 4-0 en verzekerde zich daarmee van de eerste plaats in de poule. Gerrit van Rijn en Mark van de Moere scoorden voor de rust, Robin van de Moere en opnieuw Mark van de Moere brachten de marge in de tweede helft op vier treffers. Rillandia-Vogelwaarde 2-1: Vogel waarde bleef ook in zijn derde wedstrijd met lege handen. Na een 2-0-ruststand werd nipt verlo ren van Rillandia. De thuisclub domineerde voor de rust en kwam verdiend op 2-0 door doel punten van Laurent Roeland en Robin van Bavel. In de 82e mi nuut bracht Can Avci de span ning terug, maar verder dan 2-1 liet Rillandia Vogelwaarde niet ko men. VLISSINGEN - Krabbendijke en FC Axel ontwikkelen zich tot de smaakmakers van het bekertoer nooi. De Bevelandse derdeklasser klopte zaterdag verrassend De Meeuwen, dat in de tweede klas se uitkomt. Eerder versloeg Krab bendijke ook al HW'24. Tweede klasser FC Dauwendaele had niets in te brengen tegen derdek lasser FC Axel. De ploeg van trai ner Kees Westerweele won met 4-0 in Middelburg. Poule 112. Terneuzen-Arnemui- den 3-2: In de eerste 25 minuten was Terneuzen de bovenliggende partij. Door goals van Can Kiran, in de tiende en elfde minuut, kwam Terneuzen op 2-0. Pas in de slotfase vielen er nog drie goals. Eerst kopte Bastiaan Groot- jans Arnemuiden naar de 2-1 en via Sjoerd de Ridder kwamen de bezoekers aan de 2-2. Vijf minu ten in blessuretijd kroonde Kiran zich met zijn derde treffer tot man van de wedstrijd. Bij Terneu zen viel doelman Dennis Wonder- gem met een blessure uit. Hij is waarschijnlijk vier weken uitge schakeld. Poule 114. HW'24-Domburg VLISSINGEN - Hontenisse zette de bekerwedstrijd tegen het zaterdag team van Vlissingen op zijn kop, toen het een 3-1-achterstand hal verwege na de pauze omturnde naar een 4-3-voorsprong. Vlissin gen had echter het laatste woord en won toch met 5-4. Na een vroege Kloosterse goal van Niek Maerman zetten Moha- med Alhajaj en Yves Trinidad (twee keer) Vlissingen op 3-1. In de pauze deed Hontenisse-trainer Eric Vanhijfte de nodige omzettin gen en daarmee kantelde de wed strijd. Binnen 25 minuten stond het door goals van Dennis Malcon tent, Pim van Jole en Davey de Bakker plots 4-3 in het voordeel van Hontenisse. Vlissingen liet het daar niet bij zitten en won via Daniel Donovan en Khalid Sai- boua toch nog. In dezelfde poule trok Graauw zich terug uit het bekertoernooi. WW'67 bekert verder. 8-0: Bij rust leidde HW'24 al met 4-0. Evert van den Berg, Sam de Theije, Sander van Remortele en Frans Rokven, uit een straf schop, maakten met hun treffer voor rust al het verschil. In de tweede helft zorgde De Theije voor de 5-0 en 7-0 en tussendoor tekende Van de Berg met zijn tweede goal voor de 6-0. Joost Boogaert maakte de laatste treffer van de avond. Domburg-keeper Jacco Leijdek- kers raakte zwaar geblesseerd aan zijn hand en is voor langere tijd uitgeschakeld. Poule 115. FC Dauwendaele-FC Axel 0-4: Op de zege viel niets af te dingen. Dauwendaele creëerde zelf nauwelijks kansen en moest toezien hoe de derdeklasser uit Axel voor rust al ruim afstand nam. Ivo Verstraeten opende de score en door twee doelpunten van Urmeion Martis stond het na een helft 0-3. Na rust was Dau wendaele meer aan de bal, maar de ploeg van trainer Marcel Lou- rens bleek aanvallend onmachtig. Maik de Wolf liet uit een vrije trap de 0-4 aantekenen. Smerdiek-Breskens 1-3: Na twee flinke bekerzeperds speelde Smer- diek tegen Breskens met een blok achterin. Remy van Herk zette de ploeg van trainer Peter van Poort vliet op een i-o-voorsprong, maar net voor rust hielp Ned de Looze Breskens aan de gelijkmaker. In de tweede helft bepaalden Edwin Brands en Kjeld Verschorre de eindstand op 1-3. Poule 119. RIA W-ZSC'62 8-1: De cijfers spraken voor zich. Het doel- puntenfestijn werd geopend door aanvoerder Tommy de Smet. Even later scoorden Pieter Cornelis en Soufïan Doorns de 2-0 en 3-1; tus sendoor maakte Robin Provoost het enige doelpunt voor ZSC'62. Doorns maakte nog voor de rust de 4-1. In de tweede helft ging de scoringsdrift van de Westdorpen- aren verder. Door doelpunten van Jos WesterhoutRoniël Urani (2x) en Mathieu Godfroid liep RLA uit naar een afgetekende over winning. Poule 206. Sluiskil-Grenswach ters 1-3: Omdat de thuisploeg in de beginfase niet bij de les was, stond het na een kwartier al 0-2. VLISSINGEN - Aardenburg sloot het bekertoernooi af met een overwin ning. Nadat Kloetinge 2 en Apol- lo'69 eerder te sterk waren voor de vierdeklasser luidde de club de poulefase gisteren uit met een 4-1-zege op SDO'63. Die ploeg heeft nu alleen nog een theoreti sche kans op een plaats in de vol gende ronde. Alleen een heel dikke zege op het ongeslagen Kloetinge 1 kan de ploeg uit Lamswaarde nog verder helpen. 'Kleintjes' stunten door Klaas Verspoor De Noormannen-Duiveland 3-4 (1-1). Mark Minderhoud 1-0 en 2-2, Ronald Zwager 1-1 en 3-3, Johan van der Werf 1 -2, Niels Dominicus 3-2, Massoud Osmanie 3-4. Krabbendijke-De Meeuwen 4-1 (2-1). Richard Domisse 1 -0, Alfaro Pentury 1-1, Armin de Bat 2-1, Danny Weber 3-1Elco Jansen 4-1 SSV65-Serooskerke 3-2 (0-0). Rico de Putter 1 -0, Richard Schouten 2-0, Alex de Visser 2-1, Dennis Weijers 3-1, Maikel Simonse 3-2. I Koewacht-speler Timo de Bruin probeert een aanval van tegenstander BW'63 te onderbreken. Met zijn team won De Bruin het bekerduel met 4-2. Hij scoorde zelf één keer. foto Camile Schelstraete

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 68