Colofon üysrlHda/i 0-tm ftrtle aandacht TfÈ kijk ook op fïlensenlinq.nl Rinus Martha Schiettekatte-Klompe Marina Cornelia van Sas - Viergever Van der Hooft Willem Janse Dina de Keijzer-Kommer Het is goed zo - eindelijk rust. Met liefde hebben wij afscheid genomen van Marinus Quist Aardenburg, 7 november 1950 f Goes, 26 augustus 2014 Rodney en Brenda Jeanne Joke en Rinus Ellyt Addie Tanja en Sjaak Daisy en Vincent, Jenson Sharon en Wolfram Correspondentieadres: Buys Ballotstraat 45 4462 AN Goes Rinus is opgebaard in het uitvaartcentrum aan het Geldeloozepad 20 te Goes, alwaar zaterdag 30 augustus gelegenheid is tot afscheid nemen van 14.00 tot 14.30 uur. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op maandag 1 september om 14.00 uur in het crematorium te Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot ontmoeting en condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. Indien u geen rouwkaart heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Na een leven wat in het teken stond van eenvoud en hartelijkheid, is onverwachts onze medebewoner overleden Rinus Quist We zullen zijn aanwezigheid missen Bewoners en medewerkers Apt. complex de" Watertoren" Goes, GORS Zonder moeder is alles anders. Het doet ons goed zoveel kaarten, bemoedigende woorden, een kus of een handdruk te hebben ontvangen na het overlijden van onze moeder, oma en overgrootmoeder Wij danken u hiervoor hartelijk. Kinderen, kleinkinderen en achterkleinkinderen Zierikzee, augustus 2014 "Vlees mi] tot een rots ter woning waarheen ik bestendig kan gaan" Na een actief leven, vol zorg voor alles wat haar dierbaar was, hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van mijn dierbare vrouw, onze lieve moeder en oma Rina 17 december 1930 f 26 augustus 2014 In ons hart leeft zij voort Zonnemaire, C.R van Sas Faborg, Dreischor, Jaap en Ella Tessa Carlo Ton en Coby Mike Robin Dreef 10 4316 AL Zonnemaire De herdenkingsdienst zal gehouden worden maandag 1 september om 13.15 uur in de kerk van de Hervormde gemeente, Professor Zeemanstraat 2 te Zonnemaire. Aansluitend zal de begrafenis plaatshebben op de algemene begraafplaats te Zonnemaire. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in het Dorpshuis, I.M. van der Bijlstraat 10 te Zonnemaire. Heel verdrietig ,maar dankbaar voor de vele mooie momenten die wij met haar mochten delen, is plotseling overleden, onze fijne vriendin Rina van Sas-Viergever Cor en Gonnie Fonteine Kees en Hannie Geelhoed Zonnemaire, 26 augustus 2014 '1 Uitvaartzorg Voor alle warme belangstelling zowel in de periode van zijn ziek zijn en na het overlijden van mijn man, onze vader en opa willen wij u allen hartelijk bedanken. Onze speciale dank aan het personeel van de Cornelia stichting afd. Polderland voor hun liefdevolle verzorging. E. Janse-van Sparrentak kinderen en kleinkinderen Zierikzee, augustus 2014 Magda Roelse-Walhout Langs deze weg willen wij u dankzeggen voor de blijken van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Dien Familie de Keijzer Zierikzee, augustus 2014 ■'M Psalm 713 WIJ ZIJN ER OM U TE HELPEN De mensen van Overtoom Groen weten door hun jarenlange er varing dat een uitvaart omringd moet zijn met zorg en respect. Vandaar dat wij; aandacht hebben voor de kleinste details, en vooral ook de tijd nemen om de familie zoveel mogelijk regel werk uit handen te nemen. Zodat emoties alle ruimte krijger.. ÜZZD Overtoom Groen Uitvaart Zorgcentrum Zeeland telefoon (0118) 413 417 www.uzzl.nl ■dSSP ÜÉÉÉBMBlëLMiS WÊ Schoorkcnszandwcg 8b K™" """f? I Wk 443 j nc 's-Gravenpolder JSP! T: 0113 311517 Wê info@vanderhooftuityaartz.org.nl "êatiiii.W: www.vanderhooftuitvaartzorg.nl Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding cm Zoveel belangstelling Zoveel kaarten Zoveel bloemen Zoveel lieve woorden Overweldigd door de grote belangstelling en het medeleven van u allen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma, willen wij u op deze manier heel hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Wim Roelse kinderen en kleinkinderen Middelburg, augustus 2014 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 1 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 43