Colofon f|| (Densenlinq.nl Familieberichten üTdf isdsn V. J5> J Rinus Achillus Henri Dierikx w ■- Het is goed zo - eindelijk rust. Met liefde hebben wij afscheid genomen van Marinus Quist Aardenburg, 7 november 1950 t Goes, 26 augustus 2014 Rodney en Brenda Jeanne Joke en Rinus Ellyt Addie Tanja en Sjaak Daisy en Vincent, Jenson Sharon en Wolfram Correspondentieadres: Buys Ballotstraat 45 4462 AN Goes Rinus is opgebaard in het uitvaartcentrum aan het Geldeloozepad 20 te Goes, alwaar zaterdag 30 augustus gelegenheid is tot afscheid nemen van 14.00 tot 14.30 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 1 september om 14.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot ontmoeting en condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Na een leven wat in het teken stond van eenvoud en hartelijkheid, is onverwachts onze medebewoner overleden Rinus Quist We zullen zijn aanwezigheid missen Bewoners en medewerkers Apt. complex de" Watertoren" Goes, GORS In eenvoud heb ik geleefd Af en toe eenzaam geweest Ik was soms moeilijk te bereiken Liet mijn gevoelens maar zelden blijken Denken heb ik veel gedaan maar praten.... Het had geen naam. Dankbaar voor de vele jaren waarin wij van haar mochten genieten, moeten wij nu afscheid nemen van onze lieve ma, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Lena Jannetje van Koeveringe sinds juni 1993 weduwe van Leonardus Dommanschet in de leeftijd van 87 jaar. Jannie en Cor Ineke en Joop Jack en Miriam Klein- en achterkleinkinderen Een speciaal woord van dank, voor de goede en liefdevolle verzorging die zij heeft mogen ontvangen in Verzorgingshuis "Vremdieke" te Hoek. Hoek, 23 augustus 2014 Correspondentieadres: Diepenbrockstraat 313 4536 GS Terneuzen De crematieplechtigheid heeft in besloten kring plaatsgevonden. Dettk aan mij terug, toen ik alles nog wist en alles nog kon. Met veel verdriet omdat hij niet meer bij ons is, maar ook terugkijkend op de zoveel fijne herinneringen, is in de leeftijd van 91 jaar overleden onze schoonbroer en nonkel weduwnaar van Alice Maria Edmunda Buijck Familie Dierikx Familie Buijck Sluis, 26 augustus 2014 Correspondentieadres: Bogaard straat 3 4527 EA Aardenburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zondag 31 augustus van 19.00 tot 20.00 uur in het mortuarium van het Antonius Ziekenhuis te Oostburg. De uitvaartdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, zal gehouden worden op maandag 1 september om 10.30 uur in de r.-k. kerk van de H. Johannes de Doper te Sluis. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aldaar. Samenkomst aan de kerk. Enkel Schriftelijke condoleance. Zij die geen rouwkaart hebben ontvangen, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Van der Hooft Uitvaartzorg Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding Siuittijden overlijdensadvertenties Siuittijden overige familieberichten Ronny Ronny, !ir% 'mm* kijk ook op www.pzc.nl vrijdag 29 augustus 2014 I 43 ra Schoorkenszandweg 8b 4431 NC 's-G ra venpolder T: 0113 311517 Hinfq@vanderhooftuilvaartzorg.nl W: vvvvw.vanderhooftuitvaartzorg.nl Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Het plotseling, veel te vroege, overlijden van onze buurman heeft ons diep geraakt. We zijn verdrietig en sprakeloos. Ronny, een rustige, zorgzame en vriendelijke huisvader die zichtbaar genoot van zijn gezin. Altijd in voor een praatje, een vriendelijk woord en een helpende hand. De bewoners van de Meulenpad wensen Miranda en Caya, familie en vrienden kracht en sterkte toe om dit grote verlies te kunnen dragen. We zullen hem missen. Dit jaar gedwongen langs de zijlijn met carnaval. Onbegrijpelijk datje er nu nooit meer bij zal zijn. We zullen je missen. Miranda en Caya, heel veel sterkte met dit verlies. Carnavalsvereniging de Neuters

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 67