Familieberichten fllensenlinq.nl -V -V ~V" 1 m Bastiaan Vuyk Bas - Abraham Johannes Goudzwaard Bram Bram Goudzwaard -\y Bram Goudzwaard Bram Goudzwaard Bram Goudzwaard A.J. (Bram) Goudzwaard Jeannette de Rudder Kees van Belzen Gijsbartha Antje Rotte-Sukkel Rinus van Liere Klaas Verhage Cor Abrahamse 50 I zaterdag 30 augustus 2014 kijk ook op Na een ernstige ziekte werd door de Heere uit ons midden weggenomen mijn lieve man, onze betrokken vader en opa in de leeftijd van 68 jaar. Nelleke Goudzwaard-van der Wekken Jeannet de Haas-Goudzwaard Nico de Haas Iris, Maurice, Laurens Leonie Corbin-Goudzwaard Romain Corbin Joël Mark Goudzwaard 28 Augustus 2014 Boomwei 29 4328 AV Burgh-Haamstede Dinsdag 2 september is er van 12.15 tot 13.00 uur gelegenheid de familie te condoleren in het zalen centrum van de Christelijke Gereformeerde kerk aan de Zevengetijstraat 11 te Zierikzee. De rouwdienst voor familie en belangstellenden zal aansluitend, om 13.15 uur, aanvangen. De begrafenis vindt omstreeks 14.45 uur plaats op de begraafplaats "Vredehof" aan de Oude Lagezoom te Burgh-Haamstede. Geen bloemen Heden overleed onze geliefde broer, zwager en oom Vlissingen: K. Goudzwaard J. Goudzwaard - Fiere Rianne Marcel Zierikzee: M.C. Goudzwaard Leidschendam: J.K. Vieira - Goudzwaard Diana George 28 augustus 2014 Na een moedig gedragen lijden heeft de Here van onze zijde weggenomen mijn geliefde schoonzoon, zwager en oom J.O.H. van der Wekken B. Visser K. Visser - van der Wekken J. van der Wekken G.F. van der Wekken - Koetsier B. van der Wekken A.P. van der Wekken - van de Hoek D.M. Bijl K. Bijl - van der Wekken S.J. van der Wekken L.J. van der Wekken - de Geus Neven en nichten Sterke de Here, Nelleke en de kinderen in dit smartelijke verlies. 28 augustus 2014 Met leedwezen namen wij kennis van het overlijden van Bram heeft zich over een reeks van jaren met enthousiasme en veel toewijding ingezet voor het faunabeheer op de Kop van Schouwen. Zijn inzet was bewonderenswaardig en de herinnering aan de prettige samenwerking met hem zal in onze gedachten blijven. Wij wensen zijn familie veel sterkte met dit grote verlies. Hoefdiercommissie Kop van Schouwen Bedroefd hebben we kennisgenomen van het plotseling overlijden van onze oud.-collega Bram was werkzaam bij Staatsbosbeheer op de eilanden Schouwen-Duiveland en Tholen. Wij wensen Nel en familie heel veel sterkte toe met dit verlies. Directie en medewerkers Staatsbosbeheer District Zeeland Zonnemaire, 29 augustus 2014 Er is een jager heengegaan Ergens naar hier ver vandaan Stil zijn we van het bericht dat oud-toezichthouder van onze jachtcombinatie is overleden. Wij zijn hem veel dank verschuldigd voor hetgeen hij voor de natuur en de jachtwereld heeft betekend. Wij wensen Nel en de kinderen heel veel sterkte toe. Jagers en drijvers van de Jachtcombinatie Westenschouwen. Op 27 augustus 2014 is overleden Een markante vrouw heeft ons verlaten. Jeffrey en Kay Michael D.J. Marcella en Norbert Ludy De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 4 september om 14.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Correspondentieadres: Marcella de Schacht-Cools Wittezeestraat 48, 4388 GH Oost-Souburg Tg5«PS>K V Voor alle warme belangstelling, uw gebed, kaarten, bloemen en bezoekjes in de periode van ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons goed gedaan te mogen ervaren dat Kees bij velen geliefd was. Bep van Belzen Kinderen en kleinkinderen Oost-Souburg, augustus 2014 Het gemis zal altijd blijven, maar de steun en het medeleven, zowel schriftelijk als persoonlijk na het overlijden van onze Lieve Moeder, Oma en Omi heeft ons goed gedaan. Onze hartelijke dank daarvoor. Kruiningen, augustus 2014 Een woord, een gebaar of een kaart, het doet je goed wanneer je iemand, die je liefhebt, missen moet. Langs deze weg willen wij onze dank betuigen voor de vele blijken van medeleven, in welke vorm dan ook, na het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Het heeft ons goed gedaan. Riet Vuyk - Moelker Kinderen en kleinkinderen Wemeldinge, augustus 2014 Wij willen u bedanken voor uw medeleven in de vorm van brieven, woorden van troost na het overlijden van mijn lieve echtgenoot, onze pa en opa Kapelle: L. van Liere - Boer Zwolle: Hans en Agnes van Liere - Jacobs en kleinkinderen Voor de vele blijken van medeleven na het plotseling overlijden van onze Broer, Zwager en Oom Spreken wij hierbij onze dank uit. Zoutelande: Familie Verhage augustus 2014 Zoveel belangstelling Zoveel kaarten Zoveel ivoorden Overweldigd door de grote belangstelling en het medeleven van u allen betoond na het overlijden van mijn lieve man, onze fijne vader en trotse opa willen wij u op deze manier heel hartelijk bedanken. Het heeft ons erg goedgedaan. Bets Abrahamse-de Visser Stef en Marleen Mariëlle en Wouter Stefanie Serooskerke (W), augustus 2014 Voor de vele blijken van medeleven die wij mochten ontvangen, tijdens de ziekte en na het overlijden van onze geliefde, zorgzame vader, schoonvader en opa Adriaan Dronkers betuigen wij u onze welgemeende dank. Kinderen en kleinkinderen Westkapelle, augustus 2014

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 50