Familieberichten (Tlensenlinq.nL Tannetje Francke - Dingemanse Greet Don Peter Visser Dag lieve Peter Peter Visser Peter Visser 30 maandag 1 september 2014 kijk ook op ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Ik neem afscheid van wie ik hou Niet geheel onverwacht, maar voor ons allen veel te vroeg, is in alle rust overleden mijn lieve dochter, onze moeder, oma, zus en schoonzus Adriana Baak Addie 27 augustus 2014 30 april 1952 M. Baak-de Bart Pancho Hendrika en Glenn Naomi William en Aireen Michelle Gayle Paige Corrie en Johan Sandy en Diana Lotte Jaime en Clementine Bedankt, ADRZ Ziekenhuis Vlissingen, zorg van ter Reede en Zorgzaam Correspondentieadres: C.M. Pleyte-Baak Westerzicht 181,4385 AG Vlissingen In alle stilte was dit mijn beslissing om deze wereld te verlaten, dit is mijn laatste reis die ik ga maken Addie Baak De begrafenisplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Addie Wat was jij sterk, hand in hand zijn wij gegaan tot aan de drempel, als leven lijden wordt, is rusten goed. Je zusje Corrie Bedroefd hebben we kennis genomen van het overlijden van mevrouw Addie Baak Mevrouw Baak was vrijwilligster van SVRZ locatie 't Gasthuis. Met haar liefdevolle en warme zorg die zij aan onze cliënten gaf, verliezen wij een gewaardeerde collega. We zullen haar missen. Wij wensen haar familie veel sterkte bij het verwerken van dit verlies. Namens vrijwilligers, cliënten en medewerkers, Peet Kruidenier, locatiemanager SVRZ locatie 't Gasthuis Gabrielle Davits, bestuurder SVRZ Bedroefd ontvingen wij het bericht van het overlijden van onze broer, zwager en oom Engel Sinke Goes: J. Carels-Sinke Kapelle: A.E Sinke A.M.L. Sinke-Goeseije Yerseke: E. Van Es-Sinke Sluis: J. H. Sinke S.H. Sinke-Cok Neven en Nichten Maar ik vertrouw op U, 0 Heere, ik zeg Gij zijt mijn God. Psalm 31:15 Bedroefd, maar dankbaar voor de vele goede jaren die wij mochten beleven, geven wij u kennis dat op 95-jarige leeftijd is gestorven onze lieve zorgzame moeder, grooten overgrootmoeder sinds 11 augustus 2010 weduwe van Jan Francke 1 Gapinge, 18 september 1918 t Veere, 30 augustus 2014 's Heer Hendrikskinderen: Ko Francke Lenie Francke - Bouwense Bart en Yvonne; Patricia, Clarinda Amanda en Werner; Revano, Jamiro, Luka Breskens: Bram Francke Trees Seuss Biggekerke: Ans Lokerse - Francke Giljam Lokerse Timko en Paulien Jeroen en Ana; Lieve, Fiene Natanja Onze dank gaat uit naar al de medewerkers van zorgcentrum "Nieuw Sandenburgh", voor de goede en liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Pompstation 1, 4373 RN Biggekerke De Dankdienst voor haar leven, die geleid wordt door ds. F. van Slooten, wordt gehouden op donderdag 4 september om 13.30 uur in de Michaëlskerk te Grijpskerke. Voorafgaand aan de dienst is er gelegenheid tot afscheid nemen van 13.00 tot 13.20 uur. Aansluitend zal omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats te Grijpskerke. Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de ontmoetingsruimte van de Opstandingskerk te Grijpskerke. Geschokt hebben we kennisgenomen van het overlijden van ons lid Han van Liere Lid van schietvereniging "Oranje Nassau Twee" Wij wensen Ria en familie heel veel sterkte. Het bestuur en leden Vernomen dat mijn moeder is overleden, zij werd 90 jaar oud. Van ver maken wij samen een diepe brengen een toost uit op voor en Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze geliefde zus, schoonzus en tante Tannetje Francke-Dingemanse (Tan) In de leeftijd van 95 jaar. Middelburg: Betsy Dingemanse-Poot Voorburg: Jan Dingemanse en MiekeLicher neven en nichten 30 augustus 2014 onze vakgenoten en betrokkenen bij huisje 12 aan de Vondellaan te Vlissingen gedurende meer dan elf jaar Froukje Don USA augustus 2014 Barrel, vaarwel makker. Dank voor alle vriendschap en behulpzaamheid. Peter fisherman's friend wordt nooit meer wakker. De herinnering blijft aan de gezellige momenten en leuke verhalen. Dan luisterden wij geboeid en zwegen in alle talen. Hubêr en lenie Jaap en Yvonne t Ellen en Krijn Aart en Karin Jack en Karin Robbie en Jolanda Eric en Tineke John en Tessa Peter en Rianne Dianne en Peter Annie en Levien Toon en Petra Anton-en Jacqueline Harry en Wilma Pim en Hélène Hans En toen was het stil.. Wij wensen Juzia, Marcel, Robbie en kinderen alle sterkte. Michael en Loes Joey en Tyler Te kort in ons leven. Maar voor altijd in ons hart... Wij wensen Juzia, kinderen en kleinkinderen heel veel kracht en sterkte toe. Hans en Ineke Giel en Elly Wouter en Lianne Harry Rob Peter is niet meer Een grote vriend is niet meer bij ons. Peter die altijd en overal klaar stond voor anderen om een handje te helpen, heeft ons verlaten. De strijd was te groot. Rust nu maar uit. Van ons allen van "de Kanovijver" - je drinkmaatjes - kennissen - personeel - familie Bootsgezel Wij zijn geschokt door het overlijden van We wensen Juzia, hun kinderen en klein-kinderen veel sterkte toe bij dit verlies V.v.E. De Doolhof Anna Blamanlaan Vlissingen Vlissingen, 29 augustus 2014

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 30