L Chromebook14 Maak nu kans op een HP Chromebook t.W.V 279,- 11; Wat blijft is de emotie... "UrJ'CQ familieberichten familieberichtenonl ine.nl Eenvoudig, betrouwbaar en veilig adverteren in de Provinciale Zeeuwse Courant Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? 24 uur per dag 7 dagen per week 0800 - 4444 000 Uitvaart Informatie Hulplijn Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg maandag 1 september 2014 Voorvragen en inlichtingen kuntu bellen naar: 088-7766595 Licht, draagbaar en met het beste van Google ingebouwd. Slimme snufjes, zoals een zeer helder scherm en een oplader die ook met uw Android-telefoon werkt, zijn gemaakt om dagelijks gebruik gemakkelijker te maken. Entertainment waar u maar wil! Meer informatie: www.hp.nl (Afbeelding kan afwijken) Zo doet u mee: Bel 0909-5010105 (€0.60 per gesprek) U hoort meteen of u heeft gewonnen Bellen kan tot en met 7 september 2014 Winnaars krijgen binnen 4 weken na afloop van deze actie bericht thuis Prijzen kunnen niet in geld worden uitgekeerd.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 29