öi/srladsjj (J) 01ensenlinq.nl Familieberichten X X Kees Openeer Pieter Hendrik Mulder -Piet- k mm Piet Mulder John Huijsman Hans Albert Jachmann Klazien Willemsen-Groeneweg Anthonie Gerrit van Hal Hoop De mens is onderdeel van de natuur. De natuur is altijd in beweging. Er is geen stilstand, rust of einde. Alleen groei en verandering. Verdrietig, maar in alle rust hebben wij afscheid moeten nemen van mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader en opa Echtgenoot van Riet Veldman Middelburg, 13 juli 1943 t Middelburg, 21 augustus 2014 Middelburg; M. Mulder-Veldman Vlissingen: Matjan en Niels Silas Jeringsfehn (Duitsland): Jenneke Oost-Souburg: Geert en Dorien Gijs, Brecht Correspondentieadres: Blom en De Ridder Uitvaartverzorging T,a.VfFamilie Mulder Pieter Louwersestraat 37 4388 EJ Oost-Souburg De crematieplechttgMid zal worden gehouden op woensdag 27 augustus om 13.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. X Middelburg: Chris en Sari Mulder Vaassen: Marina en Moncef Zakynthos (Griekenland): Geralda en Mentor Ardian Hans Wij hebben afscheid moeten nemen van mijn lieve broer, zwager en onze lieve oom kijk ook op zaterdag 23 augustus 2014 I 4-1 Een vechter, zoals we van je gewend waren tot het laatste moment. Je was een vrouw van weinig woorden, duidelijk herkenbaar voor diegenen die bij je hoorden. Een vrouw, moeder en Oma waar je op kon bouwen, met een woord waarop je kon vertrouwen. Achter je ligt een leven van werken en plicht en juist dat alles bepaalde in alles je gezicht. Zo bescheiden ben je gestorven Toen wij op die woensdag zagen hoe jij daar zo rustig lag, verlost van pijn, verlost van angst, want voor de dood zijn wij het bangst. Die angst voor de dood is niet verdiend: hij heeft gehandeld als een vriend, hij heeft je in slaap gesust, geen pijn, geen angst, tenslotte rust... Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft gedaan, geven wij u kennis van het overlijden van mijn lieve vrouw, moeder, schoonmoeder en Oma echtgenote van Henk Willemsen Rotterdam, 16 april 1951 Middelburg, 20 augustus 2014 Middelburg: Marcel en Esther Jimmy en Jasmine Devin, Joey, Sherayvo, Jemairo Etten-Leur: Ferry en Angelique Lilly Oost-Souburg: Sjeng en Adel a en kinderen Een speciaal woord van dank gaat uit naar Zorgstroom, Hof Klaren beek en huisartsenpraktijk de Vleugelnoot". Correspondentieadres: H.C. Willemsen Gerbrandylaan 18a 4333BJ Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zondag 24 augustus van 15.00 tot 17.00 uur in het uitvaartcentrum, Buitenhovelaan 1 4337HJ Middelburg. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op dinsdag 26 augustus om 13.00 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid tot persoonlijk condoleren in de condoleance ruimte van het crematorium. Zij die geen rouwbrief ontvangen hebben, gelieve deze advertentie als zodanig te beschouwen. Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Wij wensen Lidwien, Karin, Eline Menno en Raf, Suzanne Paz en Lars, Maarten en Daphne veel sterkte toe bij het verlies van hun lieve man, stoere papa en trotse opa. Tijs Nadia Marijn Katrien John Boukje Stephan Lobke Niek Sophie Michel Melanie Stijn Jolanda Stijn Wendy Harm Veroni Met verdriet geven wij u kennis van het overlijden van onze geliefde neef die gehuwd is geweest met ons nichtje Ada We wensen Marco en Petra, Silvia en kinderen veel sterkte, om dit verdriet te kunnen verwerken Schore: E. A. Joossen-Goud Den Haag: J. Rijfkogel-Goud J.F.P. Rijf kogel Schore: M. Goud 8 P8WéèêM6$8^iW»:! - ilK Enige en algemene kennisgeving Maak je over mij maar geen zorgen ik kom wel waar ik zijn moet ik heb een goed leven gehad. Na een leven dat gekenmerkt werd door eenvoud, hartelijkheid, bezorgdheid en liefde is plotseling van ons heengegaan mijn broer, zwager, onze oom, vader, schoonvader en opa Hij overleed in de leeftijd van 66 jaar. Trudy en Willem Dennis en Shanna Jarno Eddy en Silvia Alicia en Corné Shania Ron Ayla Nadia Imara Middelburg, 20 augustus 2014 Correspondentieadres: Prinsenhove 58, 4336 HC Middelburg John is opgebaard in rouwcentrum Adagio, Buitenhovelaan 1 te Middelburg, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid wordt gehouden op dinsdag 26 augustus om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de plechtigheid is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer. Sterk van lichaam en geest tot in het laatste uur, is heden te midden van zijn dierbaren vredig van ons heengegaan onze lieve vader, schoonvader en opa 30-03-1923, Rotterdam t 21-08-2014, Renesse Weduwnaar van Maria Jachmann-ter Haar Hugo en Manon Raoul, Rachel f, Raïsa, Robin Koen en Edyta Frank en Jacqueline Tim van Kloosterweg 4 4325 BP Renesse De crematieplechtigheid vindt plaats op dinsdag 26 augustus 2014 om 15.00 uur in het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Wanneer u deze plechtigheid wenst bij te wonen verzoeken wij u om 14.45 uur in de ontvangstruimte van het crematorium aanwezig te zijn. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid de familie te condoleren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 41