nog even blijven zitten 66 Ik speelde met pleisters en was ingetapet, maar ik bleef de pijntjes voelen 66 Ik hoop op een mooi naseizoen en wil er zeker nog een jaartje aan vastplakken 66 Na de tweede set waren de laatste druppels brandstof in mijn lichaam opgeraakt 66 Ik wil niet start in de Bundesliga bij Han nover 96 (2-1) was het weer raak. In diverse media werd Keiler ver weten dat de discipline in de spe lersgroep ver te zoeken was. De clubleiding had ingegrepen en leg de de voetballers nieuwe voor schriften op, aangaande tandarts bezoek, voeding en training. Daar naast zou niet Keiler, maar ster speler Kevin-Prince Boateng de baas zijn. Keiler gaf deze week in Sport Bild aan dat hij genoeg heeft van de aanhoudende speculaties. „Het ir riteert me mateloos, dat ik al twin tig maanden goed werk lever, maar na een wedstrijd meteen weer ter discussie sta. Dat is onge looflijk. Ik wil niet jammeren, maar zoiets gebeurt bij geen enke le andere trainer. Natuurlijk denk ik er heel goed over na, hoe ik daarmee om ga..." De coach kreeg zowel voor ('In tern is er geen sprake van discus sie') als na ('Intern zijn we niet nerveus') rugdekking van Schal- kes sportdirecteur Horst Heldt. Maar uitgerekend hij had voor het seizoen gezorgd voor een irreëel verwachtingspatroon. „Mocht Bayern het aflaten weten, dan moeten wij er staan. Dan mag er geen andere club zijn die daarvan profiteert", zo speculeerde Heldt over de eerste landstitel sinds 1958. Een mooie ambitie. Vervelend echter dat niet alleen Bayern, maar ook Borussia Dortmund en jammeren, maar zoiets gebeurt bij geen enkele andere trainer Bayer Leverkusen een veel beter elftal hebben dan Schalke. Bayern, met de van Real Madrid gehuurde Xabi Alonso meteen in de basis, gaf zaterdag een halfuur tje gas in de Veltins Arena. Dat leidde tot de 0-1 van Robert Le- wandowski. De bezoekers traden aan zonder Arjen Robben, Franck Ribéry en Bastian Schweinsteiger en werden daarna op inzet afge troefd. Na een uur spelen maakte Benedikt Höwedes met de hand gelijk namens Schalke, dat niet kon beschikken over de gebles seerde Klaas-Jan Huntelaar. Keiler zit weer even wat steviger op zijn post. Maar hoe lang dat zo blijft? Zijn contract loopt na dit seizoen af en de media specule ren al driftig over de innige band tussen Heldt en Thomas Tuchel, zo'n beetje de nieuwste kroon prins van het Duitse voetbal. Thchel stapte in het voorjaar op bij FSV Mainz 05. In die periode stond Keiler weer eens ter discus sie in Gelsenkirchen... OVER DE GRENS van een beschadigde vrouw die zich krampachtig vastklampte aan resultaten die amper een stro halm konden worden genoemd. Dat ze ooit de bijnaam 'The gla mour with the hammer' verwierf, onderstreepte ze in New York. Met haar verwoestende spel over rompelde ze Halep (7-6, 6-2), en bracht ze Errani een set in verle genheid. Dat ze ditmaal niet wist door te drukken, kwam doordat Lucic-Ba roni zich moegestreden voelde. „Na de tweede set waren de laat ste druppels brandstof in mijn lichaam opgeraakt", luidde de ver klaring voor haar ineenstorting. „M'n lichaam protesteerde toen overigens. Ik speelde met pleis ters en was ingetapet, maar ik bleef de pijntjes voelen. Dit was daarom het hoogste haalbare. Al overheerst nu natuurlijk de teleur stelling." Lucic-Baroni koestert haar prestatie, maar toonde zich ook realist. Van een 'herstart' wei gerde ze te spreken. „Maar dit mo tiveert me wel om hard te blijven werken. Ik hoop op een mooi na seizoen en wil er zeker nog een jaartje aan vastplakken." m Mirjana Lucic-Baroni Mirjana Lucic-Baroni Mirjana Lucic-Baroni Jens Keller Mirjana Lucic-Baroni beleeft haar tweede jeugd als tennisster. Op vijftienjarige leeftijd won ze haar eerste WTA-toernooi. Op 32 -jarige leeftijd deed ze nu plots van zich spreken bij de US Open. foto Moana Bauer/VI Images 4 Stanley Menzo (foto) is niet langer coach van het Belgische Lierse SK. De club heeft vanwege de tegenvallende resultaten de samenwerking met de Nederlandse oud-doelman beëindigd. Nordin Amrabat speelt dit seizoen op nieuw voor Malaga. De Spaanse club huurt de 27-jarige aanvaller voor een jaar van Galatasaray. Eyong Enoh vervolgt zijn loopbaan in Bel- gië. De oud-Ajacied uit Kameroen heeft een contract voor twee jaar getekend bij Standard Luik, in de Europa League tegenstander van Feyenoord. Daryl Janmaat heeft zaterdag met een doelpunt bijgedragen aan het gelijkspel van Newcastle United tegen Crystal Palace (3-3). De rechts back bracht zijn ploeg vlak voor rust op gelijke hoogte (1-1). Trainer Ronald Koeman boekte zijn eerste competitiezege met Sout hampton. Mede door een doelpunt van Graziano Pellè werd het 1-3 bij West Ham United. Real Madrid werd gisteravond met 4-2 verrast door Real Sociedad. FC Barcelona won zijn de tweede wedstrijd in de Primera Division wél. Een late treffer van invaller Sandro Ramirez op aangeven van Lio nel Messi maakte het verschil. AC Milan-trainer Filippo Inzaghi verwacht Marco van Ginkel voor het sluiten van de transfermarkt naar Milaan te halen. „De kans is groot dat hij komt", zei de 41-jarige trainer op de website van de club. Jonathan de Guzman was gisteravond goud waard voor zijn nieuwe club Napoli. Op de eerste speeldag in de Serie A maakte hij als inval ler in de 95e minuut het winnende doelpunt tegen Genoa.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 43