Familieberichten DverJad^rj 0 fllensenlinq.nl Lenhard Arnoud Bakker Piet de Bruijne 34 woensdag 27 augustus 2014 Pieter Balkenende Piet Balkenende Wij zijn verdrietig om het overlijden van onze broer, zwager en oom Wim Koeman Goes: Tiny Koeman-Blok 's-Heer Abtskerke: Adrie Minnaard-Koeman Rinus Minnard Neven en nichten Bedroefd, maar ook wetend dat het zo goed is, hebben wij afscheid genomen van mijn man en vader In de leeftijd van 93 jaar. Goes: W. M. de Bruijne - de Bruine Peter Goes, 21 augustus 2014 Leliestraat 56, 4461 PH Goes De crematieplechtigheid heeft plaatsgevonden in familiekring. Willem Dees Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, broer, zwager en oom Renso de Haan echtgenoot van Barbel de Haan-Klein Middelburg, 26-06-1948 - Erkelenz (D), 25-08-2014 Katzem (D): Barbel Kapelle: Andre en Hanny Marije Reinier en Marcia Tian Correspondentieadres: Cypressenhof 2, 4421 CD Kapelle Peter Kamps Joop Rijpsma Na een kortstondig ziekbed is rustig ingeslapen onze buur vrouw Cornelia de Winter-Boonman Lieve Corrie we zullen je missen. Wij wensen Rinus en verdere familie veel sterkte toe. Joop en Tiny Martijn en Mireille Rinus en Paula Denis en Leonie Jaap en Riet Jan en Mieke kijk ook op Verdrietig dat hij er niet meer is maar dankbaar dat hij niet langer hoeft te lijden, geven wij kennis van het overlijden van mijn broer, onze oom en oudoom 10 juli 1953 23 augustus 2014 Zierikzee: Rolien Bakker Zierikzee: Jip Jeroen van Kralingen Cas Neven en nichten Ik weet aan wie ik mij vertrouwe Intens verdrietig, maar dankbaar voor al het goede dat hij ons heeft gegeven, nemen wij afscheid van mijn lieve man, onze zorgzame vader, schoonvader, opa en overgroot opa echtgenoot van Marie Balkenende - Van der Zee in de leeftijd van 88 jaar. Middelburg: Marie Balkenende - Van der Zee Hilversum: Bram Balkenende en Monique Vaanholt Eva en Martijn Julia Max Lena Vlissingen: Jacobie Balkenende Dorethea en Jaimy Jessica en Dion Fien Elise Ermelo: Jan Balkenende en Esther Kat 25 augustus 2014 Henri Dunantlaan 186 4334 BH Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 30 augustus van 10.45 tot 11.15 uur in uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg. Aansluitend zal daar de dienst van Woord en Gebed worden gehouden. De begrafenis vindt plaats omstreeks 13.00 uur op de Algemene Begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in eerder genoemd uitvaartcentrum. k» Verdrietig vernamen wij het bericht van het plotseling overlijden van onze lieve broer, zwager en oom Wij wensen Marie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Goes: Jannie Balkenende Kamperland: Wim en Gré Balkenende Enschede: Bram Balkenende Neven en nichten 25 augustus 2014 'HEER, hoog als de hemel is uw liefde, tot in de wolken reikt uw trouw' Psalm 36: 6 Op Gods tijd is thuisgehaald, mijn innig geliefde man, geliefde vader, grootvader en overgrootvader Zaamslag, 14 april 1929 Goes, 24 augustus 2014 Middelburg: M.J. Dees-Hoebé Kapelle: Jeleijn en Kees Caan-Dees In herinnering: Marian Dees Waddinxveen: Marjo en Siem Klapwijk-Dees Middelburg: Anneke en Peter Vos-Dees Franeker: Bram en Gerda Dees-Reitsema Zwijndrecht: Hans en Grietje Dees-van Dijk Sint Laurens: Wim en Rianne Dees-Sipma Middelburg: Licia en Leon Verwoerdt-Dees kleinkinderen achterkleinkinderen De begrafenis is, zo de Here wil, op vrijdag 29 augustus 2014. Van 12:00 tot 12:45 uur is er gelegenheid tot condoleren in de Gereformeerde Kerk, Klein Vlaanderen 75, 4331 RH Middelburg. Om 13:00 uur wordt een samenkomst gehouden in deze kerk. Om 15:00 uur vindt de begrafenis plaats op de begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3, 4337 XD Middelburg. Er is gelegenheid tot afscheid nemen op donderdag 28 augustus 2014 tussen 19:00 en 20:00 uur aan de Parelduikerhof 1, 4332 DA Middelburg. Correspondentieadres: Parelduikerhof 1, 4332 DA Middelburg Stil zijn we van het bericht dat oud-lid van onze decorploeg, is overleden. Hij heeft veel van onze voorstellingen doen schitteren met zijn grote inzet en creativiteit We wensen Ester,, Manoj, Najoni en Rodin heel veel sterkte toe Bestuur, leden, artistieke staf, kleding-, decor- en grimeploeg Muziektheater Zeeland God looked around his garden And found an empty place. He then looked down upon the earth, And saw your tired face. He put His arms around you And lifted you to rest. God's garden must be beautiful, He always takes the best. Bedroefd geven wij kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader en opa Gondus de Lange - Gon - Lid in de Orde van Oranje Nassau Nieuw Lekkerland, 04-04-1938 Goes, 22-08-2014 Willy de Lange-Contant Franken Jolanda Marouscha Fayola en Jogchem Eric en Jacqueline Marvin en Sa mant ha Dylan Jolanda en Hans Yasmin en Christopher Camilla W.S. de Lange-Contant Goesestraatweg 25 4431 CC 's-Gravenpolder Overeenkomstig zijn wens is in besloten kring afscheid genomen en heeft de crematie op 26 augustus 2014 plaatsgevonden. Met grote verslagenheid hebben we kennisgenomen van het plotselinge overlijden van onze goede vriend Wij zullen hem ontzettend missen. Ria van Vugt Willem Lagace Sonja, Eppo en kinderen Jóhn en José en kinderen Harmen van Loon Theo Bonants Selman Joris en Sandra Paul en Willem Quist Wim Boks Ton Laven Personeel café de Koning en ieder die Joop een warm hart toedroeg Middelburg, 22 augustus 2014

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 34