Familieberichten fDensenlinq.nl 381 maandag 11 augustus 2014 Nanda Wisse - Verburg Nanda Wisse - Verburg Nanda Nanda Wisse - Verburg Nanda Wisse - Verburg fh/prjpf "Samen plezier, samen op reis Samen een eenheid, samen eigenwijs Samen kwaad, samen goed Samen verdriet, samen weer moed Je was tekort bij me, eigenlijk maar even Nooit vergeet ik je, liefde van mijn leven Bedroefd, maar dankbaar voor alle liefde die ik van haar mocht ontvangen, deel ik u mede dat na een dappere strijd thuis is ingeslapen mijn lieve meisje In de leeftijd van 40 jaar Piet Wisse Westkapelle, 9 augustus 2014 Molenweg 14, 4361 BW De afscheidsbijeenkomst zal plaatsvinden op woensdag 13 augustus om 14.00 uur in het Uitvaartcentrum H. Jobse, Bachweg 2 te Middelburg.Na afloop van de bijeenkomst is er gelegenheid tot condoleren. Iedereen die bij het afscheid van Nanda aanwezig wil zijn, is van harte welkom. De crematie zal in stilte plaatsvinden. Waarom zijn er zoveel vragen Waarom is er zoveel pijn Waarom zijn er zoveel dingen Die niet te begrijpen zijn Verdrietig zijn wij om het verlies van onze lieve dochter, zus, schoonzus en allerliefste tante We zullen haar heel erg missen. Sjaak en Cobi Verburg Marco, Nathalie Mano en Tavi Westkapelle, 9 augustus 2014 Een lege plek Een groot gemis Een mooie herinnering Is al wat er nog is We zijn intens verdrietig om het veel te vroege afscheid van onze lieve schoonzus en tante Westkapelle: Janneke en Joos de Nooijer - Wisse Evert en Anne Wisse - Toutenhoofd Lindy, Julio, Anouk en Judith, Dana, Maureen en Pedro Westkapelle, 9 augustus 2014 Achter iedere traan die blinkt Schuilt een glimlach van herinnering Met veel verdriet nemen we afscheid van onze lieve nicht We wensen Piet, Cobi, Sjaak, Marco, Nathalie, Mano, Tavi en verdere familie veel sterkte toe. Jan en Hannie Jeroen, Miranda en Luna Ramon, Linda en Elin Pascal Westkapelle, 9 augustus 2014 Verslagen delen wij u mede dat de dochter van onze collega Cobi is overleden We wensen Cobi, Sjaak, Piet en verdere familie veel sterkte toe. medewerkers van: Brasserie "de Fontein" Brasserie "de Tijd" Westkapelle, 9 augustus 2014 Nanda Nanda We zijn erg verdrietig dat na weken van hoop en wanhoop toch is overleden onze lieve vriendin Nanda Wisse 28 november 1973 9 augustus 2014 We gaan je gezelligheid bij de etentjes, uitjes en in het café erg missen. Piet en jolanda Peter en Monique Leo lan Willem en Martine Mario en Marianne Ramon en Renée Wij wensen Piet en verdere familie veel sterkte toe met dit grote verlies. Westkapelle, 9 augustus 2014 Nanda Nanda Wisse - Verburg Verslagen hebben we kennis genomen van het overlijden van Nanda Wisse-Verburg We wensen Piet en verdere familie veel sterkte toe. Jan en Annet Kris en Ineke Adrie en Marianne Leo Nanda Wisse Nanda Wisse Met verslagenheid hebben wij kennis genomen van het overlijden van Nanda Wisse-Verburg Nanda is de dochter van onze collega Sjaak en de zus van onze collega Marco. Wij wensen de familie en vrienden veel sterkte toe. Directie en personeel Sturm en Dekker BV kijk ook op Wij zijn verdrietig door het overlijden van Wij zullen haar aanwezigheid in onze familie missen. Wij wensen Piet, Cobi en Sjaak en overige familie veel sterkte toe. Ries Louwerse Elly en Piet Hilbert en Angelique Eline en Paul Leo en Jolanda Stan Luuk Nooit meer je lach Nooit meer je humor Nooit meer sterrenregen Verslagen en verdrietig nemen wij afscheid van onze lieve vriendin Wat zullen we je missen. Wij wensen Piet, Sjaak en Cobi en verdere familie veel sterkte toe. André Pieter en Eline Emilie, Daphne, Luuk Leo en Korina Jur, Floor Adriaan en Petra Rowin, Quinty Jan en Mieke Tugba, Liyana Siem-Jan en Mayke Tijmen Wilbert en Mirella Luna Maurice en José Lynn, Sem Westkapelle, 9 augustus 2014 Veel te vroeg moeten wij afscheid nemen van Wij wensen Piet en de familie veel sterkte Jordy en Marianne Marcel Wim en José Marcel en Mirjam Sebastiaan en Ellen Alan en Baloy Arnold en Pat Lou en Erica Erwin en Lidia Johnny en Jolanda Heel verdrietig zijn wij door het overlijden van onze vriendin Wij wensen Piet, fam. Verburg en fam. Wisse veel sterkte toe met dit grote verlies. Helma en Wilco Kwekkeboom Bedankt voor de fijne maandagmiddagen Piet en familie veel sterkte Wilma en Bram Ons bereikte het droevige bericht dat is overleden: We wensen Piet heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Buren uit de Molenweg Fonis Klaar Johan en Tanja Anton en Joke Alan en Bualoy Boudewijn en Ply Bo en Mientje Marten en Kim Jan en Rina Westkapelle, 9 augustus 2014

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 38