Familieberichten (H (Tlensenlinq.nl I Lies Mommaas Verder van de wereld af, elke dag een beetje. Dichter naar de hemel toe, elke dag een treetje. Verdrietig dat we haar moeten missen, maar dankbaar dat ze zo lang in ons midden mocht zijn, geven wij u kennis van het overlijden van onze lieve moeder, groot- en over grootmoeder Jacoba Wilïemina Potappel - Coba - 16 juli 1924 - f 7 augustus 2014 Goes: Leni en Bram de Bart-van Hemert Ovezande: Kees en Corrie van Hemert-Franse Kloetinge: Ria en Jaap Quinten-van Hemert Goes: Jeanette van Hemert Klein- en achterkleinkinderen We willen alle medewerkers van St. Maarten in de Gro, en Zorgcentrum Ter Weel, bedanken voor de liefdevolle verzorging. Correspondentieadres: Jan Steenstraat 4,4462 SV Goes De herdenkingsdienst wordt gehouden woensdag 13 augustus om 13.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. Voor aanvang van de dienst is er gelegenheid om persoonlijk afscheid te nemen van onze moeder van 12.30 tot 12.45 uur. De begrafenis zal plaatsvinden omstreeks 14.00 uur op de Algemene Begraafplaats te 's-Gravenpolder. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum gelegenheid tot condoleren. Theresia Henriette Maria Verwer - Segeren Weduwe van Oscar Dionysius Verwer Jan de Bree DANKBETUIGING "Meisik mis je en jij zal altijd in mij blijven leven. Ik wil, ook namens onze lieve hondjes B0B0 en t Snowie ï5iedereen hartelijk bedanken voor de belangstelling en de kaarten die ik heb ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw Adriana Clasina van Casand-Janse Op 7 juli 2014 heeft zij na 21 maanden vechten de strijd verloren, zij is maar 70 jaar geworden. Ruud van Casand 't Hof Lustenburg 22 4335 SV Middelburg De vele reacties in de vorm van bezoekjes, telefoontjes, bloemen en kaarten die wij ontvingen tijdens het ziek zijn en na het overlijden van mijn man, onze vader, schoonvader en opa Marinus Goense waren overweldigend. Wegens de enorme belangstelling is het ons niet mogelijk u allen persoonlijk te bedanken. Het is duidelijk geworden dat hij niet alleen voor ons maar ook voor anderen veel heeft betekend. Hiervoor hartelijk dank. N. Goense-Remijn kinderen en kleinkinderen Steenbergen, augustus 2014 Walter Hamelijnck Catharina Elizabeth Huibregtse-de Bruijn Voor de overweldigende belangstelling, uw gebed en het medeleven, ondervonden na het overlijden van mijn innig geliefde, trouwe man, onze dierbare vader en onze zorgzame opa Jan Joosen betuigen wij u onze hartelijke dank. De genegenheid die hieruit sprak heeft ons zeer goed gedaan. N.J. Joosen-van Kruiningen, kinderen en kleinkinderen Krabbendijke, augustus 2014 Voor alle warme belangstelling zowel in de periode van zijn ziek zijn, en na het overlijden van mijn man, vader en opa Ad Kusse willen wij u allen hartelijk bedanken. Het heeft ons oprecht goed gedaan te mogen ervaren hoeveel Ad ook voor U heeft betekend. Ineke Kusse-v.d. Vreugde kinderen en kleinkinderen Zoutelande, augustus 2014 Tonnie van Leeuwen-Simonse Pieter Meijer hebben ons goed gedaan. De ontelbare bezoekjes, bloemen, kaarten, telefoontjes en de overweldigende belangstelling tijdens haar leven en na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma hebben ons enorm gesteund om haar verlies te verwerken. Kinderen en kleinkinderen Vlissingen, augustus 2014 Johan Morgenstern Wij hebben het erg op prijs gesteld dat u in welke vorm dan ook, belangstelling toonde tijdens zijn laatste moeilijke maanden en met ons wilde meeleven na het overlijden van onze lieve vader en opa Pieter de Visser Wij willen u hiervoor hartelijk bedanken. Ko en Ria, loep en Annelies, Suzan en Sam Klein- en achterkleinkinderen 38 I zaterdag 9 augustus 2014 kijk ook op r«V. Na een lang leven is rustig overleden 26 januari 1926 6 augustus 2014 Met volle teugen kon ze genieten van de natuur, haar reizen en vriendschappen. Stukje bij beetje moest zij door haar dementie de stoffelijke wereld los laten. Amsterdam: Wihelminadorp: Diederick Verwer Carolien van der Star Hein Verwer Magdeleen van Eersel Rosa Verwer Wij nemen afscheid van Trees met een viering in de R.K. Maria Magdalenakerk te Goes, aanstaande maandag 11 augustus om 10.30 uur. Na de viering in de kerk is er gelegenheid tot condoleren. Speciaal willen we het personeel van Zorgcentrum Randhof in Goes bedanken, dat meer dan tien jaar de beste zorg aan Trees heeft besteed. Een beter thuis was niet denkbaar. Brugstraat 28, 4475 AP Wilhelminadorp heinverwer@hotmail.com Voor uw blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden van onze vader, grootvader en overgrootvader zeggen wij u hartelijk dank. Sint-Laurens, augustus 2014. Familie de Bree Voor uw vele blijken van belangstelling en medeleven die wij van u mochten ontvangen na het overlijden en bij het afscheid van onze vader, schoonvader en opa, willen wij u hartelijk bedanken. Het heeft ons goed gedaan. Familie Hamelijnck Breskens, 9 augustus 2014 Voor de hartelijke wijze van medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve moeder en schoonmoeder willen wij u oprecht dank zeggen. Het heeft ons goedgedaan. Lieneke en Ko de Bree Westkapelle, augustus 2014 Voor de hartelijke blijken van belangstelling en medeleven na het overlijden van onze lieve moeder, oma en over-oma betuigen wij U onze oprechte dank. Fam. van Leeuwen Heinkenszand, augustus 2014 De grote en warme belangstelling en het medeleven dat wij mochten ontvangen na het overlijden van onze lieve vader, schoonvader en opa Het is fijn te weten hoe geliefd hij was. Wij willen u hiervoor hartelijk danken. Kinderen, klein- en achterkleinkinderen Meijer 9 Augustus 2014 Voor de vele blijken van betrokkenheid na het overlijden van mijn man, onze vader en opa wil ik u mede namens mijn kinderen en kleinkinderen bedanken voor de kaarten, lieve brieven en aanwezigheid. Het is voor ons een grote troost te weten hoe geliefd hij was en hoe hij werd gewaardeerd. Nel Morgenstern-Goedhart Vlissingen, augustus 2014

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 38