Vlissingen profiteert van Coese fouten Ook Apollo is te sterk voor Aardenburg SPORT 31 Clubs in beker in herkansing en had tegen GPC zowaar tot de laatste minuut uitzicht op een ge lijkspel. In de blessuretijd scoorde Maarten Peene echter alsnog de beslissende 2-3. GPC kwam voor de rust op voorsprong door doel punten van Dylan Schallier en Re- mon de Vlieger, maar kort na de hervatting kwam Walcheren te rug in de wedstrijd door een tref fer van Steven Schalkwijk. Even later werd het 2-2 door Mark van de Eijk, die van elf meter raak mocht schieten. Poule 212. WW'67-Vlissingen (zat) 2-1: Vlissingen kon in Woensdrecht de 8-o-overwin- ning op Graauw geen vervolg ge ven. De zaterdagtak van de VCV ging met 2-1 onderuit bij WW'67. Het duel ging de boeken in als de wedstrijd van de gemiste kansen. Telkens kwam de WW'67-goalie bij goede moge lijkheden van de Vlissingers als winnaar uit de strijd. Bij rust leid de de thuisploeg met 2-0. In de ze ventigste minuut bracht Lionel Lord Vlissingen nog terug in de wedstrijd, maar dat mocht niet ba ten. Het bleef bij 2-1. Poule 218. SC Gastel-Vosmeer 14-0: Vosmeer moest er op de eer ste officiële wedstrijd op het kunstgras in Oud-Gastel aan gelo ven. De ploeg van trainer Kees Stoutjesdijk trachtte wel mee te voetballen, maar kwam tegen de één klasse hoger spelende Braban ders op alle fronten tekort. Na een helft spelen keek Vosmeer al te gen een 5-0-achterstand op. In de tweede helft kwamen daar nog negen tegentreffers bij. Voor SC Gastel scoorden Luc de Jong (sx), Youri Raai makers (3x), Menno Vermunt (3X), Robin Dierks (2x) en Nick de Frel. Poule 201. Apollo'69-Aarden- burg: 4-1: Zaterdag-vierdeklasser Apollo'69 had genoeg kansen om tot een monsterscore te komen, maar doordat het vizier niet op scherp stond, bleef het 'slechts' 4-1. Op een drassig veld in 's-Gra venpolder kon Aardenburg in de eerste helft nog aardig aanhaken. De Zeeuws-Vlamingen kwamen via Jan Meijaard al na drie minu ten op voorsprong. Maar na pre cies een half uur spelen maakte Apollo via een strafschop van Ro bin Korsüize gelijk en doorbrak daarmee het Aardenburgse ver zet. Vlak voor rust tekende diezelf de Korsuize voor de 2-1-ruststand. Na de rust deed Apollo er nog een schepje bovenop en liep via Rick de Kok en nogmaals Korsui ze uit naar 4-1. Poule 202. WIK'57- SVDVolhar ding 4-3: Een vrij evenwichtige partij. WIK nam door twee tref fers van Camiel Kleppe een 2-o-voorsprong, maar nog voor de rust maakte Hendrik Bosselaar de aansluitingstreffer: 2-1. In de twee de helft vergrootten Wilmar Ber- revoets en Harmen van de Bok voor de ploeg uit Kerkwerve de marge tot twee doelpunten (3-1 en 4-2). Voor SVD scoorden na rust Kenny Braamse en Bosselaar, maar een gelijkspel zat er niet meer in. Poule 204. Rillandia-Bevelan- ders 2-3: De thuisclub was voor rust iets beter, maar kwam wel op achterstand door een treffer van Quinten van Leenpoel. Nog voor de pauze maakte Vincent Roe land voor Rillandia gelijk: 1-1. In de tweede helft scoorde Robin van Bavel 2-1. Bevelanders werd sterker en kwam door Ramon Re- mijnse langszij. Vijf minuten voor tijd bezorgde invaller Jim Strating zijn ploeg nog de volle buit: 2-3. De overwinning was op basis van de tweede helft niet on verdiend. Poule 210. Koewacht-Spui 5-2: Op een goed bespeelbaar veld werd al snel duidelijk dat de thuis ploeg de betere was. Koewacht leidde bij de rust met 3-1 door doelpunten van Immere Rothier, Timo de Bruijn en Fabian Le Fe- ber. Jelmer de Pooter scoorde vlak voor rust de 3-1. Toen Spui via nogmaals De Pooter helemaal te rug in de wedstrijd kwam (3-2), zorgde dat voor bezorgde gezich ten bij Koewacht. De thuisploeg stelde echter orde op zaken door nog tweemaal te scoren. Zoë Schelfout en Wart Dieleman til den de einduitslag naar 5-2. Poule 213. Corn Boys-Groede 3-0: Een verdiende zege voor de Sasse formatie, die op het moei lijk bespeelbare veld bij vlagen aardige combinaties op de mat leg de. Sebastiaan de Meijer vormde in de eerste helft het eindstation van een vlot en goed uitgevoerde aanval en tekende voor de 1-0-ruststand. Na de hervatting verdubbelde Ricardo de Bruijn de marge met een kopbal uit een goed aangesneden hoekschop. Na dat de thuisploeg een strafschop had gemist, bepaalde Wesley Winne vanaf elf meter de eind stand op 3-0. Goes toonde aan dat de 5-1-zege van zaterdag op een andere hoofd klasser, Dosko, geen toeval was. De ploeg wilde voetballen en deed dat ook. De keerzijde was dat dat ook wel 's misgaat. En daardoor kwam Vlissingen drie maal aan een doelpunt. Bij de eerste twee goals verspeel de Leen IJzelenberg onder druk de bal (35e en 67e minuut). Bij het derde doelpunt zocht Goes op nieuw de voetballende oplossing, maar dat ging ten koste van een inworp, waaruit Vlissingen in de 93e minuut de winnende 3-2 maakte. Hoessein Bouzambou was driemaal de profiteur bij Vlis- singse goals. In het laatste kwartier leek Goes aanvankelijk loon naar werken te krijgen. Bij een 2-0-achterstand zorgde invaller Rob Schalkoort voor de aansluitingstreffer. Bij de tweede paal liep hij een van de ve le corners van Ray Kroon binnen. Vijf minuten later werd er hands gemaakt in het strafschopgebied van Vlissingen. Het was niet dui delijk wie hands had gemaakt, de scheidsrechter gaf ook geen kaart, maar wel een strafschop. Die be nutte Bart Deprez. Net als zaterdag tegen Halsteren leek Vlissingen in de slotfase door zijn hoeven te zakken. Maar nu eindigde het anders. Goes-doelman Bart van Wuyck- huyse gaf een inworp weg, die snel werd genomen door Vlissin gen. Onder Van Wuyckhuyse door hield Bouzambou een ver volg in het bekertoernooi voor Vlissingen levend. Winst op Dosko is daarvoor zon dag nodig. Hetzelfde geldt voor Goes bij Halsteren. VLISSINGEN - Terneuzense Boys en 's-Heer Arendskerke gaan van avond al op herhaling voor hun poulewedstrijd in de districtsbe ker. Om 19.30 uur trappen ze on der leiding van scheidsrechter Jo-Annes de Bat af voor de beker wedstrijd, die gisteravond werd af gelast vanwege de overvloedige re genval. Waarde en Vrederust halen hun onderlinge bekerwedstrijd mor genavond in, aftrap om 20.00 uur. Terneuzen en De Noormannen gaan volgende week dinsdag in de herkansing. WOENSDAG 27 AUGUSTUS 2014 I Een speler van Arnemuiden (2) gaat over de knie van een speler van Duiveland. foto Izaak Verkeste VLISSINGEN - Apollo versloeg in de tweede wedstrijd van de eerste be kerronde Aardenburg met overtui gende cijfers: 4-1. Of dat genoèg is voor plaatsing voor de volgende ronde is twijfelachtig. De ploeg uit 's-Gravenpolder verloor de eerste wedstrijd in poule 201 immers van SDO'63. Alleen winst op het sterke Kloetinge 2 kan de ploeg nog hel pen. Aardenburg is na de tweede nederlaag uitgeschakeld Apollo-speler Robin Korsuize scoort drie keer in de beker wedstrijd tegen Aar denburg. VLISSINGEN - Vlissingen herstelde zich gisteravond van de stevige 6-3-nederlaag zaterdag tegen Hal steren. Op eigen veld sleepte de Zeeuwse zondag-hoofdklasser een 3-2-overwinning uit het vuur in de derby tegen Goes. Hoessein Bou zambou was bij Vlissingen met drie doelpunten de gevierde man. Hoessein Bouzambou is met drie doelpunten de matchwinnaar voor Vlissin gen tegen Goes (3-2).

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 59