Ronaldo blinkt uit in Madrileens sterrenteam I ft SPORT 25 8 Feyenoord speelt in stadion Kiev NAC gunt Seuntjens een nieuwe kans Ook Liverpool heeft interesse in Eto'o Martino nieuwe coach Argentinië ff* De 'Koninklijke' trad aan met het duurste elftal ooit, met een geza menlijke transferwaarde van een slordige 470 miljoen euro. Het wa ren echter niet de nieuwe WK-sterren James Rodriguez en Toni Kroos die de aandacht op zich vestigden, maar toch vooral Christiano Ronaldo, de man die de Madrileense club vorig seizoen dan eindelijk 'La Décima' bezorg de. De Portugese aanvaller met het rugnummer 7 leidde Real Madrid toen met het recordaantal van ze ventien doelpunten naar de zege in de Champions League. Ronaldo maakt zijn laatste in de met 4-1 gewonnen finale tegen At- lético Madrid; gisteren ging hij in de eerste officiële wedstrijd van dit seizoen gewoon door met sco ren. In het stadion van Cardiff opende Ronaldo na een half uur de score, door een prachtige voorzet van Gareth Bale bij de tweede paal achter doelman Beto van Sevilla te glijden. Kort na rust verdubbel de de wereldvoetballer van het jaar, die vanwege fysieke proble men een teleurstellend WK door maakte, de Madrileense voor sprong. Met links joeg hij de bal via de vingertoppen van landge noot Beto in het doel: 2-0. Real Madrid nam het met al zijn sterren op tegen Sevilla, de win naar van de Europa League. Naast Ronaldo, Benzema en Bale ston den ook de aanwinsten Rodrigu- ez'en Kroos op het veld. De Colombiaanse WK-topscorer en de Duitse wereldkampioen vormden een zeer aanvallend mid denveld met Luka Modric, ook al zo'n technisch begaafde speler. En dan zaten op de bank nog eens toppers als Angel Di Maria, Isco en Marcelo. Het verschil met de opponent uit Andalusië was bijna oneerlijk groot. Sevilla raakte deze zomer zijn Kroatische aanvoerder Ivan Rakitic kwijt aan FC Barcelona en trok spelers aan van bescheiden clubs als Las Palmas, Almeria en Osasuna. Dat betekende beslist geen kwaliteitsimpuls. Toch kreeg de houder van de Eu ropa League wel wat kansjes in de eerste helft, maar speelde toch vooral pover voetbal. Vitolo en Daniel Carriqo stuitten echter op Iker Casillas, de club icoon onder de lat bij Real Ma drid. Verder waren het vooral de sterren van de 'Koninklijke' die schitterden. Kroos was aan de bal bijna fout loos, Bale imponeerde met zijn rushes en Rodriguez liet ook iets van zijn klasse zien. Het was ech ter toch vooral Ronaldo die de show stal. Willems na vier maanden in actie Jetro Willems heeft na vier maanden blessureleed zijn rentree gemaakt in het shirt van PSV. De twintigjarige verdediger deed gisteren een helft mee bij de belof ten in de oefenwedstrijd te gen het tweede van West Ham United. Willems liep begin april in de competitie wedstrijd tegen Feyenoord een knieblessure op. De elf- voudig international zag daardoor zijn laatste hoop op het WK vervliegen. Feyenoord speelt de uitwed strijd tegen Zorja Loehansk donderdag 21 augustus om 20.45 uur plaatselijke tijd (19.45 uur in Nederland) in het stadion van Dinamo Kiev. De Uefa stelt dat het veilig is om in Kiev te spe len en ging niet akkoord met het verzoek van Feye noord om het duel in de laat ste voorronde van de Euro pa League buiten Oekraïne te spelen. Mats Seuntjens is weer wel kom bij de selectie van NAC Breda. Trainer Nebojsa Gu- delj had de 22-jarige aanval ler vorige week teruggezet naar de beloften, omdat hij ontevreden was over diens inzet en houding. De aanvaller uit Breda heeft volgens Gudelj en technisch directeur Graeme Rutjes be terschap getoond. Seuntjens traint vanaf van daag weer mee met de eer ste selectie. Na Ajax heeft ook Liverpool interesse in Samuel Eto'o. Britse media meldden giste ren dat de Engelse club heeft gesproken met de zaak waarnemers van de 33-jari ge aanvaller uit Kameroen. Liverpool wil zich verster ken na het vertrek van Luis Suarez naar Barcelona. Eto'o had vorige week een gesprek met de directie van Ajax. Hij is transfervrij na zijn vertrek bij Chelsea. Gerardo Tata' Martino wordt de nieuwe bonds coach van Argentinië. Van daag worden de laatste de tails van zijn contract be sproken. Martino volgt Ale jandro Sabella op, die na het WK in Brazilië opstapte. Ar gentinië verloor in de finale van Duitsland. Martino train de vorig seizoen Barcelona, maar zijn contract werd na een teleurstellend seizoen niet verlengd. omega quick-step WOENSDAG 13 AUGUSTUS 2014 I Zdenek Stybar wint de tweede etappe van de Eneco Tour. Achter hem zijn de rood-wit-blauwe mouwtjes van het shirt van Lars Boom (tweede) en Sepp Vanmarcke (derde) zichtbaar, foto Tim de Waele/VI Images door Jaco Kaijen I CARDIFF - Cristiano Ronaldo heeft bij de start van het seizoen de draad meteen weer opgepakt. De Portugese superster leidde Real Ma drid gisteren in Cardiff met twee doelpunten tegen Sevilla naar de Europese Supercup: 2-0. I Cristiano Ronaldo EINDHOVEN KIEV BREDA LIVERPOOL BUENOS AIRES

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 25