DvafrdÜBn t Colofon Familieberichten (T1ensenliflq.nl amHieberichten Marlies Batelaan-Hoogendoorn Joost de Pooter Bi: 1 40| maandag 25 augustus 2014 Gerard Cappendijk Gerard Cappendijk Intens verdrietig geven wij u kennis dat, na een kortstondig ziek zijn en na voorzien te zijn van het H. Sacrament der Zieken, rustig en vredig is overleden mijn lieve zorgzame vrouw, onze lieve moeder en oma Cornelia de Winter-Boonman - Corrie - A- Ovezande, 4 april 1935 - f Nisse, 23 augustus 2014 Nisse: M.S. de Winter Heinkenszand: Marjan en Hans Bergen op Zoom: Peter en Sari Annemiek en fesper Kwadendamme: Leon en Louise Kim, Anouk, Lars Goes: René Onze dank gaat uit naar huisarts Wolbers en Helene Bergraaf voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging van mijn vrouw, onze moeder en oma. Nissestelleweg 22,4443 RP Nisse De uitvaartdienst wordt gehouden woensdag 27 augustus om 10.30 uur in de kerk van de H. Bonifacius van de parochiekern van Kwadendamme. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats naast de kerk. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er in de doopkapel van de kerk van 9.45 tot 10.15 uur gelegenheid om afscheid van Corrie te nemen. Na de begrafenis is er in Verenigingsgebouw 'De Burcht' gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Antonie Gerrit van Hal Tonny Tonny van Hal Tonny van Hal Met veel verdriet, maar dankbaar voor alles wat zij in haar leven aan ons gegeven heeft, geven wij u kennis van het toch nog plotselinge overlijden van onze lieve, zorgzame moeder en oma weduwe van Koos Batelaan in de leeftijd van 75 jaar. Linda en Alex Iris en Mitchell Goes, 22 augustus 2014 Correspondentieadres 's-Gravenpolderseweg 80,4462 CH Goes De uitvaartbijeenkomst vindt plaats in besloten kring. Uitvaartverzorging H. Jobse 0118 46 22 05 echtgenoot van Suus de Pooter-de Ritter Willem Don Mrimmm kijk ook op Wij wisten het, wij hebben het goed gehad, het is voorbij. Als het leven lijden wordt, komt de dood als een verlossing. Je ongelijke strijd is gestreden, rust nu maar uit. Het afscheid doet veel pijn, maar wij blijven van je houden. Veel te vroeg en veel te snel, maar vol goede herinneringen hebben wij in zijn vertrouwde omgeving afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze zorgzame vader en trotse opa echtgenoot van Agnes de Poorter Hontenisse, 11-7-1948 Vogelwaarde, 23-8-2014 Vogelwaarde Agnes Cappendijk-de Poorter SintJansteen Heidi en Wouter Elin, Nore, Finne, Emme SintJansteen Dennie en Stephanie Stijn, Sophie Populierenstraat 33 4581 BR Vogelwaarde De afscheidsdienst wordt gehouden op woensdag 27 augustus om 13.30 uur in de H.H. Petrus en Pauluskerk, Kerkstraat 15 te Vogelwaarde. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aldaar. Dinsdag 26 augustus is er van 19.00 - 19.30 uur gelegenheid om afscheid van Gerard te nemen in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 37 te Terneuzen. Schriftelijke condoleance. Geschokt en verslagen hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons lid Wij wensen de familie veel sterkte met dit verlies. Tennisvereniging Vogelvlucht Vogelwaarde Geschokt en bedroefd zijn we door het onverwachte overlijden van onze neef Wij wensen Lidwien, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in deze moeilijke tijd Erna van Hal- Buzeyn Gerrit - Elly Emiel - Emmy Herman - Annie Ronny- Annie Jackie - Odette Jacqueline - Freddy Frank - Vera De kerkenraad van de Hervormde gemeente Sint Kruis is bedroefd om het plotselinge verlies van haar voorzitter In herinnering blijft zijn aanhoudende trouw en betoonde inzet voor behoud van het kerkelijk leven in onze gemeenschap. God geve zijn lieve vrouw, kinderen, partners en kleinkinderen kracht in deze tijd van rouw. G.K. van Hal, diaken H.J. Bijman, predikant Sint Kruis, 22 augustus 2014 Zo plotseling en veel te vroeg, Vader van onze vriend, Maarten. Ons medeleven gaat uit naar Maarten, Lidwien, Karin, Eline, Suzanne en verdere familie en naasten. Ilja, Carmen, Aafke, Mark, Ard, John, Glenn, Robert en Sander uvwvu.hjobse-uitvaart.nl .Vfc www.basisuitvaart-zeeland.nl Je hebt een steen verlegd in een rivier op aarde Je leverde het bewijs van jouw bestaan Omdat door het verleggen van die steen de stroom nooit meer dezelfde weg zal gaan Met grote bewondering en respect hebben we je afstand zien nemen van alles wat je dierbaar en lief was. Lieve man, vader en opa, we hebben je los moeten laten. in de leeftijd van 81 jaar. S.P. de Pooter-de Ritter Marja en Paul de Wever-de Pooter Robin en Heieen Mireille en Alex Sandra de Pooter - in liefdevolle herinnering - Jeroen Carlo Cammaart Terneuzen, 23 augustus 2014 Aagje Dekenstraat 23 4332 CT Terneuzen We herinneren hem in een dienst van Woord en Celled op woensdag 27 augustus om 14.00!ïtjrttr J de Goede Herderkerk, Koninginnelaan 4 te Terneuzen. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de begraafplaats aan de BellamystraafSn Terneuzen. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in voornoemde kerk. Onze dank gaat uit naar huisarts J. Bosman de thuiszorg en het Hospice voor alle goëifé zorgen. 24-8-2004 In liefdevolle herinnering Het is tien jaar geleden. Wij missen je nog elke dag. 24-8-2014 Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl i&g&g i

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 70