Win nu kaarten voor het Zeeland Nazomerfestival! PZC Culinair met Michelinster! zeeland naz mer festival ABONNEE VOORDEEL De PZC geeft kaarten weg voor verschillende concerten tijdens het Zeeland Nazomerfestival. De concerten vinden plaats tussen vrijdag 29 augustus en zaterdag 6 september op het Abdijplein in Middelburg. Aanmelden kan tot en met 17 augustus. 18 augustus nemen wij contact op met de winnaars. pzc.nl/abonneevoordeel De wereld is Kras Exclusieve lezersreis 2 dagen vanaF 93,- voordeel per persoon! Boek vóór 20 augustus op Kras.nl/LR52844 Kaatjes Résidence**** - Kras-klantbeoordeling 8,5 Dit kleinschalige 4-sterren hotel ligt in het hart van havenstadje Blokzijl en pal tegenover restaurant Kaatje bij de Sluis! Het hotel beschikt over een receptie, bar, restaurant, sfeervol terras, een mooie Engelse tuin met eigen kruidentuin. De 7 hotelkamers zijn o.a. voor zien van airco, een telefoon, televisie, gratis wifi, badkamer met ligbad en apart toilet. U kunt uw auto gratis bij het hotel parkeren. Exclusief voor onze lezers: ga naar Kras.nl/LR52844 Inclusief: 2 dagen (1 nacht) Exclusief: zie onze website, verblijf in Hotel Kaatjes Résidence met een geserveerd ontbijt met Aankomst: 29 juli t/m 20 biologische producten en een december 2014. 10-gangen amusediner in het restaurant Kaatje bij de Sluis op van voor u de dag van aankomst. 2 dagen vanaf 99,- Prijzen zijn vanafprijzen p.p. o.b.v. 2 pers. excl. reserveringskosten di 26 atlg t/m zat 6 sept 2014 Vrijdag 29 augustus: Blpf 4x2 kaarten In maart ontving Blpf de Edison Pop Oeuvreprijs. Op 13 december 2014 in de Ziggo Dome, nu op het Abdijplein voor een daverende opening van het festivalhart van ZNF 2014. Woensdag 3 september: Happy Camper 10 x 2 kaarten Steeds is het een verrassing welke vocalisten meekomen met Job Roggeveen, de bandleider van Happy Camper. Het is nu zeker dat Janne Schra, Tim Knol, Marien Dorleijn (Moss), Bouke Zoete (The Kevin Costners), Leine, Maurits Westerik (Gem) en David Pino (El Pino The Volunteers) zullen deelnemen aan dit feestje op het Abdijplein. Donderdag 4 september: Blaudzun 4x2 kaarten Na het album Heavy Flowers volgden clubtournees in Nederland en België, festivals in zowel Europa als Amerika waaronder Sziget, SXSW en Pinkpop en werd Blaudzun veel gelauwerd. Zaterdag 6 september: Kensington 4x2 kaarten De populariteit van deze band groeit dagelijks. Tot nu toe heeft dat geleid tot vijf radiohits: We Are The Young, Send Me Away, No Way Out, Don't Look Back en Home Again. Het nieuwe album Rivals is net uit. Het optreden van Kensington belooft een spetterende afsluiting te worden van Zeeland Nazomerfestival 2014. Wilt u in aanmerkingen komen voor één van de kaarten voor deze concerten, stuur dan een mail met uw adresgegevens voor 18 augustus naar marketing@pzc.nl. Vergeet niet door te geven voor welk concert. De winnaars krijgen op 18 augustus bericht. 10-gangen amusediner Biologisch ontbijt 4-sterren hotel 1 Gratis parkeren Gratis wifi Klantbeoordeling 8,5 Wegens succes herhaald! Chef-kok Peter Postma combineert de Franse keuken met biologische ingrediënten als geen ander en bezorgt u een culinaire topavond meteen 10-gangen amusediner! U overnacht in het tegenover liggende hotel. Deze lezersaanbieding is geldig als u boekt vóór 20 augustus 2014. Ga naar Kras.nl/LR52844 of bel 0900-9697 (15 cpm) o.v.v. reisnummer LR52844

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 65