rnensenLinq.nl Waar mensen zijndie elkaar verstaan. Waar Liefde is, daarheen wil ik gaan. Waar het eeuwig vrede is, waar de zon schijnt. Waar een nieuwe wereld is, die niet meer verdwijnt. Verdrietig geven wij kennis, dat na moeilijke laatste jaren is overleden, onze zus, schoonzus, tante en oudtante Maria Jacoba Jongerius Riet Rhoon, t Middelburg, 26 augustus 1937 30 augustus 2014 Uit aller naam: E.J. Walgaard Onze dank gaat uit naar het personeel en de vrijwilligers van zorgcentrum Buitenrust voor de goede en liefdevolle zorgen. Correspondentieadres: E.J. Walgaard Waalstraat 43 3161 XN Rhoon De dankdienst voor haar leven wordt gehouden op woensdag 3 september om 13.30 uur in de Koorkerk, Koorkerkhof te Middelburg, waar ze zich met hart en ziel bijna 25 jaar als kosteres voor heeft ingezet. Aansluitend zal de crematie in stilte plaatsvinden. Na de dienst is er gelegenheid tot condoleren in de Wandelkerk. Aardenburg 7-11 -1950 Goes 26-8-2014 Rinus Quist (Rieni) Onze dappere lieve broer is niet meer Zoetermeer Cadzand Jeanne Joke .En toen was het stil Dag lieve Peter Wij wensen Juzia, Marcel, Robbie en kinderen alle sterkte. Michael en Loes Joey en Tyler Barrel, vaarwel makker. Dank voor alle vriendschap en behulpzaamheid. Peter fisherman's friend wordt nooit meer wakker. De herinnering blijft aan de gezellige momenten en leuke verhalen. Dan luisterden wij geboeid en zwegen in alle talen. Peter Visser Hubêr en lenie Jaap en Yvonne t Ellen en Krijn Aart en Karin Jack en Karin Robbie en Jolanda Eric en Tineke John en Tessa Peter en Rianne Dianne en Peter Annie en Levien Toon en Petra Anton en Jacqueline Harry en Wilma Pim en Hélène Hans Maar ik vertrouw op U, o Heere, ik zeg Gij zijt mijn God. Psalm 31:15 Bedroefd, maar dankbaar voor de vele goede jaren die wij mochten beleven, geven wij u kennis dat op 95-jarige leeftijd is gestorven onze lieve zorgzame moeder, grooten overgrootmoeder Tannetje Francke - Dingemanse sinds 11 augustus 2010 weduwe van Jan Francke Gapinge, t Veere, 18 september 1918 30 augustus 2014 's Heer Hendrikskinderen: Ko Francke Lenie Francke - Bouwense Bart en Yvonne; Patricia, Clarinda Amanda en Werner; Revano, Jamiro, Luka Breskens: Bram Francke Trees Seuss Biggekerke: Ans Lokerse - Francke Giljam Lokerse Timko en Paulien Jeroen en Ana; Lieve, Fiene Natanja Onze dank gaat uit naar al de medewerkers van zorgcentrum "Nieuw Sandenburgh", voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Pompstation 1, 4373 RN Biggekerke De Dankdienst voor haar leven, die geleid wordt door ds. F. van Slooten, wordt gehouden op donderdag 4 september om 13.30 uur in de Michaëlskerk te Grijpskerke. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 13.00 tot 13.20 uur. Aansluitend zql omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Grijpskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontmoetingsruimte van de Opstandingskerk te Grijpskerke. Johanna Suzanna van Hoeve - Cijsouw Jo kijk ook op Denk aan mij terug, maar niet in de dagen van pijn en verdriet. Denk aan mij terug in de stralende zon, hoe ik was toen ik alles nog kon. Dankbaar terugkijkend op een mooi en rijk gevuld leven, melden wij u het overlijden van Alfons de Munter weduwnaar van Annie Ivens A Nieuw-Namen, f Hulst, 11 mei 1921 29 augustus 2014 Dit melden u: Nieuw-Namen: Frank en Marie-Rose Catherine en Maikel, Nina, Elise Anneke en Tommy, Ruben, Myrthe Thierry Gaëlle en Yuri, William Delft: Betty en Jo Michiel, Eefje Robbert en Mirjam, Filip Hulst: Ludo en Ilse t José Wouter en Anne Leonie en Roel Stephanie en Frederick, Amélie Sophie Nieuw-Namen: Rudy Nick, Jill Hulst: Jacqueline en Frans Robin en Jelte Lot Sint-Jansteen: Paul en Annelies Bram Joop Teun De families de Munter en Ivens. Wij nodigen u uit om samen met ons afscheid te nemen tijdens de plechtige uitvaartdienst, die zal opgedragen worden in de parochiekerk van de H. Joseph te Nieuw-Namen op donderdag 4 september 2014 om 10.30 uur, waarna wij hem te rusten leggen op het R.K. kerkhof aldaar. Samenkomst en gelegenheid tot groeten achter in de kerk vanaf 10.10 uur. Pa ligt opgebaard in rouwcentrum Waem, gelegen aan de Hulsterloostraat 12 te Nieuw-Namen. Familieleden, vrienden en kennissen die wensen een laatste groet te brengen, zullen door ons ontvangen worden op woensdag 3 september 2014 van 19.00 tot 19.30 uur. Blijf met ons aan hem denken. Wilt u indien u bij vergetelheid geen rouwbrief ontvangen hebt deze aankondiging als zodanig beschouwen. Corr. adres: Hulsterloostraat 314568 AA Nieuw-Namen. Rouwcentrum Waem/Boonman, Nieuw-Namen, tel. 0114 345 695 V 30| maandag 1 september 2014 Bedroefd melden wij u het overlijden van weduwe van Simon van Hoeve. 8 januari 1926 t 29 augustus 2014 Wij verliezen in haar een lieve en betrokken moeder en oma. Jetty en Piet Provoost - van Hoeve Simon Jan en Annemiek van Hoeve - Verstraten Bas Jantien en Laurens Hendrik en Patricia van Hoeve - van de Looverbosch Laurens Célestine Correspondentieadres: Weststraat 25, 4521 AW Biervliet De rouwdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op zaterdag 6 september om 10.30 uur in de Nederlands Hervormde Kerk, Kerkstraat te Biervliet, waarna de begrafenis zal plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er de gelegenheid tot condoleren in restaurant De Gentsche Poort, Gentsestraat 94, Biervliet. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Ma hield van bloemen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 64