FZC Yogaies midden in de natuur Voorlopig einde aan zomers weer Hotspot De straten in het centrum van Middelburg liepen vol, veel bewoners en dagjesmensen bezochten dolle donderdag: kermis, markt en standwerkers. Regenachtig, dus zoek binn enacrivitei ten. Windkracht: 3 Neerslag: 5 mm 2 Tijdens deze dagen draait U I I *3 het vooral om de luchtvaart Kaart versturen zonder brievenbus et is een ideale combinatie en gezellig ook. De klein kinderen kunnen in een at tractie op de kermis en ik heb net mijn boodschap pen gedaan op de markt", zegt Thea van Wijngaarden. In Middelburg was het gisteren eenwelste in het centrum. De kermis, het standwerkersconcours en de reguliere markt werden druk be zocht. „Het is alweer de laatste dag van de kermis en we waren er nog niet over heen geweest", zegt Jan Willem de Wit te uit Grijpskerke. De marktkramen staan normaal op donderdag op de Markt, nu staat daar de kermis en is de markt verhuisd naar het Damplein. „Het is even zoeken naar mijn kramen, maar het is wel leuk dat de markt eens in een andere omgeving staat", zegt Gerda Vreeke, die elke week haar bood schappen bij dezelfde kramen haalt. Er werd van alles verkocht door de stand werkers, veel mensen kwamen speciaal daarvoor naar Middelburg. Zo werden corrigerend ondergoed, pannen, kus sens en snijmachines gepromoot met grote brullen of een overtuigend ver haal. Kees Willem Boogaard komt graag kijken en luisteren naar de standwer kers. „Daarom ben ik hier, het is altijd erg leuk om hun verhalen te horen. Je ziet dat mensen daardoor toch het pro duct kopen." De familie Groenewegen uit Nieuw- dorp zegt: „We komen graag even bij de standwerkers kijken", vertelt me vrouw. „Voor mijn dochter zijn we nog op zoek naar een speciale schaaf." „En die kun je alleen maar hier kopen", vult haar man aan. ederland krijgt de komen de dagen te maken met L wisselvalliger weer en da lende temperaturen, zo meldt Nu.nl die dat bericht baseert op gegevens van Weerplaza. Met de ze voorspelling komt een einde aan de zomerse periode van de af gelopen weken. De oorzaak is een lagedrukgebied ten noordwesten van Schotland, dat vanaf vrijdag het Nederlandse weerbeeld zal beïnvloeden. Dit lagedrukgebied zal naar verwachting maandag naar het noorden wegtrekken. Vrijdag zal hierdoor al een wissel vallige dag zijn met wolken en buien. Dit begint in het zuidwes ten, waardoor het in het noorden en oosten langer warm en zonnig zal blijven. S augustus 2014 door Jerry van Luijk Gebrul in straten Middelburg Drukte in de straten van Middelburg tijdens dolle donderdag, foto Ruben Oreel Yogadocente Marianne van den Haak verzorgt vanochtend om 10.00 uur een yogaies in de stil- tetuin op camping de Zonnehoeve in Zonnemaire. *Yoga brengt je in contact met de natuur. Het is daarom ook heerlijk om dit in een mooie natuurlij ke omgeving te doen. De yogaies is toegankelijk voor iedereen, met of zon der yoga ervaring. De les begint om 9.45 uur, duurt vijf kwartier en kost 10 euro. Rietdijk 10, Zonnemaire. ©pagina 5: Alle uitjes in Zeeland

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 45