Familieberichten fDensenlinq.nl Kornelis Minderhoud i LieseCotte 'Efriede de 'Jvluncj:'Jfa usscfiufz kijk ook op In het huis van de Vader zijn vele woningen Bedroefd, maar dankbaar dat een verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij kennis, dat na een liefdevolle verzorging in Zorgcentrum Simnia, moegestreden is overleden onze lieve vader en opa Gehuwd geweest met Leijntje Labruijère in de leeftijd van 91 jaar. Lies t Madeleine en Wim, Marlies, Lucinde Jacqueline en Hans, Merel, Sjors Adrie en Ada Lianne en Eddy, Yoshi, Yenthe Marco en Mirella, Wessel, Rachel Jan en Trudie Coen en Linda Martij n en Marinka Domburg, 14 augustus 2014 Correspondentieadres: A. Minderhoud, Biggekerksestraat 7 4371 EW Koudekerke Er is gelegenheid tot afscheid nemen op zaterdag 16 augustus van 19.00 tot 20.00 uur in zorgcentrum Simnia, kamer 222, De afscheidsdienst, waarvoor u wordt uitgenodigd, wordt gehouden op dinsdag 19 augustus om 13.00 uur in het ontmoetingscentrum "Schuttershof", Kanonweistraat 30 te Domburg. De dienst wordt geleid door Ds. Rianne de Reus. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats te Domburg, ingang "Schuttershof Na de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in voornoemd ontmoetingscentrum. Kornelis Minderhoud Wij ontvingen het droevige bericht dat is overleden ons lid en bekerschenker Kees Minderhoud Wij wensen de familie veel sterkte toe met het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden Domburgse Ringrijders Vereniging Heden bereikte ons het droeve bericht dat is overleden ons ZRV lid, Kees Minderhoud Wij wensen de familie sterkte bij het verwerken van dit verlies. Bestuur en leden van de Zeeuwse Ringrijders Vereniging Bedroefd, maar dankbaar dat zij zo lang bij ons mocht zijn hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve, zorgzame moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma weduwe van J.R de Munck Jüterbog, 13 april 1929 t Middelburg, 11 augustus 2014 Mutti was een oprechte, krachtige en eerlijke vrouw die altijd voor ons klaarstond. Vlissingen: Yvonne Wilderink-Pape Jim Wilderink Vlissingen: Marlon Pape Dimitri, Chelsey Kevin en Sonja Daphne Délana Dishoek: Jolanda van Hunnik-Pape Lodewijk van Hunnik (in herinnering) Natasja en Guillaume Claudia en Arjan, Paul, Luna Leonie en Tim Lewedorp: Johan de Munck Mireille de Munck-Sinke Tygo Skye In het bijzonder zijn wij de medewerkers van afdeling Molenwater van 't Gasthuis te Middelburg dankbaar voor de liefdevolle verzorging van onze moeder de afgelopen 2,5 jaar. Correspondentieadres Badhuisstraat 15a 4381 LM Vlissingen Geheel naar "haar eigen wens heeft de crematieplechtigheid in besloten kring plaatsgevonden. 'm*. Wij danken iedereen voor de overweldigende belang stelling, mooie woorden, prachtige bloemen, fijne brieven en kaarten die wij mochten ontvangen na het plotselinge overlijden van onze moeder, oma, zus en tante Joke van den Broeke Het heeft ons goed gedaan, te merken dat zij zo geliefd was. Vincent Kort Ludmilla Cijs Angela janjaap Riedijk,/ar/, Milou Christien Piet van Maldegem Evelien Patrick Janssen, Eva Piet-Jan van Maldegem Goes, 15 augustus 2014 Rachel van Damme - van Vooren Het deed ons goed dat u in de droeve dagen na het over lijden van mijn lieve, zorgzame man, onze lieve vader en opa John Haverkort er blijk van hebt gegeven aan ons te willen denken en met ons mee te leven. Hiervoor betuigen wij u onze welgemeende dank. Jenny Kinderen en kleinkinderen Yerseke, augustus 2014 Voor uw blijden van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van Maria van den Hoven-van Liere ~Mieke~ zeggen wij u hartelijk dank Familie van Liere Kapelle,augustus 2014. Voor uw medeleven en belangstelling die wij van u mochten ontvangen tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn lieve man, onze pa en opa Kees Koens willen wij u hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Annie Koens-Raas René Walter en Anita, Daan, Suus Ovezande, augustus 2014 38] zaterdag 16 augustus 2014 Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze broer, zwager en oom Middelburg: A. de Coninck-Minderhoud D. M. de Coninck Westkapelle: Kee Lievense -Minderhoud Piet Lievense Leen Minderhoud j- Pie Minderhoud Versluijs j- Daan Minderhoud j- Neven en nichten mww^\ Dankbetuiging Voor alle blijken van medeleven, telefoontjes, kaarten, uw aanwezigheid in de kerkdienst en troostende woorden na het overlijden van onze lieve ma en oma zeggen wij u hartelijk dank. Het heeft ons gesteund in de droevige periode na het plotselinge afscheid. Lisette en Walther Marnix en Thérèse Marion en Gerrit Klein- en achterkleinkinderen Oostburg, augustus 2014

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 38