Martijn de Goffau is goudhaan Nieuwdorp Dubbele cijfers voor Corn Boys, stevige oorwassing voor Graauw Martijn Backx wijst Bru de weg -4- SPORT 33 Poule 212. Graauw-Vlissingen (zat) o-8: Door blessures en va kanties kon Graauw maar moei zaam een elftal op de been breng en. Een echte wedstrijd werd het geen moment. Vlissingen was van meet af aan de sterkste en liep na een 3-0-ruststand weg naar een 8-o-zege. Mohammed Benkadour scoorde in totaal vijf keer. Daniel Donovan, Lionel Lord en Khalid Saiboa troffen elk een keer doel. Hontenisse-WW'67 1-2: Honte- nisse had voor de rust het beste van het spel en kwam halverwege de eerste helft verdiend op 1-0 door een doelpunt van Chris van Meele. Ook daarna bleef de thuisclub lange tijd de bovenlig gende partij, maar tot meer tref fers leidde het overwicht niet. In de slotfase kreeg Hontenisse het deksel op de neus. Vijf minuten voor tijd kwam WW'67 via Her- sel van Aalsem terug tot 1-1 en twee minuten later zorgde Joey van Hooijdonk voor 1-2. Poule 213. Vrederust-Corn Boys 1-10: Corn Boys was vooral na de rust op dreef. De score werd toen binnen een tijdsbestek van vijf minuten van 1-3 op 1-6 gebracht. Uiteindelijk werd het 1-10. Sebasti an de Meijer was met vier treffers topscorer. De overige doelpunten kwamen op naam van Stijn Egger- mont (2x), Ricardo de Bruijn, Mo Kilic, Leroy Maes en Mike Stenzei (allen ïx). Voor Vrederust schoot Roel van Nispen raak. Waarde-Groede 2-4: Groede be sliste het duel met zaterdag-vier deklasser Waarde voor de rust. Vier kansen betekenden toen ook vier doelpunten. Wesley Steijaert en Nick van Belois scoorden elk tweemaal. In de tweede helft lag het initiatief bij de thuisclub, maar verder dan 2-4 kwam Waar de niet. Poule 113. Bruse Boys-Alliance 2-1: Uit een vrije trap van Mats Willemse kopte Martijn Backx, die goed voor zijn man kwam, Bruse Boys na achttien minuten naar de 1-0. Zes minuten later pik te Koen van den Berge (ex-DFS) een afgeslagen corner op, zette met rechts voor en Backx scoorde wederom met het hoofd. Na een fout in de Bruse verdediging scoorde de Roosendaalse zon dag-derdeklasser via Gijs Gomme ren tegen. Na rust kreeg Bruse Boys nog drie goede mogelijkhe den. Verder dan een afgekeurde goal van wederom Backx kwam de Bruse tweedeklasser niet. Yerseke-Cluzona 1-5: De wed strijd begon nog hoopvol voor Yer- seke, want binnen tien seconden kwamen de mannen van trainer Gerrit Petersen door een doel punt van Martijn Koole op 1-0. De bezoekers uit Wouw herstel den de schade snel, want na ze ven minuten stond het door goals van Ruben Maas en Guus Heij- mans al 1-2. Maas tilde nog voor rust de score naar 1-3. Ook na rust bleef Cluzona het beste van het spel houden. Met elk nog een doelpunt bepaalden Heijmans en Maas de eindstand in het sportief verlopen bekerduel op 1-5. Poule 116. Walcheren-MOC'17 2-8: De bezoekers uit Bergen op Zoom maakten voor rust het ver schil, want na een helft spelen leidde de zondag-tweedeklasser al met 2-7. Joery Malinka zorgde voor 0-1, 0-2 en 0-4. Thssendoor maakte John van Loenhout de 0-3. Via Mark van der Eijk deed Walcheren wat terug, maar via Marlon de Koek kwam MOC'17 op 1-5. Uit een strafschop van Van der Eijk kwam Walcheren terug tot 2-5, maar door twee goals van Brian Kruf stond het bij rust 2-7. Na de pauze herstelde de ploeg van trainer René van Herpen zich enigszins. Na een directe rode kaart van Walcheren-speler Gio vanni Keizer scoorde Kruf even la ter uit een penalty de 2-8. GPC Vlissingen-BSC 2-2: Via Ri cardo de Nooijer kreeg GPC voor en na rust tot een paar keer toe de kans op de openingstreffer, maar na twee onoplettendheden in de tweede helft keek de ploeg van trainer Karl Vergouwen onver diend tegen een 2-0-achterstand aan. Daarna toonde de Vlissingse ploeg veerkracht. Eerst schoot Re- mon de Vlieger een vrije trap in de rechterbovenhoek en drie mi nuten voor tijd kreeg GPC op nieuw een vrije trap. De Vlieger zette zich achter de bal en Roy van de Kaap tekende voor de ge lijkmaker. Poule 117. FC Bergen-MZC'111-0: Een wedstrijd met weinig kan sen, maar de meeste voor de thuis ploeg. -De Zierikzeese zater dag-tweedeklasser liep in de eer ste helft tegen de enige tegentref fer van de wedstrijd op. Roy Nie mandsverdriet, overgekomen van Dosko, schoot de bal nadat hij vanaf de buitenkant naar binnen kwam, achter de doelman van MZC'11. Na rust lukte het de ploeg van trainer Adriaan Nieu- wenhuijse niet meer om de gelijk maker te produceren. DFS-Wemeldinge 3-0: Wegens een bruiloft op zaterdag werd het duel op verzoek van Wemeldinge in overleg tussen de clubs al op donderdagavond in Burgh-Haam- stede afgewerkt. DFS boekte een verdiende zege en kwam voor rust op voorsprong door een tref fer van de van ZSC overgekomen Nicky van der Velden. In de twee de helft bouwde de Schouwse der deklasser de score verder uit. Eerst zorgde Dylan Adelaar alleen voor de keeper voor de 2-0 en op aangeven van Van der Velden te kende Adelaar ook voor de derde DFS-treffer. Tresonie zorgde voor de aanslui ting (1-2), maar vlak erna maakte Sander van Ouwerkerk uit een te genaanval 1-3. Versluis scoorde 1-4, waarna Bob Hubregtse de eindstand op 2-4 bepaalde. Poule 204. Terhole-Rillandia 1-7: Rillandia was heer en meester. Bij de rust keek Terhole tegen een 4-0-achterstand aan door een zui vere hattrick van Robin van Bavel en een goal van Arjan Koopmans. Bastian de Rijke redde de eer voor de zondag-vijfdeklasser, waarna Rillandia via Koopmans, Van Bavel en Jan Minnaard de sco re opvoerde tot 1-7. Bij Rillandia maakte Vincent Roeland na tien maanden zijn rentree. Vogelwaarde-Bevelanders 1-3: Bevelanders startte goed. Dat leid de tot de openingstreffer van Mitchell Sandee. Vogelwaarde her pakte zich en maakte via Rick Moens terecht gelijk, maar een ei gen doelpunt van Kevin van de Brande hielp Bevelanders weer aan een voorsprong. Na rust deel de Mark van der Moere de genade klap uit aan Vogelwaarde: 1-3. MAANDAG 25 AUGUSTUS 2014 VLISSINGEN - Martijn de Goffau maakte in het bekerduel tussen Nieuwdorp en Seolto het verschil, want met drie treffers was hij ver antwoordelijk voor de 3-0-zege van de Bevelandse ploeg. WHS moest in een doelpuntrijk duel met Hoeven berusten in een 4-4-gelijkspel. Poule 118. VCK-RCS 2-2 (0-1). Joey Katzenbauer 0-1Simon Voet 1 -1Jor- dy Nijland 1 -2 (strafschop), Erik Goudt 2-2. Oostkapelle-Noad'67 4-1. Arjan Pattenier 1-0, Jarno Poort vliet 2-0 en 4-0, Sander de Kam 3-0, Rob den Engelsman 4-1. Poule 122. Nieuwdorp-Seolto 3-0 (0-0). Martijn de Goffau 1 -0, 2-0 en 3-0. WHS-Hoeven 4-4 (3-2). Arwin de Witte 1-0 en 2-0, Erwin Roks 2-1, 2-2 en 4-4, Rudy Ridderhof 3-2, Tho mas van de Broek 3-3, Sander van't Hof 4-3. Poule 209. Lewedorpse Boys-SPS 6-0 (3-0). Mathijs van 't Westeinde 1 -0, Marcel Rooze 2-0, Jasper Ver donk 3-0, Marcel Rooze 4-0, Robin Huijskens 5-0, Stefan Moison 6-0. Luc- tor^S-RBC 4-5. Ruben de Jonge 1-0, Mohamed el Moussaoui 1-1, Stefan Boonman 2-1, Mohamed el Mous saoui 2-2, Roy van Leeuwen 3-2, Mo hamed El Moussaoui 3-3, Roy van Leeuwen 4-3, Casper Verkooijen (ei gen doelpunt) 4-4, Anouar El Khassim 4-5. Poule 211. Hansweertse Boys-Devo 1-5 (1-2). Nicky van Geesbergen 0-1, Patrick Koevoets 0-2, Davey Kraaijen- brink 1-2, Patrick Koevoets 1-3, Pa trick Koevoets 1 -4, Mark Schoonen 1-5. Poule 218. RSV-Vosmeer 3-3 (0-0). Karei van Zanten 0-1 en 1-2, Werner Zwart 1-1, Martin de Jager 1-3, Frank de Leeuw 2-3, Ruben Heek 3-3. door Eddy van der Hooft VLISSINGEN - In de eerste ronde van de bekercompetitie imponeer de Corn Boys in poule 212 met een 10-1 -zege in de uitwedstrijd te gen Vrederust. Het zaterdagteam van Vlissingen deed in poule 213 niet veel onder voor de Sassen- aren. Uit tegen Graauw werd het 0-8, onder meer door vijf doelpun ten van Mohammed Benkadour. Corn Boys speelt in de eerste bekerwedstrijd met Vrederust. In Halsteren wordt het 1 -10. door Klaas Verspoor VLISSINGEN - In zijn eerste officiële wedstrijd voor Bruse Boys eiste de van SKNWK overgekomen aanval ler Martijn Backx direct een hoofd rol voor zich op. Met twee goals loodste hij Bruse Boys in het beker duel uit poule 113 langs Alliance: 2-1. I Zaamslag-speler Jorin Missu schermt de bal af voor Michael Cabenda van Zeelandia Middelburg, foto Mark Neelemans maakt verschil

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 65