1 Familieberichten üvsr ieüH/i (Tlensenlinq.nl John van Riel Dingenis Cornell's Zoeteweij Dies kijk ook op Terneuzen, 12 augustus 2014 Heel bijzonder, heel gewoon, heel gewoon een heel bijzondere man John van Riel We zijn zo verdrietig dat je niet meer bij ons bent. We zijn zo blij dat we je hebben gekend. Cliënten en begeleiding van de Amberboom A Is je kunt zeggenMn vader, dat was m1 n maat Iemand die altijd voor je, naast je en achter je staat Als je kunt zeggen: Ja hij was dat! Dan kun je zeggen: Ik heb écht een vader gehad Vjfr -V •\'5. Voorgoed uit ons midden, maar nooit uit ons hart John van Riel overleden. John is 48 jaar geworden. We wensen de familie en iedereen die John gekend heeft veel sterkte toe met dit grote verlies. Cliënten en begeleiders Hofplein 6-8, Clinge, Tragel Zorg Harm van der Bijl Harm van der Bijl 34 donderdag 14 augustus 2014 Geen wind meer in de zeilen Het water één groot spiegelend meer En in deze oneindigheid L ie t ik voor he t laa tst mijn anker neer Blijf toch, o reddende Heiland Blijf en verlaat mij niet Dan kom ik met vreugde aan in Uw haven Waar U mij rusten vrede biedt Dankbaar voor het leven dat God in hem aan ons gaf, geven wij kennis dat na een lange periode waarin zijn wereld steeds kleiner werd, door zijn Heer en Heiland is thuisgehaald onze lieve en zeer zorgzame vader, trotse, lieve opa en opa-opa sinds 2 maart 2010 weduwnaar van Marie Zoeteweij-de Koeijer 11 februari 1923 13 augustus 2014 Hanneke en Ko Prins-Zoeteweij Carolien en Steve, Sarah, Matthew Monique en Ron Jan Peter en Jolanda Zoeteweij-Jansens Danique Shanice en Tim Moerplein 119,4401 HZ Yerseke De dankdienst, geleid door Ds. B. Kooistra, wordt maandag 18 augustus om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Vrije Evangelische Gemeente, Kaaistraat 20 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het kerkelijk centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Voor de hartverwarmende en liefdevolle zorg en begeleiding van onze vader door Allévo, huisartsenpraktijk Yerseke en Zeeuwse Zorgmensen zijn wij erg dankbaar. Huil niet omdat ik er niet meer ben, maar glimlach omdat ik er was. Vandaag is onze John rustig in zijn slaap overleden. Voor zijn omgeving is dat moeilijk, maar we hebben de indruk dat hij helemaal gelukkig was. Breda, 11 juni 1966 Clinge, 12 augustus 2014 Goes: Guido en Daniëlle Giselle, Th ij me, Ravi Terneuzen: Miranda Jorinda, Keivin, Jeanette Correspondentieadres: Glenn Millerlaan 24, 4462 LN Goes U kunt afscheid nemen van John in het uitvaart centrum van het crematorium "Terneuzen", Bellamystraat 28c te Terneuzen, op maandag 18 augustus van 12.15 tot 12.45 uur. De crematieplechtigheid zal aansluitend worden gehouden om 13.00 uur in de aula van eerder genoemd crematorium. Na afloop bent u welkom voor een informeel samenzijn in de koffiekamer aldaar. Peter Als de wereld om je heen steeds kleiner wordt Als je de mensen om je heen niet meer zo goed begrijpt Als dan je kaarsje wordt gedoofd Dan kom je thuis, zoals beloofd Veel liefs Hanneke Lieve opa. Nooit meer Wat zullen we je missen. Carolien, Monique, Jan Danique, Shanice Op 12 augustus 2014 is Verdrietig zijn wij om het overlijden van onze lieve zwager en oom echtgenoot van M. van der Bijl-Weststrate We wensen (tante) Marie, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe A.M.C. Sol-Weststrate J. Weststrate-Fieret (achter)neven en (achter)nichten Terneuzen, 10 augustus 2014 Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van onze zeer gewaardeerde oud-collega en vriend Harm heeft een grote bijdrage geleverd aan alles wat enigszins met ons bedrijf te maken had. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen. Wij wensen hen veel sterkte toe in deze moeilijke periode. Directie en medewerkers Terneuzense Glashandel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 66