1 fTlens0nlinq.nL Familieberichten Truly kijk ook op Trudy Houterman - Crucq (Geertruida Maria) *14 - 08 - 1956 t 13 - 08 - 2014 Trudy Houterman - Crucq Ab en Leonie Christien en Adri Jooske Na jaren van vriendschap hebben wij plotseling afscheid moeten nemen van Trudy Houterman Wij wensen Piet, Marja en Johan veel sterkte toe. Henk en Janneke de Troije Ko en Ria Kwekkeboom en kinderen Bijna 40 jaar vriendschap, zoveel meegemaakt, heel veel liefde en steun van haar gekregen. Wij zullen haar zo missen! Verslagen ontvingen wij het droevige bericht van het overlijden van onze lieve en altijd meelevende vriendin Trudy Houterman Wij wensen Piet, Marja, Johan, Hananja en verdere familie heel veel sterkte toe. Christien en Piet van Maldegem en kinderen. Biggekerke, 14-08-2014 Je hoeft niet bang te zijn, al gaan de lichten uit. God is er en Hij blijft als jij de ogen sluit. liedboek 935:3 Geschokt en bedroefd zijn we door het onverwacht overlijden van Trudy Houterman-Crucq scriba van de PKN Gemeente Biggekerke/Meliskerke Haar persoonlijkheid en de inzet en liefde voor onze kerkelijke gemeente is voor ons van blijvende waarde. Zeer zullen we haar missen. We wensen haar man, kinderen en familie toe dat zij kracht mogen vinden om verder te gaan, mede gedragen door de liefde van God. Namens de kerkenraad en gemeente: ds. N. van Doorn vz. Jan Wisse Meliskerke, 14 augustus 2014 Aangeslagen zijn wij door het overlijden van onze collega Trudy Houterman-Crucq We zijn intens bedroefd en leven mee met haar familie. We herinneren haar als een zorgzame en betrokken collega waar je altijd een beroep op kon doen. Haar aanwezigheid en inzet zullen wij missen. We wensen familie en bekenden heel veel sterkte toe. Namens medewerkers Kinderopvang Walcheren Edwin van Alphen, directeur Totaal verslagen en vol ongeloof hebben wij kennis genomen van het plotseling overlijden van onze lieve en zeer gewaardeerde collega Trudy Houterman-Crucq Wij zullen haar missen in alles wat ze voor ons, de ouders en de kinderen betekend heeft. Wij wensen de familie en nabestaanden heel veel kracht en sterkte toe. Collega's peuterspeelzalen in de gemeente Veere, Kinderopvang Walcheren Corrie, Mariët, Lian, Ellen, Magda, Edith, Willy, Bep, Suus, Marjolijn, Leida, Els, Gerda, Carine, Anja, Fieke, Corien, Leny, Angelique, Theresa, Carolien, Angela, Jeanet, Laura en Andrea zaterdag 16 augustus 2014 j 37 Dag lieve Trudy Wij wensen onze vriendin Marja.en haar familie veel kracht toe om dit verlies te kunnen dragen. Stephanie en Linda. Geschokt zijn wij door het plotselinge overlijden van T rudy Houterman moeder van onze beste vriend Johan Wij wensen Johan en de rest van de familie veel sterkte toe. Danny, Jelle, Marcel en Rens Plotseling is overleden onze lieve broer, zwager en oom Jaap Lievense Wij wensen Addy en de kinderen veel sterkte toe. Westkapelle: Jo en Nele Wibo, Loes, Tom en Frank André Westkapelle: Zoete en Piet Peter, Angelina, Richard Wilbert, Mirella, Lu na Er gaat iemand met je mee. Na alle fijne jaren die we samen met hem mochten beleven, hebben we geheel onverwacht afscheid moeten nemen van mijn lieve man, broer, zwager en schoonzoon Johan Christiaan Julius Maillie - John - echtgenoot van Veronica Maillie - Hengst Enschede, Roosendaal, 1 augustus 1946 15 augustus 2014 Roosendaal: Vera Maillie - Hengst Grijpskerke: Ine en Gerrit Menning - Maillie Westkapelle: J. Hengst en J. Hengst - Oosthoek Jaap Hengst t Laan van Europa 127 4701 DB Roosendaal U kunt afscheid nemen van John voorafgaande aan de crematieplechtigheid op woensdag 20 augustus om 14.30 uur in de aula van crematorium Zegestede, lonweg 12 te Roosendaal. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden in bovengenoemde aula. Samenkomst in de ontvangkamer van het crematorium, waar gelegenheid is tot schriftelijk condoleren. Na de crematieplechtigheid kunt u de familie persoonlijk condoleren in de koffiekamer aldaar. De wereld is gaan bestaan uit plekken waar jij niet bent, de tijd uit momenten zonder jou. Dankbaar voor de liefde waarmee zij ons beeft omringd, delen wij u verdrietig mede dat plotseling is overleden mijn lieve vrouw, onze zorgzame ma en scboondocbter Nieuw en Sint Joosland Meliskerke Piet Houterman Marja Joban en Hananja A. Houterman sr. Trudy is tbuis opgebaard. Er is mogelijkheid tot afscheid nemen en condoleren op dinsdag 19 augustus tussen 12.15 en 12.45 uur in de Odulphuskerk te Meliskerke. Aansluitend zal om 13.00 uur de dank- en afscheidsdienst ter ere van haar leven worden gehouden. De begrafenis zelf zal in besloten kring plaatsvinden. Correspondentie-adres: Mariekerkseweg 8 4365 AA Melisk erke Zo onverwachts.... Nét voor je 58-ste verjaardag ben je er niet meer! Vol ongeloof laat je ons acbter en moeten wij afscheid nemen van jou, onze lieve dochter, zus, schoonzus en nicht We wensen Piet, Marja, Johan en Hananja heel veel sterkte toe. Pa en Ma Crucq (in liefdevolle herinnering) Ina Marjo en Albert Hugo Jan en Lia Matty en Hans Jos Dag lieve tante Trudy, bedankt voor alles! Een dikke k nuffel van je neven en nichten. Diep geschokt zijn wij door bet plotseling overlijden van echtgenote van onze vriend en hulp Piet. Wij wensen Piet en natuurlijk Marja, Johan en Hananja heel veel sterkte met dit onvoorstelbare verlies. Ronald Diana Allard Annette en alle medewerkenden van loonbedrijf Boogaard-Vader O

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 37