Dvsrtederi t 3 1 <t fT1ensenlinq.nl Familieberichten O Bram Bostelaar Cobi Bostelaar- van den Bosse Sjaak van Eijkeren Intens verdrietig geven wij u kennis dat, na een kortstondig ziek zijn en na voorzien te zijn van het H. Sacrament der Zieken, rustig en vredig is overleden mijn lieve zorgzame vrouw, onze lieve moeder en oma Cornelia de Winter-Boonman - Corrie - Ovezande, 4 april 1935 - f Nisse, 23 augustus 2014 Nisse: M.S. de Winter Heinkenszand: Marjan en Hans Bergen op Zoom: Peter en Sari Annemiek en fesper Kwadendamme: Leon en Louise Kim, Anouk, Lars Goes: René Onze dank gaat uit naar huisarts Wolbers en Helene Bergraaf voor de goede begeleiding en de liefdevolle verzorging van mijn vrouw, onze moeder en oma. Nissestelleweg 22,4443 RP Nisse De uitvaartdienst wordt gehouden woensdag 27 augustus om 10.30 uur in de kerk van de H. Bonifacius van de parochiekern van Kwadendamme. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats naast de kerk. Voor aanvang van de uitvaartdienst is er in de doopkapel van de kerk van 9.45 tot 10.15 uur gelegenheid om afscheid van Corrie te nemen. Na de begrafenis is er in Verenigingsgebouw 'De Burcht' gelegenheid tot condoleren. Wanneer u geen rouwbrief ontvangen heeft, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Met droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze zus, schoonzus en tante Corrie Boonman Wij wensen Rinus en de kinderen veel sterkte toe om dit verlies te dragen. Familie Boonman Veelfijne herinneringen, verzachten onze smart voorgoed uit ons midden, maar altijd in ons hart Bedroefd om zijn afscheid, maar oprecht dankbaar voor alles wat hij tijdens zijn leven voor ons gedaan en betekend heeft, delen wij u mede dat is overleden mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Abraham de Pagter -Bram- in de leeftijd van 88 jaar. Tiny de Pagter - Hollebrandse Tanny en Kees Kristiaan Martin Suzy Simon en Roos Sara Koudekerke, 22 augustus 2014 4371 MX, Keiweg 57 De uitvaartdienst zal plaatsvinden op donderdag 28 augustus om 11.00 uur in de Michaelskerk, Dorpsplein 1 te Koudekerke, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden. Na afloop is er gelegenheid de familie te condoleren in de Couburg, Duinstraat 4a te Koudekerke. Indien wij u vergeten zijn een kaart te sturen dan mag u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. Bram de Pagter Bedroefd hebben wij vernomen dat is overleden Bram de Pagter Wij wensen de familie heel veel sterkte met dit grote verlies. Pensionklanten Stal de Pagter Vaste gasten mini-camping Hoogelande Heden bereikte ons het droeve bericht dat is overleden ons ZRVlid Bram de Pagter Wij wensen de familie sterkte bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van de Zeeuwse Ringrijders Vereniging ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING Bedroefd omdat we haar moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee zij ons omringde, geven wij u kennis dat van ons is heengegaan onze lieve dochter, moeder, oma, zuster en schoonzuster Koosje Koster 13 maart 1949 22 augustus 2014 Yerseke: Fiel Koster (in herinnering) Marie Koster-Dekker Goes: Petra Lamers Amsterdam: Steven Winter Goes: Naomi en Shadé Winter Yerseke: Bart Koster (in herinnering) Mireille Koster-Faes Correspondentieadres: Evertsenstraat 96 4461 XS Goes De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 28 augustus om 13.30 uur in "De Haven", Dreef 6 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in "De Haven" gelegenheid tot condoleren. Verdrietig om het afscheid, maar dankbaar voor de vele jaren die hij in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis van het heengaan van Hendrik Jan de Ruiter - Henk - *16meil921 f 21 augustus2014 van beroep uroloog Ank de Ruiter-van den Benden Marijke Irene Leo Hans Ineke Jacques kleinkinderen achterkleinkinderen Burgh-Haamstede Met dank aan de medewerkers van zorgcentrum Duinoord voor de goede verzorging. Op woensdag 27 augustus 2014 om 14.00 uur vindt de afscheidsbijeenkomst plaats in uitvaartcentrum 'Vredehof', Oude Lagezoom 6 te Haamstede. Aansluitend is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren. Voorafgaand aan de plechtigheid is er van 13.30 tot 13.50 uur gelegenheid tot afscheid nemen. Ik heb afscheid moeten nemen van mijn oud-werkgever en goede vriend Piet Mulder Vele jaren heb ik fijn met hem samengewerkt. We zullen hem missen. Johan en Lucy van Rijswijk kinderen en kleinkinderen Klazien Willemsen-Groeneweg kijk ook op maandag 25 augustus 2014 39 'De Heer is mijn Herder, mij zal niets ontbreken.(Psalm 23:1) We zijn dankbaar en blij dat onze lieve ouders vandaag 25 jaar getrouwd zijn! We wensen jullie veel geluk en het allerbeste voor de toekomst! Bram Lisanne Suzanne Marko Mathilde& Niels Sylvia Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze sportvriend, secretaris en rekenaar Vele jaren was hij de de grote kracht in ons Samenspel. Wij zullen zijn inzet missen. Wij wensen Corrie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Bestuur en leden Postduiven Samenspel West Zuid Beveland. Een laatste groet aan onze geliefde zwager en oom Hij heeft van het leven genoten en wij van hem Frans en Rie Verhage - Hollebrandse, beide in herinnering Frans en Tine Britta Annicka Marianne en Dik Tessa en Rens Roos Piet Hollebrandse, in herinnering Jan en Mien Hollebrandse - Corré Katharina Suzanne en Wilbert Merlijn Jona Pieter Koudekerke, 22 augustus 2014 "einde van het spoor, ik ben naar huis gegaan Bedankt lieve OMA Lilly, Devin, Joey, Jimmy en Jasmine Sherayvo, Jemairo Met verslagenheid hebben wij kennisgenomen dat is overleden Sinds 1998 was Klazien als medewerkster bij ons bedrijf in dienst. Met veel waardering kijken wij terug op haar inzet. Wij wensen haar man en (klein)kinderen heel veel sterkte toe. Directie en medewerkers Stoffels Bleijenberg Vlissingen, 23 augustus 2014

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 39