MZVC komt net tekort Mohammed Benkadour man van de wedstrijd Martijn Backx wijst Bru de weg SPORT 33 Poule 124. MZVC-Zwaluwe 2-3: In een aantrekkelijk duel bracht Maurice Sprangers de bezoekers na twaalf minuten op 0-1 en via Pim Schonk (penalty) werd die voorsprong verdubbeld. Op slag van rust scoorde Ferhan Topal de 1-2 voor MZVC, dat in het tweede bedrijf de betere partij was. De Middelburgers konden echter d niet voorkomen dat Joey Konings er 1-3 van maakte. Met een beauty in de rechterkruising maakte Ed dy de Looff er 2-3 van. Een scrim mage voor het doel van Zwaluwe werd in de slotfase onbenut gela ten door MZVC. Poule 125. Kapelle-DHV 1-6: Ka- pelle had in de eerste helft niets in te brengen tegen DHV. Al bin nen tien minuten was het 0-2 voor DHV via Tom Wijne en Jor- di Lokers. De Brabanders liepen nog voor rust uit naar 0-4 door an dermaal Lokers en Hawar Mouhi- dinne. Jordi Matondo verzilverde het lichte overwicht van Kapelle na rust, maar DHV-speler Elias Mourigh zorgde met twee doel punten voor het slotakkoord. Poule 208. SKNWK-Kwaden- damme 2-1: Het lichte overwicht van thuisclub SKNWK betaalde zich uit in een minieme zege. In een duel met weinig gevaar voor beide doelen bracht Remco van den Berge SKNWK binnen tien minuten op 1-0. Lang konden de Schouwenaren niet van hun mar ge genieten, toen Ramon Vermue zijn voorzet even later zag binnen waaien: 1-1. Een kwartier voor tijd was Van den Berge opnieuw be langrijk voor de thuisclub, toen Colin Duinhouwer zijn voorzet binnenkopte: 2-1. Steenbergen-Patrijzen 3-3: Na een fout van de keeper van Steen bergen kwam Patrijzen al na vier minuten op 1-0 door Raymond Rovers. De Brabanders herpakten zich en kwamen door Jeroen Au gustijn en Dennis van Schilt op 2-1. Nog voor rust verzuimde Steenbergen de marge te vergro ten en bracht Marlo Janisse Patrij zen langszij. In de 67e minuut was Patrijzen opnieuw trefzeker via Mario Mulder. Een handsbal van Patrijzen zorgde er vlak voor tijd voor dat Dennis van Schilt vanaf elf meter 3-3 mocht maken. Poule 212. Graauw-Vlissingen (zat) 0-8: Door blessures en va kanties kon Graauw maar moei zaam een elftal op de been breng en. Een echte wedstrijd werd het dan ook geen moment. Vlissin gen was van meet af aan de sterkt- se en liep na een 0-3-ruststand weg naar een 0-8-zege. Moham med Benkadour scoorde in totaal vijf keer. Daniel Donovan, Lionel Lord en Khalid Saiboa troffen elk een keer doel. Poule 213. Waarde-Groede 2-4: Groede besliste het duel met za terdag-vierdeklasser Waarde voor de rust. Vier kansen betekenden toen ook vier doelpunten. Wesley Steijaert en Nick van Belois scoor den elk tweemaal. In de tweede helft lag het initiatief bij de thuisclub, maar verder dan 2-4 kwam Waarde niet. Na tien minu ten spelen werd het 1-4 door een doelpunt van Mare Scheele en in de 63e minuut was het Kamal Qe- bayli die uit een stafschop voor 2-4 zorgde. Poule 113. Bruse Boys-Alliance 2-1: Uit een vrije trap van Mats Willemse kopte Martijn Backx, die goed voor zijn man kwam, Bruse Boys na achttien minuten naar de 1-0. Zes minuten later pik te Koen van den Berge (ex-DFS) een afgeslagen corner op, zette met rechts voor en Backx scoorde wederom met het hoofd. Na een fout in de Bruse verdediging scoorde de Roosendaalse zon dag-derdeklasser via Gijs Gomme ren tegen. Na rust kreeg Bruse Boys nog drie goede mogelijkhe den. Verder dan een afgekeurde goal van wederom Backx kwam de Bruse tweedeklasser niet. Yerseke-Cluzona 1-5: De wed strijd begon nog hoopvol voor Yer- seke, want binnen tien seconden kwamen de mannen van trainer Gerrit Petersen door een doel punt van Martijn Koole op 1-0. De bezoekers uit Wouw herstel den de schade snel/ want na ze ven minuten stond het door goals van Ruben Maas en Guus Heij- mans al 1-2. Maas tilde nog voor rust de score naar 1-3. Ook na rust bleef Cluzona het beste van het spel houden. Met elk nog een doelpunt bepaalden Heijmans en Maas de eindstand in het sportief verlopen bekerduel op 1-5. Poule 116. Walcheren-MOC'17 2-8: De bezoekers uit Bergen op Zoom maakten voor rust het ver schil, want na een helft spelen leidde de zondag-tweedeklasser al met 2-7. Joery Malinka zorgde voor 0-1, 0-2 en 0-4. TXissendoor maakte John van Loenhout de 0-3. Via Mark van der Eijk deed Walcheren wat terug, maar via Marlon de Koek kwam MOC'17 op 1-5. Uit een strafschop van Van der Eijk kwam Walcheren terug tot 2-5, maar door twee goals van Brian Kruf stond het bij rust 2-7. Na de pauze herstelde de ploeg van trainer René van Herpen zich enigszins. Na een directe rode kaart van Walcheren-speler Gio vanni Keizer scoorde Kruf even la ter uit een penalty de 2-8. GPC Vlissingen-BSC 2-2: Via Ri cardo de Nooijer kreeg GPC voor en na rust tot een paar keer toe de kans op de openingstreffer, maar na twee onoplettendheden in de tweede helft keek de ploeg van trainer Karl Vergouwen onver diend tegen een 2-0-achterstand aan. Daarna toonde de Vlissingse ploeg veerkracht. Eerst schoot Re- mon de Vlieger een vrije trap in de rechterbovenhoek en drie mi nuten voor tijd kreeg GPC op nieuw een vrije trap. De Vlieger zette zich achter de bal en Roy van de Kaap tekende voor de ge lijkmaker. Poule 117. FC Bergen-MZC'111-0: Een wedstrijd met weinig kan sen, maar de meeste voor de thuis ploeg. De Zierikzeese zater dag-tweedeklasser liep in de eer ste helft tegen de enige tegentref fer van de wedstrijd op. Roy Nie mandsverdriet, overgekomen van Dosko, schoot de bal nadat hij vanaf de buitenkant naar binnen kwam, achter de doelman van MZC'11. Na rust lukte het de ploeg van trainer Adriaan Nieu- wenhuijse niet meer om de gelijk maker te produceren. DFS-Wemeldinge 3-0: Wegens een bruiloft op zaterdag werd het duel op verzoek van Wemeldinge in overleg tussen de clubs al op donderdagavond in Burgh-Haam- stede afgewerkt. DFS boekte een verdiende zege en kwam voor rust op voorsprong door een tref fer van de van ZSC overgekomen Nicky van der Velden. In de twee de helft bouwde de Schouwse der deklasser de score verder uit. Eerst zorgde Dylan Adelaar alleen voor de keeper voor de 2-0 en op aangeven van Van der Velden te kende Adelaar ook voor de derde DFS-treffer. Tresonie zorgde voor de aanslui ting (1-2), maar vlak erna maakte Sander van Ouwerkerk uit een te genaanval 1-3. Versluis scoorde 1-4, waarna Bob Hubregtse de eindstand op 2-4 bepaalde. Poule 204. Terhole-Rillandia 1-7: Rillandia was heer en meester. Bij de rust keek Terhole tegen een 4-0-achterstand aan door een zui vere hattrick van Robin van Bavel en een goal van Arjan Koopmans. Bastian de Rijke redde de eer voor de zondag-vijfdeklasser, waarna Rillandia via Koopmans, Van Bavel en Jan Minnaard de sco re opvoerde tot 1-7. Bij Rillandia maakte Vincent Roeland na tien maanden zijn rentree. Vogelwaarde-Bevelanders 1-3: Bevelanders startte goed. Dat leid de tot de openingstreffer van Mitchell Sandee. Vogelwaarde her pakte zich en maakte via Rick Moens terecht gelijk, maar een ei gen doelpunt van Kevin van de Brande hielp Bevelanders weer aan een voorsprong. Na rust deel de Mark van der Moere de genade klap uit aan Vogelwaarde: 1-3. MAANDAG 25 AUGUSTUS 2014 door Arwin Willemsen VLISSINGEN - MZVC verloor zater dag met 3-2 van Zwaluwe, maar toch was er opluchting bij de uit de tweede klasse gedegradeerde thuisclub. Vooraf was men bij de Walchenaren bevreesd dat het ni veauverschil met tweedeklasser Zwaluwe wel eens behoorlijk kon zijn, maar daar viel weinig van te merken. door Eddy van der Hooft VLISSINGEN - In de eerste ronde van de bekercompetitie imponeer de Corn Boys met een 10-1-zege in de uitwedstrijd tegen Vrederust. Het zaterdagteam van Vlissingen deed niet veel onder voor de Sas- senaren. Uit tegen Graauw werd het 0-8, onder meer door vijf goals van Mohammed Benkadour. Hontenisse-WW67 1-2 (1-0). Chris van Meele 1-0, Hersel van Aalsem 1 -1Joey van Hooijdonk 1 -2. Vrederust-Corn Boys 1-10 (1-3). Doelpunten Corn Boys: Sebastian de Meijer 4, Stijn Eggermont 2, Ricardo de Bruijn, Mo Kilic, Leroy Maas en Mi ke Stenzei allen 1. door Klaas Verspoor VLISSINGEN - In zijn eerste officiële wedstrijd voor Bruse Boys eiste de van SKNWK overgekomen aanval ler Martijn Backx direct een hoofd rol voor zich op. Met twee goals loodste hij Bruse Boys in het beker duel uit poule 113 langs Alliance: 2-1. maakt verschil I Zaamslag-speler Jorin Missu schermt de bal af voor Michael Cabenda van Zeelandia Middelburg. foto Mark Neelemans

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 33