o (Tl0nsenljnq.nl ÜvsrJsite/i Colofon (Tlensenlinq.nl Familieberichten' lüuisimiJiJ Mathilda van Dam-Reule Jenny Focke-Verschoor Vol ongeloof hebben we kennis genomen van het overlijden van Thea Horsmans Ze was een zeer betrokken bestuurslid van de AWP en een actief commissielid van het Waterschap Scheldestromen. We wensen allen die haar missen veel kracht toe bij het verwerken van dit grote verlies. Namens bestuur en leden Algemene Waterschapspartij Zeeland Lou Waterman fractievoorzitter Met grote verslagenheid hebben wij kennis genomen van het plotselinge overlijden van Drs. Thea Horsmans Zij was een zeer gewaardeerd fraktievolgster van de Algemene Waterschapspartij Zeeland. We zullen haar blijven herinneren als een deskundig en toegewijd commissielid. We wensen de familie veel sterkte toe met het verwerken van dit grote verlies. Namens de commissies Waterkeringen en Wegen en Waterbeheer van waterschap Scheldestromen, Dr. C.P. Polderman (voorzitter Waterkeringen en Wegen) M.P.E. de Feijter-de Feijter (voorzitter Waterbeheer) Ing. P.M. van der Meulen (secretaris Waterkeringen en Wegen) Dr. J.F.C. de Brouwer (secretaris Waterbeheer) Totaal onverwacht kregen we bericht van het overlijden van ons bestuurslid Jenny Focke Haar vriendschap, kennis en oprechte belangstelling voor ieder en haar inbreng binnen het bestuur is voor ons van grote waarde geweest. We zullen haar missen Bestuur "Stichting tot behoud van de Cadzandse Dracht" Alle medewerkers van museum "de Karrekasse" Ons bereikte het droeve bericht van het overlijden van Mevrouw Th. Verwer-Segeren Sinds jaren was zij lid van onze vereniging. Bestuur en leden van de Goese Watersportvereniging "De Werf" Nanda Wisse - Verburg 0118 46 22 05 Peter ï-- 4 Dé grootste zoekmachine voor overlijdensberichten in de regio Twitter Bi Facebook kijk ook op maandag 11 augustus 2014 39 Verslagen en verdrietig zijn wij, omdat we zo kort na het overlijden van haar man Hein ook afscheid moeten nemen van onze lieve Den Haag 25 juni 1951 Middelburg 8 augustus 2014 Nadat zij begin juli was opgenomen in het ziekenhuis, bleek dat zij een strijd moest aangaan die al verloren was. Wij zullen haar zeer missen en blijven haar herinneren als een sterke, vrolijke en creatieve vrouw. Familie en vrienden van Mathilda en Hein Correspondentieadres Uitvaartverzorging Janneke den Besten Zusterstraat 12, 4331 KJ Middelburg Er is gelegenheid tot afscheid nemen op woensdag 13 augustus om 12.30 uur in Huys Ter Schelde, Vlissingsestraat 38-40 te Koudekerke. Aansluitend om 13.00 uur zullen wij stil staan bij het leven van Mathilda. Na afloop is er gelegenheid tot samenzijn. Mathilda zal omstreeks 15.00 uur in besloten kring begeleid worden naar het crematorium. Mathilda hield van witte en blauwe bloemen. Bedroefd hebben wij kennis genomen van het overlijden van Wij wensen de familie veel sterkte toe met dit verlies. Bestuur en vrijwilligers Visserij museum Breskens Heel verdrietig zijn wij door het overlijden van onze vriendin Wij wensen Piet, fam. Verburg en fam. Wisse veel sterkte toe met dit grote verlies. Helma en Wilco Kwekkeboom Uitvaartverzorging H. Jobse www.hjobse-uitvaart.nl www. basisuitvaart-zeelandnl In liefdevolle herinnering 11 Aug 2009 Wij missen je, 11 Aug 2014 Fam. Boerjan Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl volg ons op HT3 like ons op <v. Zoeken Meer dan 100.000 overlijdensberichten per jaar Nationale uitvaart adressengids Een levensverhaal plaatsen Online urnwinkel Condoleanceregister plaatsen Online rouwbloemenwinkel Mensenlinq app voor Android Iphone Plaats een filmpje voor uw nabestaande

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 67