Weer kans op overlast door regen PZC De smaakmaker Zomermarkt in Cadzand-Bad 011 i In Kamperland doe je even een stapje terug in de tijd. De authentiek ingerichte Chocoladewinkel nr. 15 is een grote trekpleister. Ongeveer vijf jaar geleden begon Carola Klop samen met haar man Chocolade winkel nr. 15. De etalage staat vol met diverse soor ten chocolade, waardoor het moeilijk is iets uit te kiezen. „De smaken melk en puur worden nog steeds wel het meest verkocht, hoewel daar natuurlijk heel veel variaties op zijn." Zelf vindt Carola het Noordbeve- landertje het lekkerst. „We hebben een stuk chocolade laten maken in de vorm van het eiland. Vooral toeristen vinden dat een leuk idee", vertelt Carola. Nog elk jaar proberen ze een nieuw pro duct te bedenken. „We doen bijvoor beeld ook samenwerkingen met Emelis- se en Wijnhoeve De Kleine Schorre. We proberen daarbij zoveel mogelijk bij streekproducten te blijven." Dat Chocoladewinkel nr. 15 populair is, is wel duidelijk. „We versturen zelfs vanaf onze webshop chocolade naar Duitsland. En mensen komen speciaal naar Kamperland om onze chocolade te kopen." Naast de nieuwe smaken en producten, organiseren ze ook vaak acties. „We hebben nu een Sjakie en de Chocolade fabriek idee. Wie de gouden wikkel in een Noordbevelandertje vindt, wint een chocoladepakket." Het leukste vindt Carola dat voorbijgan gers graag naar de winkel kijken. „Somsf wordt er bijna een ongeluk veroorzaakt, omdat ze even willen kijken." anaf maandagavond moet er opnieuw reke ning worden gehou den met waterover last door heel veel re gen. Volgens weeronline.nl valt er tot en met dinsdagmiddag gemid deld zo'n 20 tot 40 millimeter re gen, en plaatselijk kan meer dan 50 millimeter vallen. Het is niet de eerste keer deze zo mer dat overvloedige regenval tot wateroverlast leidt. Verschillende keren viel er dusdanig veel regen, dat straten onder liepen, huizen volstroomden en akkers in mod derpoelen veranderden. Deze zomer zal volgens de meteo rologen als één van de natste ooit de boeken in gaan. Goes voor een dagje in teken van kinderen 2 Schoonmaken met een lach, want Zeeland is mooi door Lilian van Gaaien De chocolade van Chocoladewinkel nr 15 is te koop in Kamperland, of op hun website, Chocoladewinkelnrl 5.nl. Elke maandag in juli en augustus vindt de zomermarkt plaats in Cadzand-Bad in Zeeuws-Vlaan- deren. De zomermarkt is een kleine warenmarkt met een grote verschei denheid aan artikelen, zoals vis; groen te; kaas; zonnebrillen; oosterse artike len; sieraden; schoenen; diverse soor ten kleding; hoeden en petten; sjaals en poffertjes. De markt is ieder maandag geopend van 12.00-18.00 uur. Boulevard de Wielingen. pagina 5: Alle uitjes in Zeeland Elk jaar een nieuwe smaak 25 augustus 2014 Eigenaresse Carola (links) met haar dochters in Chocoladewinkel nr. 15. foto Marcelle Davidse

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 41