*4^ (Hensenlinq.nl Theo Zwaan Theo Zwaan Bedroefd namen wij kennis van het plotseling overlijden van echtgenoot van onze collega Rita. Wij wensen Rita, de kinderen en familie heel veel sterkte toe met dit verlies. Collega's Unit Huishoudelijke Verzorging team Breskens ZorgSaam Zeeuws-Vlaanderen Zo plotseling, zo onbegrijpelijk, zo machteloos, zo onverwacht. In de kracht van zijn leven, nog vol met plannen is Sjaak aan zijn laatste reis begonnen. Sjaak van Eijkeren echtgenoot van Corrie Rijk 18 maart 1945 - f 20 augustus 2014 in de leeftijd van 69 jaar. 's-Heerenhoek: Corrie van Eijkeren - Rijk Goes: Richard en Anja Daphne Mirthe Roosendaal: Marco en Marika Krijn Saar 20 augustus 2014 Emmastraat 9,4453 CE 's-Heerenhoek De crematieplechtigheid zal worden gehouden maandag 25 augustus, om 13.00 uur, in het crematorium. Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is er in de koffiekamer van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Liever geen bezoek aan huis. Mocht u geen rouwkaart ontvangen hebben, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Robertus Alouisius Gerardus Stroecken Robert Jan Krombeen Verdrietig, maar dankbaar voor alle mooie en fijne herinneringen, delen wij u mee dat is overleden onze lieve vader, opa en vriend Cornelis Maria Franciscus Openeer Kees weduwnaar van Adriana Helena Openeer-Goud 10 februari 1948 t 21 augustus 2014 Marco en Petra Dennis, Stefan, Kevin Silvia Leon en Marianne Correspondentieadres: Maartenbroersweg 15 4417 BK Hansweert De begrafenis zal in besloten kring plaatsvinden. Met droefheid delen wij u mede dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde zwager en oom Jacobus Marinus Sinke echtgenoot van J.D. Sinke-de Rooij Yerseke: J. de Rooij A.T de Rooij-Hirdes Yerseke: F. de Rooij Yerseke: W.K. Sinke-de Rooij M.L. Sinke Yerseke: P.C. de Rooij Harlingen: C.P. de Rooij J. de Rooij-Tichelaar Yerseke: W. de Rooij J.J.C. de Rooij-Hollebrandse Yerseke: D. Bart-de Rooij J. Bart Kapelle: M.J. Nieuwenhuijzen-de Rooij W. Nieuwenhuijzen Neven en nichten De Heere ondersteune onze zuster, schoonzuster en kinderen. Yerseke, 20 augustus 2014 Na een strijd, moeizaam gestreden, ging je heen, niet onverwacht. Niemand wist hoeveel je hebt geleden, onuitputtelijk wasje kracht, maar ook hieraan kwam een einde. Het deed je zeer ons te laten staan, maar hiermee hebben we vrede omdat je nu kunt rusten gaan. Met bewondering en respect voor de kracht en waardigheid waarmee zij haar laatste levensjaren heeft volbracht delen wij u mede dat is overleden mijn vrouw, onze moeder en oma Christiana Marie van de Velde-Maenhaut - Chris - echtgenote van Sam van de Velde Sas van Gent, 9-8-1929 t Hoek, 20-8-2014 Hoek: Sam van de Velde BiervlietCor - in liefdevolle herinnering - en Ria Michaël HoekWim HoekFloor en Orinda Marijke en Chris Floor jr HoekAntoinette en John Bas Frodo Langestraat 57 4542 AJ Hoek 1 De 26 augustus om 13.30 uur in de Protestantse kerk, Langestraat 6 te Hoek, "waarna de begrafenis vólgt op de algemene begraafplaats aan de Molendreef. Na de begrafenis is er Voornoemde kerk. Onze dank gaat uit naar huisarts K.P.P. de Smet en het team van de thuiszorg voor de liefdevolle verzorging. 42 vrijdag 22 augustus 2014 kijk ook op Met veel verdriet hebben we los moeten laten 's Gravenhage, 25-1-1947 Terneuzen, 13-8-2014 Rita Zwaan-Goercharn Dilish Sergej Rozenstraat 10 4311 HB Breskens We hebben in kleine kring afscheid van hem genomen. -ENIGE EN ALGEMENE KENNISGEVING- Herinner mij niet in sombere dagen. Herinner mij in de stralende zon. Herinner mij hoe ik was, toen ik nog alles kon. Met grote bewondering en respect hebben wij je afstand zien nemen van alles wat je dierbaar en lief was. We hebben je los moeten laten. Heden overleed mijn broer, onze zwager en oom weduwnaar van Georgette Josephine Stroecken-de Backer Sint Jansteen, 28 januari 1931 t Axel, 21 augustus 2014 Kapellebrug: Knokke (BE): M.L. en P.A.M. van Mieghem-Stroecken Kinderen en kleinkinderen S. Hoppe-de Backer Kinderen en kleinkinderen Correspondentieadres: Gentsevaart 25, 4565 ER Kapellebrug De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 25 augustus om 16.00 uur in de aula van het uitvaartcentrum van coöperatie DELA, Van der Maelstedeweg 102b te Hulst, waarna hij in stilte gecremeerd wordt. Na de dienst is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer van het uitvaartcentrum. Onze dank gaat uit naar de verzorgers van Zorgcentrum De Vurssche, afdeling Watervliet voor de liefdevolle verpleging. We ontvingen het droeve bericht dat is overleden Jan was ruim 65 jaar fluitist in ons harmonieorkest. We verliezen in hem een zeer trouw lid. We zullen hem erg missen. Bestuur en leden van Koninklijke Harmonie E.M.M. Kruiningen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 68