Keukens Voor het eerst regen tijdens Trekkertrek BEVELANDEN en THOLEN 21 Keuken// Drie cokesnuivers Kapelse Dag beboet Drie jongens zijn zaterdag tijdens de Kapelse Dag be boet toen ze door de politie werden betrapt op het snui ven van cocaïne. Verder werd een voorgenomen af terparty achter de Emté voorkomen, werd er een por temonnee gerold en moest een afvalbrandje op de trap van het gemeentehuis wor den geblust, meldt wijka gent Silvan Vael. Verkeershinder Westhavendijk De afslag naar het noordelij ke parkeerterrein van sport park Het Schenge in Goes wordt vernieuwd. Dit heeft te maken met het vergroten van het parkeerterrein. De Westhavendijk is voor au to's en fietsers beperkt toe gankelijk tot en met 3 okto ber. Deze week is het noor delijk parkeerterrein niet be schikbaar. Brenda van den Hoek in Cot Talent Brenda van den Hoek (21) uit Goes heeft zaterdag hoge ogen gegooid in het RTL4~programma Holland's Got Talent met haar honden- dansact. Met een unaniem 'ja' van de jury gingen zij en hond Sterre door naar de vol gende ronde. De derde afle vering van het nieuwe sei zoen trok zaterdagavond 1,5 miljoen kijkers. Mannen stelen zuurstofFiessen Eeen 48-jarige man uit Goes en een 27-jarige man uit 's-Heer Hendrikskinderen zijn zaterdag aangehouden wegens diefstal van zuurstof- flessen van een bedrijventer rein aan de Noordweegse- weg in 's-Heer Arendskerke. Een alerte getuige alarmeer de de politie nadat hij rond 11.00 uur had gezien dat de mannen de flessen in een au to laadden. 22 nieuwe huizen in wijk Mannee Aannemer Fraanje begint volgende maand in de Goe- se wijk Mannee met de bouw van 22 eengezinswo ningen, waarvan 14 huurwo ningen en 8 koopwoningen. Oplevering medio juni 2015. info@schrijverversluys.nl ruime keuze, voor elk budget ook uoor uw totale keukenverbouwing Dat was düs nieuw voor de orga nisatie en ook voor de honderd deelnemers, die de sleepwagen over de zompige klei moesten trekken. De banen op het terrein langs de Kloetingseweg waren wel afgedekt om een al te erge modderpoel te voorkomen, maar toen na enige vertraging besloten werd om toch maar te beginnen, ging het opnieuw regenen. Op de 'vettige' grond, zoals de speaker het noemde, hadden de banden veel minder grip. De deelnemers in de landbouwklasse waren in dat opzicht nog het beste af, met hun vierwielaangedreven tracto ren en relatief dikke banden. De rest van de middag bleef het droog en de organisatie kan terug kijken op een geslaagde editie 2014. Uitslagen (eerste plaatsen): 2,5 ton: Linda Jasperse, 100m 3,5 ton: Bram Wisse, 80,9m 4,5 ton: Simon Noordhoek, 77,5m 5,5 ton: Jan Driedijk, 86m 6,5 ton: John Boone, 77,36m 7,5 ton: Janick Francke, 89,59m 8,5 ton: Ronald Langebeeke, 100m 10,5 ton: René van der Slikke, 97,29m. www.poeltrappers.nl KAPELLE GOES GOES 'S-HEER ARENDSKERKE GOES f yr .'V, - Spoorstraat 18c h PjflC 4431 NK 's Gravenpolder T (0113) 312547 M 06 53314189 Openingstijden zie www.keukenplus.com MAANDAG 1 SEPTEMBER 2014 S Mannenkoor Sint Caecilia. Bovenste rij vlnr. Fons de Maat, Peter Rijk, Adri Knuit en Theo van de Swaluw. Onderste rij vlnr. dirigent-organist Christian Bla- ha, Jaap de Jonge, Jan Geijs en Kees Priem, foto Johan van der Heijden door Luc Oggel 'S-HEER ABTSKERKE - Laarzen waren zaterdag een must voor bezoekers van de Trekkertrek in 's-Heer Abts- kerke. Voor het eerst in de veer tienjarige geschiedenis had het eve nement namelijk te kampen met regen. foto Johan van der Heijden

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 55