Nazomeren in de Algarve Rheinhotel Vier Jahreszeiten J €399 p p- 8 dagen vlucht Appartement 8 dagen vlucht All Inclusive Vanaf pzc.nl/webwinkel reizen zonvakanties Boek nu deze lezersreis slechts 3-daagse luxe 'fiets'vakantie aan de Rijn met vele extra's! Geen reserveringskosten en betaling ter plaatse Adviesprijs €179,- p.p. LEZERSPRIJS slechts 125,- p.p.* Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen vrijdag 8 augustus 2014 Zonnige zandstranden, schilderachtige dorpjes, prachtige hatuur, een glaasje port aan de haven. Dat is nazomeren in de Algarve, ook bekend als het Californië van Portugal! Boek nu met heel veel lezersvoordeel een onbezorgde All Inclusive of een verblijf in een luxe appartement in de bruisende badplaats Albufeira. U verblijft in een zeer verzorgd 6-persoons appartement met 2 slaapkamers, keuken, bad kamer met bad en balkon of terras. Geniet samen of met de hele familie van een zon nige nazomer vakantie in Club Albufeira Aan de rand van een prachtig natuurgebied en met uitzicht op de lagune, ligt Aparthotel Golden Club Cabanas***+. Op ca. 200 meter van het strand en het centrum van vissersdorpje Caban- as. Ontdek de omgeving: op de fiets naar de au thentieke havenstad Tavira (ca. 8 km), wandelen naar het gemoedelijke centrum Cabanas, of per gratis bootje naar het tegenover gelegen eiland om te genieten van zon op het brede, langzaam aflopende zandstrand. Een ideale bestemming voor rustzoekers, actieve natuurliefhebbers. Maar ookfamilies vermaken zich uitstekend in dit vriendelijke complex met zwembaden, kidsclub, (water)sportfaciliteiten. Vertrekdata Prijs p.p. 6 oktober 2014 €399,-p.p. 13 20 oktober 2014 €439,-p.p. Prijs is beperkt beschikbaar en o.b.v. 2 personen in een 1-kamerappartement. Boek snel want op op! Deze populaire club (8,3 op Zoover) beschikt over een prachtige tuin, verschillende zwembaden, restaurants, bars, en (sport)activiteiten. De lig ging is rustig, maar op slechts 15 min. loopafstand (hellende weg) van het strand en het centrum van Albufeira. Dit oorspronkelijke vissersdorp is uitge groeid tot bruisende badplaats met pittoreske en sfeervolle oude stad, een moderne haven en prachtige stranden. Te warm om te wandelen of slecht ter been? Neem dan het gratis hotelbusje naar het strand en centrum. Vertrekdata Prijs p.p. 6 oktober 2014 349,-p.p. 13 20 oktober 2014 379,-p.p. Prijs is beperkt beschikbaar en o.b.v. 2 personen in een 3-kamerappartement. Boek snel want op op Lezersaanbieding inclusief: Retourvlucht en transfers •7 nachten verblijf o.b.v. All Inclusive - Ontbijt, Lunch en diner in buffet - Fris, koffie, thee, bier, wijn - Lokale alcoholische dranken - Binnenbad, whirpool en fitness - Live muziek en entertainment Lezersaanbieding inclusief: Retourvlucht en transfers 7 nachten verblijf in 6-persoons appartement Meer informatie en boeken Beide aanbiedingen zijn inclusief retourvlucht naar Faro met Arkefly, brandstofheffingen luchthavenbelasting, retourtransfers luchthaven-accommodatie, Nederlandse reisleidingen7overnachtingen.Excl.evt. toeslagen, €2,50 calamiteitenfonds20,-reserveringskosten per online boeking. Ga voor meer informatie en prijzen opoverige vertrekdata, reisduren en kamertypen naar de webwinkel, bel met Arke tel.: 0900-8847 0,15 p.m.) of ga langs bij een Arke winkel o.v.v. Wegener Algarve aanbieding. O*1""". gr. Lezersaanbieding: 2 overnachtingen inclusief zeer uitgebreid ontbijtbuffet 2 x dagschotel fietshuur fietsroute kaart voor 1 dag ticket voor de veerpont naar Düsseldorf v.v. (incl. fiets) gratis gebruik drankjes uit de minibar gratis parkeren gratis gebruik wifi gratis gebruik van sauna Het elegante 4-sterren Rheinhotel Vier Jahreszeiten ligt schitterend langs de rivier de Rijn, aan de rand van Düssel dorf. Het centrum van Düsseldorf is binnen 15 minuten bereikbaar. De aanlegsteiger van de veerboot ligt direct voor het hotel. De smaakvol ingerichte kamers in het rookvrije Rheinhotel Vier Jahreszeiten beschikken over een gratis minibar, internet en satelliet-tv. Sommige kamers bieden uitzicht op de Rijn. Restaurant 'Orangerie' kijkt uit over de Rijn en bij mooi weer kuntuheerlijkgenieten van hetontbijt en eventueel diner op het terras met zicht op de Rijn. U kunt eveneens gebruik maken van de sauna in het hotel. Meer Informatie en/of boeken: Ga naar onze webwinkel of bel met Hotels in Duitsland.com 040 - 232 6117, of e mail naar info@hotelsinduitsland.com o.v.v. lezersaanbiedingfietsvakantie. Dit arrangement is geldig bij aankomst op vrijdag en zaterdag, alle andere dagen op aanvraag, tot aankomst 20 december 2014 op basis van beschikbaarheid en eigen vervoer. Toeslag familiekamers €20,-p.p. Kinderkorting: 0-6 jaar gratis, 7-11 jaar 50% korting, (kinderkorting geldt alleen bij verblijf op de familiekamers) Let op: geen 1-persoonskamer toeslag! Hotels in Duitsland.com is een onderdeel van Future Travel

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 50