Familieberichten kükookop m fD9nsenLinq.nL On%e Ftrlle aandoe kt Johanna de Feiter - Jonker Dina Pieternella van Dongen-Tuiten Van der Hooft Een lege plek, een groot gemis een mooie herinnering is al wat er nog is. Verdrietig, omdat wij haar moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg, delen wij u mee dat na een kort stondig ziekbed is overleden onze lieve moeder, oma en overoma Jacomina Magdalena van 't Westeinde-Rijk - Mina - weduwe van Johannes van 't Westeinde Schore, t Ovezande, 26 januari 1927 6 augustus 2014 In herinnering: Adrie van 't Westeinde Nisse: Rinus en Henny van 't Westeinde-Smulder Monique en Rob, Fenna Johan André Lisette en Dieddier Perth (Australië): Peter en Lisa van 't Westeinde-Anak Gadu Mayon Nicole In herinnering: Adrie van 't Westeinde Dinteloord: Ina en Wim Hopmans-van 't Westeinde Jan en Ronja Koen en Manon Karen en Jasper Heinkenszand: Joke en Johan Rijk-van 't Westeinde Marloes Wouter Lisanne en Michel Kwadendamme: Antoinette van 't Westeinde Driewegen: Heieen en Rudi Slabbekoorn-van 't Westeinde Femke In herinnering: Arthur van 't Westeinde Mr. Dr. Messtraat 8,4441 AW Ovezande Onze moeder en oma is thuis opgebaard, waar maandag 11 augustus van 18.00 tot 20.00 uur gelegenheid is om persoonlijk afscheid te nemen. De uitvaartdienst wordt gehouden woensdag 13 augustus om 14.00 uur in de parochiekerk van O.L.V. Hemelvaart te Ovezande. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. Begraafplaats aldaar. Na de begrafenis is er in dorpshuis 'Trefpunt' te Ovezande gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Na een mooi leven, waaronder 70 huwelijksjaren, is op 94-jarige leeftijd rustig en vredig ingeslapen mijn zorg- zame vrouw en onze moeder, schoonmoeder, oma en overgrootmoeder Grietje van Dijk-bij de Vaate Gré Kerkwerve Amstelveen 21 november 1919 6 augustus 2014 J.A. van Dijk Lydie en Henk Margreet Lana en Jan Willem Emma Eva en Marco Piet en Jeannine Michelle Linda Jaap en Yvette Beau Roos t Junior Correspondentieadres: J.A. van Dijk Van Eeghenlaan 5 1071 EL Amsterdam De crematieplechtigheid zal plaatsvinden woensdag 13 augustus om 14.45 uur in het crematorium De Nieuwe Ooster, Kruislaan 126, Amsterdam. Na de plechtigheid is er gelegenheid elkaar te ontmoeten in de ontvangkamer van het crematorium. Lieve mensen, familie, vrienden en kennissen. Uw medeleven voor en na het overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma en uw warme belangstelling bij de crematie plechtigheid, maken het voor ons moeilijk u allen hiervoor persoonlijk te bedanken. De vele, lieve reacties en steunbetuigingen zijn een grote steun voor ons en onze kinderen bij de verwerking van dit grote verlies. Op deze wijze betuigen wij aan u allen onze welgemeende en hartelijke dank. Simon de Feiter Alida de Feiter-van der Wekken Leo de Feiter Gitte Staal Kees de Feiter en kinderen. Burgh-Haamstede, 7 augustus 2014. glfGH Overtoom Groen De warme belangstelling en de vele blijken van vriendschap en medeleven die wij mochten ontvangen na het overlijden van mijn lieve vrouw, onze lieve moeder en oma Dien hebben ons veel goed gedaan. Het was overweldigend om te mogen ervaren dat zovelen met ons meeleefden. Wij betuigen u hiervoor onze oprechte dank. Piet van Dongen Marianne en André Jan en Angeliqué kleinkinderen en achterkleinkind Brouwershaven, augustus 2014 Uitvaartzorg Uw vertrouwen waard voor een persoonlijke begeleiding 4-8 I vrijdag 8 augustus 2014 WIJ ZIJN ER OM U TE HELPEN De mensen van Overtoom Groen weten door hun jarenlange er varing dat een uitvaart omringd moet zijn met zorg en respect. Vandaar dat wij aandacht hebben voor de kleinste details, en vooral ook de tijd nemen om de familie zoveel mogelijk regel werk uit handen te nemen. Zodat emoties alle ruimte krijgen. Uitvaart Zorgcentrum Zeeland telefoon (0118) 413417 www.uzzl.nl Schoorkenszandweg 8b 4431 NC 's-Gravenpolder T: 0113 311517 E: infofzrvanderhoofluilvaarlzorg.nl W: www.vanderhooftuitvaartzorg.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 44