Vier Kerst met Oad in Keizerlijk Wenen 999, r Korte beschrijving Parkhotel Schönbrunn Beleef een Kerst om nooit te vergeten en geniet van een volledig verzorgde en exclusieve reis! Treed in de voetsporen van Sissi en Johann Strauss en laat u door Oad verwennen met prachtige excursies, heerlijke wandelingen, uitgebreide ontbijten en vorstelijke (gala)diners! Dinsdag Zondag Informatie of boekingen Bel 0547 - 28 44 88 Maandag U wordt vanaf een opstapplaats bij u in de buurt naar de busterminal in Zeddam gebracht. Hier wordt u ontvangen met een kopje koffie/thee en een plak kerststol. Vervolgens vertrekt u naar Wenen. U rijdt naar Zuid Duitsland voorde 1e overnach ting. Hier arriveert u voor het avondeten. Onderweg wordt er een koude lunch ge serveerd. Vanuit Zuid Duitsland vervolgt u uw reis naar Wenen. In de loop van de middag arriveert u in uw hotel in Wenen. U verblijft 5 nachten in Parkhotel Schönbrunn. 's Avonds is het tijd voor een eerste ken nismaking met Wenen, uw exclusieve reis naar Wenen begint met een bezoek aan de wereldberoemde Musikverein. Dit is hét concertgebouw van Wenen, waarin zich de beroemde Grote (Gouden) Zaal bevindt. Een wereldwijd bekende traditie is het jaarlijks op nieuwjaarsdag terug kerende Neujahrskonzert der Wiener Philharmoniker, dat in deze zaal wordt gespeeld. Vanavond wordt u een 3-gan- gen diner in het restaurant van het hotel geserveerd. Woensdag onder het Rathaus wordt de lunch geser veerd. Na de lunch kunt u naar hartenlust inkopen doen op de beroemde kerstmarkt voor het Rathaus. Na het uitgebreide ontbijtbuffet is het tijd voor een ver dere kennisma king met Wenen. Een stadsrondrit onder leiding van een Nederlands sprekende gids is dè manier om deze prachtige Dag 1: heenreis met overnachting in Zuid- Duitsland. Dag 2: vervolg van de reis naar Wenen en bezoek aan de Musikverein. Dag 3: stadsrondrit, bezoek Kerstmarkt, kerstavonddienst en 4-gangen kerstdiner. Dag 4: stadswandeling, kerstsnack en 4-gangen galadiner Palais Ferstel. Dag 5: kerstconcert Orangerie Schloss Schön brunn en rondleiding Schloss Schönbrunn. Dag 6: Oostenrijkse Pariament. Dag 7: vertrek vanafWenen naar Zuid- Duitsland. Dag 8: terugreis naar Nederland. stad te leren ken nen. De stadsrondrit voert langs o.a. het Hundertwasserhaus, de Ringstrasse, het Rathaus en Slot Bélvèdere. Deze kennismaking met Wenen eindigt bij de Rathauskeller. In deze mooie kelder Vanavond nodi gen wij u uit voor de kerstavond dienst in de St. Michaelerkirche. Deze sfeervolle kerk bevindt zich tegenover de be roemde Hofburg. Deze dienst is exclusief voor Oad gasten en wordt geleid door een Neder landse pastoor. De dienst wordt muzikaal omlijst door 2 zangers. Na de dienst keert u terug naar het hotel voor een 4-gangen kerstdiner met live muziek in de prachtige balzaal van het Parkhotel Schönbrunn. Donderdag 1 e Kerstdag Deze kerstochtend is ter vrije besteding. Om 13.30 uur vertrekt u wederom naar het centrum van Wenen. Dit maal voor een stadswandeling onder leiding van een Nederlandssprekende gids. Tijdens de stadswandeling komt u o.a. langs de Step- hansdom, de Pestzuil en de Hofburg (de lunch is vandaag niet inbegrepen). Bij terugkomst in het hotel staat er een heerlijk kopje koffie/thee met kerststol voor u klaar. Vervolgens heeft u tijd om u klaar te maken voor het grootse galadiner. Vanavond waant u zich in het leven van Keizer Frans Jozef en Keizerin Sissi in het beroemde Palais Ferstel, een Venetiaans aandoend pronkstuk. Laat u betoveren door de fantastische balzaal, het voortref felijke 4-gangen diner en de prachtige live muziek (avondkleding gewenst). Vrijdag 2e Kerstdag Deze ochtend is ter vrije besteding. Omstreeks 13.30 uur wordt een kop je koffie/thee met een Apfelstrudel geserveerd waarna u om 14.15 uur ver trekt naar de Oran gerie van Paleis Schönbrunn voor het kerstconcert. Luister naar de muziek van Mozart en Strauss in het fantastische decor van de Orangerie van Schönbrunn. Het pa leisorkest van Schönbrunn speelt de be roemdste werken van Wolfgang Amadeus Mozart en Johann Strauss, begeleid door hoog aangeschreven musici, zangers en balletdansers. Na dit prachtige concert wandelt u via de tuinen van Schloss Schönbrunn naar de hoofdingang voor een rondleiding onder leiding van een Nederlandssprekende gids door het indrukwekkende Schloss Schönbrunn. Dit paleis is de meest be zochte bezienswaardigheid van Wenen en daarom krijgt u een rondleiding na sluitingstijd. Schloss Schönbrunn is een wereldberoemd paleis, dat tussen 1696 en 1712 is gebouwd door de Habsbur- Vertrek op maandag 22 december 2014, 8 dagen op basis van Volpension. Vanaf per persoon Dit krijgt u alleen bij Oad stadsrondrit en wandeling o.l.v. Nederlands sprekende gids exclusieve Nederlandstalige kerstavond dienst in de St. Michaelerkirche sfeervol 4-gangen kerstdiner in de balzaal van Parkhotel Schönbrunn, incl. drankjes luxueus 4-gangen galakerstdiner in het beroemde Palais Ferstel, incl. drankjes prachtig exclusief kerstconcert in de Orange rie van Schloss Schönbrunn rondleiding door het schitterende Schloss Schönbrunn (na sluitingstijd) rondleiding door de Wiener Musikverein en het Oostenrijkse Pariament Nederlandssprekende begeleiding in Wenen Inbegrepen reis per Comfort Class bus, code COM, onder leiding van Oad chauffeur/reisleider verblijf in een 2-persoons kamer met bad en/ of douche en toilet VOLPENSION (ontbijt lunch of kerstsnack en diner) v.a. lunch 1 e dag t/m lunch laatste dag afscheidsdiner genoemde excursies servicelijnen via Zeddam, schema 6 gegarandeerd servicelijnenschema Niet inbegrepen Oad Taxi Service (optioneel) reserveringskosten a 15,- per boeking calamiteitenfonds a 2,50 per boeking Ligging Uw hotel ligt in de wijk Hietzing en in de directe nabijheid van het beroemde Schloss Schön brunn. Het centrum van Wenen bereikt u met de metro in ca. 8 minuten. Het metrostation bevindt zich tegenover het hotel evenals het park van Schloss Schönbrunn. Uw accommodatie Parkhotel Schönbrunn werd in 1907 ge bouwd als het gasthuis van Keizer Franz Jo sef I. De unieke ligging en uitstraling maken dit hotel tot een prachthotel. In dit klassieke hotel bevindt zich een van de laatst overge bleven balzalen van Wenen. Kamer is voorzien van telefoon, sat-tv, radio, mini bar, kluisje en een badkamer met bad en/of douche, toilet en föhn. Faciliteiten receptie meerdere liften lobby 2 bars restaurant typisch Weens café WiFi in openbare ruimtes •tuin gers. De bouw is extravagant. Het paleis heeft een rijk verleden. Hier is keizer Franz Jozef geboren. Na de bezichtiging van die prachtige paleis gaat u terug naar het ho tel. Voor de liefhebbers van Kerstmarkten is er na de rondleiding nog de mogelijk heid om de Kerstmarkt voor het paleis te bezoeken. Vanavond wordt u een 3-gangen diner in het restaurant van het hotel aangeboden. Zaterdag U krijgt vandaag een rondleiding door het Pariament (onder leiding van Duitsspre kende gidsen). U heeft vrije tijd om te win kelen in de Mariahilferstrasse en er wordt een lunch geserveerd in het authentieke restaurant de Augustinerkeller. Aan het einde van de middag keert u weer terug naar uw hotel. Vanavond is alweer de laat ste avond in Wenen en die wordt afgeslo ten met een diner in een typisch Oos tenrijks restau rant, gelegen op loopafstand van Parkhotel Schönbrunn. Vandaag neemt u afscheid van Wenen en vertrekt u na een vroeg ontbijt richting Ne derland. Onderweg geniet u van een kou de lunch en de rit eindigt voor het diner, in uw overnachtingshotel in Zuid-Duitsland. Maandag Na een vroeg ontbijt vervolgt u uw terug reis naar Nederland. Onderweg wordt een koude lunch geserveerd en in Zeddam ge niet u nog van een heerlijk afscheidsdiner en kunt u napraten over deze prachtige reis naar Keizerlijk Wenen. Deze reis is ook te boeken als 6-daag- se vliegreis met vertrek op dinsdag 23 december. Reissom vliegreis 1.129,- per persoon SCR KONINKLIJK NéOtfilANÖS VERVOER Boek nu deze lezersreis "VüiP via de webshop van deze krant

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 62