(Ilensenlinq.nl Familieberichten 2^1 DsJB&dÓBl\ ikü* Luc en Ria 50 jaar getrouwd "Het leven is het waard om geleefd te worden Met intens verdriet geven wij u kennis dat is overleden onze zorgzame moeder, schoonmoeder, groot- en over grootmoeder Margaretha Don - Greet Vlaardingen, Vlissingen, 21 februari 1924 28 augustus 2014 Middelburg: Henk en Adje Yerseke: Frans Groeningen: Tjeerd en Jacky Vlissingen: Froukje en Paul Klein- en achterkleinkinderen De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op woensdag 3 september om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. In plaats van bloemen kunt u een bijdrage geven aan de Nederlandse Hersenbank, bankrekening NL76 INGB 0002 1673 78 ow Greet Don Correspondentieadres: Magnolialaan 36 4401 Hl Yerseke Ronny Jacoba Maria van Belois-Beerens Cobie Cobie Cobie Cobie van Belois Het bericht dat Cobie van Belois-Beerens de vrouw van onze medewerker Guust, is overleden, heeft ons diep geraakt. Wij wensen Guust, Carmen en David veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Directie en medewerkers EcoService Europe B.V. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze medewerker de heer Han van Liere Dit bericht heeft ons diep geraakt. Wij herinneren heni als een hardwerkende, enthousiaste en zeer betrokken medewerker. Wij wensen zijn echtgenote en naaste familieleden veel sterkte toe. Directie De Kok Staalbouw B.V. Heerle Diep geschokt zijn wij door het onverwacht overlijden van onze collega Han van Liere Maar dankbaar voor de jaren dat wij hem hebben leren kennen, als een fijne betrokken collega van ons bedrijf. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn echtgenote en naaste familieleden. Personeel De Kok Staalbouw B.V. Heerle Met groot verdriet, maar ook vervuld van vele herinne ringen, delen wij u mee dat na een veelbewogen leven van ons afscheid heeft genomen onze vader en opa Huibert Martin van der Weele Huibert weduwnaar van Mariet van der Weele - Minderhoud Colijnsplaat, Hans weert, 3 november 1936 27 augustus 2014 Middenbeemster Jacqueline van der Weele Paul Appelman Vincent, Maarten, Bram Ellicot City, V.S. Corine van der Weele Michael Keller Barend, Ariaan Wijhe Jacob van der Weele Ykelien Damstra Mare, Lise Correspondentieadres: Familie van der Weele Middenweg 97a 1462 HG Middenbeemster De samenkomst voorafgaande aan de begrafenis zal plaatsvinden op dinsdag 2 september om 13:00 uur in de Dorpskerk van de Protestantse Gemeente, Havelaar- straat 30 te Colijnsplaat. Om 14:00 uur is de begrafenis op de Algemene Begraafplaats te Colijnsplaat. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de "Thuishaven", naast de kerk. kijk ook op zaterdag 30 augustus 2014 49 Wij vieren dit voor ons bijzonder heuglijk feit samen met familie, vrienden en goede kennissen Wanneer? 13-9-2014 Hoe laat? Vanaf 15:00 uur Waar? HCRArnéville Middelburg Luc en Ria van Colmjon-van der Mark Kriekenhofstraat 14 4337 KJ Middelburg Info: Dineke tel: 0118 629065 diep bedroefd zijn wij door het onverwachte overlijden van Ronny nooit meer samen verjaardagen vieren nooit meer een vriendelijke groet Wij wensen Miranda, Caya en familie heel veel sterkte toe Ome Jo en tante Corrie Jolanda, Dennis, Timo, Milan en Lucas Een mengeling van pijn en tranen slechts af en toe een sprankje hoop Gedreven door een sterke wilskracht hoewel het onheil nader sloop Je gedachtenis zal immer blijven te vroeg ben je van ons heengegaan we houden van je en zijn je dankbaar voor alles wat je hebt gedaan Verwacht maar toch onverwacht hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve vrouw, mama en schoonmoeder echtgenote van Guust van Belois Oostburg, Terneuzen, 3 juli 1963 27 augustus 2014 Breskens: Guust van Belois Breskens: Carmen en David Correspondentieadres: Pr. Julianastraat 22 4511 BS Breskens Het afscheid, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal plaatsvinden op dinsdag 2 september om 13.00 uur in het crematorium te Terneuzen, Bellamystraat 28c. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Wilt u, indien u geen kennisgeving hebt ontvangen, deze aankondiging als zodanig beschouwen. Heel bijzonder, heel gewoon, gewoon een bijzonder persoon. We zullen je missen Erik, Vivian Yoshi en Roxy Ik heb hier een brief voor Cobie die hoog in de hemel is deze brief bind ik vast aan een vlieger dat zij hem ontvangt zij die ik mis Rust zacht lieve Erik en Bianca Ricky, Jennifer en Jayden Yannick Met verdriet staan wij stil bij het overlijden van onze lieve collega, Maar dankbaar zijn wij, dat wij haar hebben leren kennen, als een zeer warme persoonlijkheid en haar betrokkenheid bij ons bedrijf. Wij wensen Guust, Carmen en familie heel veel sterkte in deze moeilijke tijd. Namens alle medewerkers van Confiserie Napoleon. Breskens, 29-08-14 V

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 167