Dvdtl'e d Voor altijd in ons hart Heel verdrietig zijn wij omdat we zo plotseling afscheid moeten nemen van onze lieve en altijd voor ons klaar staande man en vader Piet Hoogesteger 12 januari 1933 Goes 12 augustus 2014 Wij zullen zijn zorgzaamheid heel erg missen en zijn dankbaar voor alles wat hij voor ons deed. 's-Heer Hendrikskinderen: Corry Hoogesteger - Flipse Goes: Karin Hoogesteger Wolphaartsdijk: Martin Hoogesteger en Esther van Aartsen Jacoba van Beierenstraat 49 4472 BB 's -Heer Hendrikskinderen De afscheidsdienst vindt plaats op vrijdag 15 augustus om 13.00 uur in de Protestantsekerk te 's-Heer Hendrikskinderen. Na de dienst zal de begrafenis in familiekring plaatshebben. Vanaf 14.30 uur is er gelegen heid tot condoleren in dorpshuis Heer Hendrikhuis, Te Werfstraat 18 te 's-Heer Hendrikskinderen. Verdrietig zijn wij door het plotseling overlijden van onze lieve zwager en oom Piet Hoogesteger Wij wensen Corry, Karin, Martin en Esther veel sterkte toe in de komende tijd. Wemeldinge: Henk Flipse Mien Flipse - de Fouw (in herinnering) Philip (in herinnering) Gerda Witkam-Felius Breda: Mart en Henrieke Ottilie en Pippa 12 augustus 2014 Bedroefd hebben wij kennisgenomen van het overlijden van ons bestuurslid LidaIburg In haar gedenken wij iemand aan wie wij veel dank verschuldigd zijn. Haar betrokkenheid bij het Watersnood museum en haar warme, inspirerende bijdrage aan de ontwikkeling ervan zullen ons altijd bijblijven. Ons medeleven gaat uit naar Hans, familieleden en vrienden. Bestuur Watersnoodmuseum Kar la Peijs, voorzitter Ton Brandenbarg, secretaris Directie, medewerkers en vrijwilligers Watersnoodmuseum Siemco Louwerse, directeur Lianne van den Beemt, manager Nanda Thuis bij de Vader voor altijd. Matty Nieuwenhuize Maatje (Matty) Nieuwenhuize Matty Matty Matty Matty Nieuwenhuize Met verslagenheid hebben wij het bericht ontvangen van het overlijden van dochter van onze vrienden Sjaak en Cobi. Wij wensen Piet, Sjaak, Cobi en verdere familie sterkte en kracht toe om dit verlies te dragen. Jo Jan en Hannie Chris en Tiny Adri en Ina Wim en Louise- Piet en Zoete Anton en Koos Westkapelle, 9 augustus 2014 We zijn verdrietig nu geheel onverwachts, tijdens haar ziekte, als gevolg van een ongeval, is thuisgehaald onze lieve, bijzondere en meelevende vriendin, zus en pleegmoeder. Ze leefde blijmoedig en getuigend en was verlangend om aan de hand van Jezus naar haar Vader te gaan in de leeftijd van 56 jaar. Piet en Conny van Koeveringe Familie Nieuwenhuize Abednego en Praveena 10 augustus 2014 Molendijk 7, 4339 AB Nieuw en St Joosland Correspondentieadres: Molenweg 33,4339 AA Nieuw en St Joosland U kunt afscheid nemen van Matty in het Pouwoentrum, Buiten hovelaan 1 te Middelburg, op donderdag 14 augustus van 19.00 tot 20.00 uur of vrijdag 15 augustus van 19.00 tot 20.00 uur. De afscheidsdienst zal plaatsvinden op zaterdag 16 augustus om 10.00 uur in de Ontmoetingskerk, Oosterscheldestraat 1,4335 PA te Middelburg. De begrafenis zal aansluitend plaatsvinden op de Algemene Begraafplaats te Nieuw en Sint Joosland. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid voor persoonlijke condoleance in de Protestante Kerk te Nieuw en Sint Joosland. Bedroefd geven wij u kennis van het plotseling overlijden van onze lieve jongste zus, schoonzus en tante: in de leeftijd van 57 jaar. Broers en zus, zwagers en schoonzussen Nieuwenhuize Neven en nichten Nw. St. Joostland, 10 augustus 2014 Houd mij vast, laat Uw liefde stromen Houd mij vast, heel dicht bij Uw hart Zaterdag heeft ze haar armen om ons heen geslagen Zondag omarmde De Vader haar Voor altijd in ons hart. Floor en Matty Koppejan Rik en Susannah Levi Jeff Marieke en Mark Aron Hanna Sarah Roos Eliza Veilig in Jezus armen Met veel verdriet nemen wij afscheid van onze bijzondere tante Lianne Patrick van Belzen-Nieuwenhuize Denise Armando, Erik en Henrieke, Arjen Lindsay, Julian Verdrietig zijn wij door het overlijden van onze lieve en hartelijke vriendin In de loop van de jaren is ze deel van ons gezin geworden. We zullen missen wie ze was, haar gevende liefde, waarvan de mooie verjaardagstaarten kenmerkend waren, haar betrokkenheid en haar gezelligheid. Dat Matty nu echt Thuis is troost ons. Piet en Conny van Koeveringe-Moeleker, Leonard en Nicole, Marije, Judith en Mark, Joël, Esther, Kirsten in liefdevolle herinnering "Mijn leven is met Christus geborgen in God" Onze lieve, kostbare vriendin is Thuis gehaald Haar wilskracht, liefde, vaste vertrouwen op haar hemelse Vader, getuigenis van de Here Jezus, hebben een blijvende waarde voor ons. Nol Margreet, Piet Conny, Floor Matty Peter Rian, René Ina. Arie Anne-Marie Joop Trudy,Theo Ineke, Chris Marleen Louis Margriet, Anne-Marie, Bert Marian, Klaas &Marianne, Anneke, Ilse, Elly, Peter Bertine, Leen Anke, René Arine, Beau Sanneke, Gerco Pauline, Kinderen en Kleinkinderen Mytylschool de 5prienke heeft op zondag 10 augustus een dierbare collega verloren. Matty Nieuwenhuize Matty was jarenlang leerkracht op onze school. Door haar vrolijke en positieve levensinstelling en haar manier van omgaan met tegenslagen was Matty een inspiratiebron en voorbeeld voor leerlingen en collega's. Ze had vrede met de grilligheid van het bestaan en is gestorven in de overtuiging dat "De Vader", zoals zij Hem noemde, haar zou verwelkomen na dit aardse bestaan. Familie en vrienden wensen we veel sterkte met het verwerken van dit verlies. Namens de medewerkers van mytylschool de Sprienke Peter Hofstede

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 30