fTlens0nUnq.nl Familieberichten Cornelus Jan van Dienst Cornelus Jan van Dienst Kees van Dienst Kees van Dienst Mw. M. Kole - van der Maas Pierrette Clothilde Emilienrie Koster-Linsey Lennart Merlijn Meijer Onze Lennart Pieternella Johanna Schouten Petra Petra Schouten Broer van de Velde kijk ook op vrijdag 8 augustus 2014 I 47 Als het leven niet meer gaat zoals je had gewild. Als veel je wordt ontnomen, dan is het leven niet meer leven, dan komt de tijd dat je verlangt naar rust. Verdrietig omdat wij hem moeten missen, maar dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee hij ons omringde, geven wij u kennis dat na een moeilijke laatste levensperiode is overleden mijn lieve man, onze lieve vader en opa - Kees - echtgenoot van Francina Jannetje Tavenier A- 28 september 1935 - f 6 augustus 2014 Francien van Dienst - Tavenier Joop en Lian van Dienst - Verschiere fordy Mike Robin Hans en Franciska van Dienst - Mesu Dennis Michelle Onze dank gaat uit naar het verzorgend en verplegend personeel van hetADRZ te Vlissingen en Goes. Beukenstraat 94,4462 CB Goes Maandag 11 augustus is er van 19.00- 19.30 uur gelegenheid om persoonlijk afscheid van Kees te nemen in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkenszandweg 8b te 's-Gravenpolder. De afscheidsdienst wordt gehouden dinsdag 12 augustus om 13.30 uur in het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er in de condoleanceruimte van het crematorium gelegenheid tot condoleren. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Heden overleed nog onverwacht onze lieve broer, zwager en oom Kees op de leeftijd van 78 jaar Wolphaartsdijk: Annie de Blaey- v. Dienst Levien de Blaey Riet Schuit - v. Dienst Tonnie Schuit (in herinnering) ArnemuidenNelleke Verboom- v. Dienst Joop Verboom neven en nichten Goes, 6 augustus 2014 Verdrietig nemen we afscheid van onze zwager en oom echtgenoot van Francien van Dienst-Tavenier Wolphaartsdijk: Leen Tavenier Corrie Tavenier-Reynhout ~in herinnering Wolphaartsdijk: Jannie de Leeuw-Tavenier Kees de Leeuw Wolphaartsdijk: David Tavenier -in herinnering- Nellie Tavenier-Westerweel Neven en nichten Woensdag is overleden mijn beste vriend en oud-collega ik zal hem erg missen in de vele contacten, die wij hadden. Aan Francien en familie veel sterkte toegewenst in deze verdrietige tijd. 's-Gravenpolder: Huib en Mina de Kok Heden is overleden mijn dierbare vriendin In de leeftijd van 83 jaar. Ik zal haar erg missen. Meliskerke: Mw. A. Poppe - Bakker Colijnsplaat, 5 augustus 2014 In onze herinnering zal je altijd blijven, in onze gedachten en gevoel leef je door. Een lieve vrouw, een schat van een moeder, schoonmoeder en oma, lieve mam, oma bedankt daarvoor Bedankt mam voor wie je was, bedankt voor wat je ons hebt geleerd. Heel diep in ons hart blijft een plekje, een plekje voor jou alleen... Op 7 augustus 2014 is overleden onze lieve moeder, oma, zus, schoonzus en tante weduwe van Bert Koster in de leeftijd van 74 jaar Dominique en Diana Rachelle en Maik Laurence en Sander haar grote familie uit Frankrijk Piet en Jannie Koster Pascale, Nathalie Correspondentieadres: Scheldestraat 34, 4381 RT Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van haar te nemen op dinsdag 12 augustus van 13.45 tot 14.15 uur in het uitvaartcentrum Monuta "De Voorzorg", Industrieweg 20 te Vlissingen. Aansluitend zal de crematieplechtigheid plaatsvinden om 15.00 uur in de aula van het crematorium, Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na de plechtigheid is het mogelijk de familie te condoleren en elkaar te ontmoeten in de condoleanceruimte van het crematorium. Indien u geen rouwbrief heeft ontvangen, dan hopen wij u op deze manier te bereiken. Ooit wilde hij ridder worden. Nu is hij dood. Onze 13-1-1992 - 5-8-2014 Manda Heddema, Carel Bruring Tom Meijer Iris Meijer, Jeroen Schoe Merel Meijer Joris Bruring, Murielle von Reth Bart Bruring, Carla Nthope Mwafulirwa De uitvaart vindt plaats in Uitspanning De Goederenloods, Albert Plesmanweg 23 te Goes op maandag 11 augustus om 14.15 uur. U bent van harte uitgenodigd bij ons te zijn, ook als u geen kaart heeft ontvangen. Na de bijeenkomst brengen we het lichaam van Lennart in kleine kring naar het crematorium. Correspondentieadres: Pinksterbloemstraat 15, 4461 MB Goes Alleen zonnebloemen. Wegens familieomstandigheden is Boekhandel De Koperen Tuin gesloten op maandag 11 augustus. Idealist, zachtaardig, gek op The Food Channel en oh zo veel belovend Wat zullen we hem missen Ilona Schmit Frans Heddema, Anne-Jean van Grinsven Silke Heddema, Kees Verweel Jop, Kim, Nik Boukje Heddema, Ivo van de Walle Isa, Geertje Het doet ons zon pijn, te weten datje er niet meer zult zijn. Wij bleven maar hopen, maar konden jouw genezing niet kopen. En nu ben je van ons heen en wij voelen ons zo ontzettend alleen. Wij denken aan alle gebeurtenissen, die we zo zullen missen. Intens verdrietig geven wij kennis van het overlijden na een slopende ziekte van onze lieve dochter, zus en tante Colijnsplaat, 29 november 1967 Wemeldinge, 6 augustus 2014 Dochter van Jan en Janneke Schouten Zus en schoonzus van Jacelien en Kees Lamper Tante van Rick*, Danny en Niek Baasje van Flash Onze dank gaat uit naar huisartsenpraktijk Eckhardt en het personeel van Allévo. Correspondentieadres: Walstraat 23,4424 GB Wemeldinge De crematieplechtigheid vindt plaats in besloten kring. Er is gelegenheid tot condoleren op maandag 11 augustus om 11.30 uur in "Schoudee", Schoudee- weg 1 te Wemeldinge. Geen bezoek aan huis. Verdrietig zijn wij door het overlijden van mijn kleindochter en ons nichtje Wemeldinge: Oma en de familie Schouten Hij hield van de polder, het weidse land, daaraan had hij zijn hart verpand. Daar heeft hij gewerkt, daar heeft hij geleefd, daar heeft hij zijn mooiste jaren beleefd. Verdrietig geven wij u kennis dat is heengegaan mijn lieve man, onze vader, opa en overopa echtgenoot van Truida van de Velde - Gijssel *23 april 1932 - 16 augustus 2014 Truida Elly (in herinnering) Anja Mathijs en Wendy Demi, Lynn Sjaak Poelvoordestraat 15 4431 BP's-Gravenpolder De afscheidsdienst wordt gehouden maandag 11 augustus om 13.00 uur in Rouwcentrum Van der Hooft, Schoorkens zandweg 8b te 's-Gravenpolder, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatshebben op de Algemene Begraafplaats aldaar. Voor aanvang van de dienst is er van 12.30 tot 12.45 uur gelegenheid om afscheid te nemen. Na de begrafenis is er in het rouwcentrum gelegenheid tot condoleren.

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 43