Colofon Dverlsdau Cht%e WM aandacht amilieberichten Dingenis Cornell's Zoeteweij Dies Als je kunt zeggen: M'n vader, dat was m'n maat Iemand die altijd voor je, naast je en achter je staat Als je kunt zeggen: Ja hij was dat! Dan kun je zeggen: Ik heb écht een vader gehad Carolien, Monique, Jan Danique, Shanice Dies Zoeteweij Martin van Liere Na langdurige ziekte en hele moeilijke laatste maanden is overleden Rinus Traas Uit het leven weggehaald, maar niet uit ons hart Familie Traas Uit aller naam Mieneke Zuidweg-Traas Kees de Smit 14-08-2006 14-08-2014 Yvonne Um abrago da Terra Prometida 24 uur per dag 7 dagen per week V. 0800 - 4444 000 Geen wind meer in de zeilen He t water één groo t spiegelend meer En in deze oneindigheid Liet ik voor het laatst mijn anker neer Blijf toch, o reddende Heiland Blijf en verlaat mij niet ban kom ik met vreugde aan in Uw haven Waar U mij rust en vrede biedt Dankbaar voor het leven dat God in hem aan ons gaf, geven wij kennis dat na een lange periode waarin zijn wereld steeds kleiner werd, door zijn Heer en Heiland is thuisgehaald onze lieve en zeer zorgzame vader, trotse, lieve opa en opa-opa sinds 2 maart 2010 weduwnaar van Marie Zoeteweij-de Koeijer 11 februari 1923 113 augustus 2014 Hanneke en Ko Prins-Zoeteweij Carolien en Steve, Sarah, Matthew Monique en Ron Jan Peter en Jolanda Zoeteweij-Jansens Danique Shanice en Tim Moerplein 119,4401 HZ Yerseke De dankdienst, geleid door Ds. B. Kooistra, wordt maandag 18 augustus om 13.30 uur gehouden in de kerk van de Vrije Evangelische Gemeente, Kaaistraat 20 te Yerseke. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Yerseke. Na de begrafenis is er in het kerkelijk centrum "De Haven", Dreef 6 te Yerseke gelegenheid tot condoleren. Geen bezoek aan huis. Mocht u door omstandigheden geen rouwbrief ontvangen hebben, dan verzoeken wij u deze advertentie als zodanig te beschouwen. Voor de hartverwarmende en liefdevolle zorg en begeleiding van onze vader door Allévo, huisartsenpraktijk Yerseke en Zeeuwse Zorgmensen zijn wij erg dankbaar. Als de wereld om je heen steeds kleiner wordt Als je de mensen om je heen niet meer zo goed begrijpt Als dan je kaarsje wordt gedoofd Dan kom je thuis, zoals beloofd Veel liefs Hanneke Peter Lieve opa. Nooit meer Wat zullen we je missen. Na een toch nog moeilijke laatste levensfase is overleden, onze zwager en oom D.C. Zoeteweij Dies Krabbendijke: C.P. de Koeijer J. J. de Koeijer-Murre Yerseke: J. de Koeijer K. de Koeijer-Wisse Biezelinge: L.J. de Koeijer-Nieuwdorp Neven en Nichten Met ontroering namen wij kennis van het overlijden van onze altijd meelevende oud schipper Wij wensen onze schipper Peter, zijn vrouw Jolanda en kinderen en verdere familie veel steun en troost van God in deze verdrietige tijd. Bemanning YE 161 Dingenis - Maria: 13 augustus 2014 Jan Coby Blok Ralfph Jansens Met droefheid hebben wij kennisgenomen van het overlijden van Hij was een actief raadslid en bestuurder voor de WD in de gemeente Borsele. Wij herinneren ons Martin als een echte liberaal. Wij wensen zijn vrouw en naaste familieleden veel kracht en sterkte toe om dit verlies te dragen. Namens bestuur en fractie WD afdeling Borsele, Marco van Sabben, voorzitter Roel Boekholt, fractievoorzitter Maandag 11 augustus is onze lieve broer, zwager en oom overleden in de leeftijd van 83 jaar Weduwnaar van Catrien de Bruijn Wij wensen kinderen en kleinkinderen sterkte toe Colijnsplaat: Lenie en Bas Wissenkerke: Truus en Jan Kamperland: Ko en Marie neven en nichten WIJ ZIJN ER OM U TE HELPEN De mensen van Overtoom Groen weten door hun jarenlange er varing dat een uitvaart omringd moet zijn met zorg en respect. Vandaar dat wij aandacht hebben voor de kleinste details, en vooral ook de tijd nemen om de familie zoveel, mogelijk regel werk uit handen te nemen. Zodat emoties alle ruimte krijgen. 'I j ZIOvertoom Groen Uitvaart Zorgcentrum Zeeland telefoon (0118) 413417 www.uzzl.nl ff/rtejpntVL',HZ/r/rrde UITVAARTVÊRZORCSTER Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail I pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Uitvaart Informatie Hulplijn Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Kan ik mijn grafsteen of gedenkteken nu al uitzoeken? Welke bloemenarrangementen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten worden ingelicht? Wat zijn de kosten voor een rouwadvertentie? Hoe stel ik die op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Asbestemming, wat is er mogelijk? Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 35