Colofon Familieberichten kijkookop IJl fTl0nSenLinq.nL 0111 450717 amiiieberichten Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden op 15 augustus 2014 van Anneke Hermans echtgenote van onze medewerker en collega Gerard Hermans. Wij wensen Gerard, zijn kinderen en kleinkind en verdere familie veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Directie en medewerkers ZEELAND Refinery N.V. Vlissingen-Oost Afgelopen maandag bereikte ons het droevige bericht dat volkomen onverwacht op 15 augustus 2014 is overleden Anneke Hermans echtgenote van onze collega Gerard Hermans. Wij wensen Gerard, zijn kinderen, kleinkind en verdere familie heel veel sterkte toe bij het verwerken van dit grote verlies. Vrienden en collega's Process 2 ZEELAND Refinery N.V. Vlissingen-Oost Sterven doe je niet ineens, maar af en toe een beetje en a lie beetjes die je stierf, 't is vreemd, maar die vergeet je, het is je dikwijls zelfs ontgaan, je zegt ik ben wat moe, maar op een keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Heden is zacht en kalm ingeslapen mijn broer en mijn zwager Dies Griep A 19 augustus 1928 11 augustus 2014 A.C. Vader-Griep en G.G. Vader t L.D. Griep en R. Griep-Alma De crematie heeft in stilte plaatsgevonden. Ons bereikte het trieste bericht dat op 71-jarige leeftijd is overleden, onze gepensioneerde medewerker de heer Jan Pipping Jan is ruim 43 jaar als vrachtwagenchauffeur voor ons bedrijf werkzaam geweest. Aan deze periode bewaren wij de beste herinneringen. Wij wensen zijn echtgenote en familie veel sterkte bij de verwerking van dit verlies. Executive Board en medewerkers Koninklijke Zeelandia Groep b.v. Zierikzee, 18 augustus 2014 Enige en algemene kennisgeving Alex van der Heijden Marcelina Bednarz Het bestuur van de Gemeente Middelburg heeft met grote verslagenheid kennis genomen van het onverwachts overlijden van Alex van der Heijden in de leeftijd van 57 jaar. Alex was sinds 1 maart 2000 bij ons werkzaam als civiel technisch onderhoudsmedewerker van de afdeling Stadsbeheer. Wij hebben Alex leren kennen als een enthousiast en positief ingestelde medewerker met een voorliefde voor het buitenwerk. Hij voelde zich betrokken bij zijn werk en dat van zijn collega's. Zijn plotseling overlijden heeft ons diep geraakt en wij verliezen in hem een gewaardeerde collega die door ons allen gemist zal worden. Wij wensen zijn partner, kinderen en verdere familie veel sterkte toe. Burgemeester en wethouders van Middelburg Mr. H.M. Bergmann, burgemeester, Mr. A. van den Brink, secretaris. Schouwen-Duiveland Theo Flach dinsdag 19 augustus 2014 I 35 Nel Versteeg Na 25 jaar zal "de babyclub" nooit meer hetzelfde zijn. We zullen je missen. Francky Dagevos Addy Smallegange Wilma Eversdijk Jeannette Vermue Ingrid Schillemans Andrea van Wingen Correspondentieadres: J.K. Vader, Kloosterstraat 32, 4631 KG Hoogerheide Zo plotseling, zo onbegrijpelijk, zo machteloos overleed vriend, vader, broer, zwager en oom partner van in de leeftijd van 56 jaar. Marcelina, Dominik, Patryk Milou, Amber John en Nel Anna Loes en Rob Christa Neven en nichten Vlissingen, 17 augustus 2014 Correspondentieadres: Westerzicht 665, 4385 CC Vlissingen U kunt afscheid nemen van Alex in uitvaartcentrum Overtoom, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen, op donderdag 21 augustus van 19.00 tot 19.30 uur. De afscheidsdienst wordt gehouden op zaterdag 23 augustus om 11.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na afloop van de dienst is er gelegenheid de familie persoonlijk te condoleren in de koffiekamer aldaar. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Uitvaartverzorging voor een zorgzame begeleiding www.uitvaartsd.nl Uitvaartbegeleiders: Rien de Bruijne Janine Schouls Verdrietig zijn wij dat in onze familiekring is overleden onze lieve zwager en oom echtgenoot van Miep Flach-Melse in de leeftijd van 78 jaar. Wij wensen Miep veel kracht toe dit grote verlies te dragen. Oostkapelle Meliskerke Middelburg Middelburg Papendrecht Vitré (Fr.) Sien Cijsouw-Melse Lou Melse Carin Heikoop-Melse Leijn en len Melse Joost Melse Riet en Berto Rietema neven en nichten

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 35