J? Colofon 1 0 fT1ensenlinq.nl Famliieberichten De Uitvaart Informatie Hulplijn V amilieberichten C 0800 - 4444 000 kijk ook op Nuchter, gastvrij, opgewekt. We gaan haar ontzettend missen! Bedroefd, maar dankbaar voor alles wat zij voor ons heeft betekend, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve, dappere moeder en trotse oma Louisa Francisca Carolina Gelderland - de Rooij Wieske weduwe van Willy Gelderland 31 december 1939 Amsterdam: 111 augustus 2014 Machteld Gelderland en Jerry Krom Joris, Merel Almere: Bettina Gelderland en Pieter Kleinjan Vogelwaarde: Roel Gelderland en Ilse Vanrenterghem Correspondentieadres: Bossestraat 142, 4581 BH Vogelwaarde De uitvaartdienst wordt gehouden op vrijdag 15 augustus om 10.30 uur in de parochiekerk van de H.H. Petrus en Paulus, Kerkstraat 15 te Vogelwaarde (Boschkapelle). Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op het parochiekerkhof aldaar. Gelegenheid tot condoleren na de begrafenis in het Dorpscentrum, Populierenstraat 41 te Vogelwaarde. Als u geen rouwkaart heeft ontvangen, kunt u deze advertentie als uitnodiging beschouwen. En nu, wat verwacht ik, o HEERE! Mijn hoop, die is op U. (Psalm 39:8) Diep bedroefd delen wij u mee dat de Heere op Zijn tijd uit ons midden heeft weggenomen, na afnemende krachten, mijn innig geliefde man, onze meelevende vader en schoonvader, lieve grootvader en overgrootvader Jan Proos in de leeftijd van 84 jaar Goes Veenendaal: Bodegraven: Goes: Pijnacker: Arnemüiden: Chilliwack (Canada): Arnemüiden: Goes: Waarde: Goes: M. Proos-Bosman Kees Proos Greta Proos-Corbijn Jan Proos Willy Proos-Van den Ende (in dierbare herinnering) Carien Moerdijk-Proos Rinus Moerdijk Arry Roeten-Proos Harm Roeten Peter Proos Marja Proos-Peene Johan Proos Hannah Proos-Commelin Marinus Jan Proos in dierbare herinnering) Lia van Bezooijen-Proos Paul van Bezooijen Marjan Butijn-Proos Rien Butijn René Proos Ilse Proos-Hoogesteger Klein- en achterkleinkinderen Onze dank gaat uit naar alle medewerkers van Zorgcentrum Rehoboth, afd. Meerkoet te Goes, voor de liefdevolle verzorging die mijn man, onze vader en schoonvader, grootvaderen overgrootvader heeft mogen ontvangen. 9 augustus 2014 Zorgcentrum Rehoboth, App. 22 Bergweg 1 4461 LX GOES Gelegenheid tot condoleren D.V. woensdag 13 augustus van 19.30 tot 20.30 uur in bovengenoemd zorgcentrum. Voorafgaand aan de rouwdienst is er nog gelegenheid tot condoleren in een zaal van de Sionkerk te Goes (ingang Graaf Adolfstraat) van 10.00 tot 10.30 uur. De rouwdienst wordt gehouden op D.V. donderdag 14 augustus in een zaal van de Sionkerk, aanvang 11.00 uur. De begrafenis vindt aansluitend plaats op de algemene begraafplaats, Geldeloozepad te Goes. Geen bloemen Met droefheid geven wij U kennis dat door de Heere uit ons midden is weggenomen onze geliefde broer, zwager en oom Jan Proos echtgenoot van M. Proos-Bosman Familie Proos Goes, 9 augustus 2014 Bedroefd delen wij u mede dat de Heere onverwachts uit ons midden heeft weggenomen onze altijd meelevende zwager en oom Jan Proos echtgenoot van Marie Bosman Sterke de Heere onze zus met haar kinderen en klein kinderen in deze diepbedroefde weg en heilige deze roepstem aan ons aller hart Eede: L. Baayens-Bosman A.P. Baayens (in herinnering) Goes: J. Everse-Bosman J. Everse (in herinnering) Oosterland: P.J. Bosman (in herinnering) L. Folmer-Otte K. Folmer Grijpskerke: J.P. Bosman C.). Bosman-de Witte Bruinisse: M.M. Bosman (in herinnering) L. Bosman-Hartoog Neven en nichten Grijpskerke, 9 augustus 2014 Adelin Cyriel Janssens Met een lach en een traan, heeft zij het leven verlaten De herinnering aan haar bijzondere humor, kracht dragen wij met ons mee Na een periode van afnemende krachten is onze lieve tante plotseling van ons heengegaan. Pieternella Eike Koopman 11 april 1923 10 augustus 2014 Alex Koopman en Mieke Lendfers Remco Koopman en Karin van der Bent Edwin Koopman Peter Koopman Kevin Koopman Dankbaar zijn wij voor de liefdevolle verzorging in 't Hof Seiste Middelburg. Correspondentie adres: P.J. Koopman G. Bruninghove 7 3437 ZL Nieuwegein Donderdag 14 augustus om 13.00 uur wordt er een Dienst van Woord en Gebed gehouden in het rouwcentrum van Adagio Uitvaartzorg, Buitenhovelaan 1 te Middelburg. Aansluitend zal omstreeks 14.30 uur de begrafenis plaats vinden op de algemene begraafplaats, Biggekerksestraat te Koudekerke. Na de begrafenis is er in voornoemd rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. - Mevrouw P.E. Koopman hield van rozen. - Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Uitvaart Informatie Hulplijn Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week LEO Elly dinsdag 12 augustus 2014 35 ALGEMENE KENNISGEVING Weggaan kun je beschrijven als een soort van blijven. RUTGER KOPLAND In alle rust is van ons heengegaan echtgenoot van Suzanna Hemelsoet Westdorpe, 7-12-1928 t Terneuzen, 9-8-2014 Sas van GentS. Janssens-Hemelsoet Sas van GentMady en Johan van Vuuren-Janssens Monique en Ronald - Nick Jo-Anne en Paul Westdorpe Bennie Janssens Sas van GentGemma en Aaldert de Putter-Janssens Mariska en Berry -Julian, Yarnick, Danisa Bennie en Monique - Anouk, Yoran, Mathijs MiddelburgTrees Janssens UtrechtMonique Janssens en Patrick Bossuyt Robbert Kooiman Westdam 64a 4551 GD Sas van Gent De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op donderdag 14 augustus om 14.00 uur in uitvaartcentrum 'De Ridder', Hughersluys 22 te Terneuzen. Gelieve alleen schriftelijk te condoleren. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl 12-08-2003 12-08-2014 De tijd gaat snel, Mijn gedachte kan de tijd niet inhalen, Ze blijft achter al rustend op de tijd van toen.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 59