OvsrJs den J~ fT1ensenUnq.nL 4Ó| vrijdag 8 augustus 2014 Rogier Boogaard Dani Jocini Marien Schaier Westkapel Ie, 1 september 1946 O Naam, eeuwige ademtocht, een sterveling hen ik, als eens mijn eigen adem stokt, dan draagt mij Uw muziek. Na een jarenlange periode van afscheid nemen is van ons heengegaan onze broeF, zwager en oom t Westkapelle, 6 augustus 2014 Westkapelle: Corrie van Breda - Boogaard Ina en Peter Jos Kees en Jolinda Kees en Riet Boogaard-Toutenhoofd Nelleke en Geert Wim Jerien en Gerhard Achterneven en nichten Oost - Souburg: Lenie Boogaard Onze dank gaat uit naar de medewerkers en vrijwilligers van Krekepad 1 voor de goede en liefdevolle verzorging de afgelopen 8 jaar Correspondentieadres: Europaplein 19 4361 CP Westkapelle De afscheidsdienst wordt gehouden op maandag 11 augustus om 11.00 uur in de Moriakerk, Markt 67 te Westkapelle. De begrafenis zal plaatsvinden om 12.00 uur op de begraafplaats te Westkapelle. Na afloop van de begrafenis is er gelegenheid de familie te condoleren in de Moriakerk. Henk Klaver 22aprii 1936 Frans Barten 0.' A -A A /Tx -> v Frans Barten Frans Barten Groot is de leegte die hij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Dankbaar dat zijn lijden nu voorbij is, geven wij u met droefheid kennis van het overlijden van mijn lieve man, onze vader, opa en overopa Korstiaan Groen - Kor - echtgenoot van Martina Groen - Vogelezang Overschie, f Heinkenszand, 7 oktober 1927 7 augustus 2014 Heinkenszand: Tiny Groen - Vogelezang Bleiswij k: Wijnand en Iris Robin en Laura, Angie Kelly Jimmie Heinkenszand: Marjan en laco Maaike en Remko, Bram Annemieke en Ezra, Liv Erik en Shanna, Myrthe Kamilleplein 49,4451 LC Heinkenszand. De crematieplechtigheid zal in besloten kring plaatsvinden. Een uniek mens is heengegaan Je wilde nog zoveel doen Je had nog zoveel plannen Maar door je ziekte kreeg je niet meer de tijd Je bent nu bevrijd uit je lijden Maar wat is het zwaar, van jou te moeten scheiden. Na een werkzaam leven, gevuld met zorg en goedheid is van ons heengegaan Johan Cevaal Johannes in de leeftijd van 83 jaar. Middelburg: M. Cevaal-Wagenaar Nieuw- en Sint Joosland: John en Sandra Remy Luuk Westkapelle: Annelies ën Sam 7 augustus 2014 Adelaarstraat 42,4335 CL Middelburg Onze dank gaat uit naar dokter C.A. Greeven, dokter J.C. Ponten en de medewerkers van "Zorgstroom voor alle goede zorgen. Er is gelegenheid om afscheid van Johan te nemen, zaterdag 9 augustus van 16.00 uur tot 17.00 uur in rouwcentrum "Adagio", Buitenhovelaan 1Middelburg. De afscheidsdienst, waarvoor wij u uitnodigen, zal gehouden worden op dinsdag 12 augustus om 11.00 uur in kerk gebouw "De Morgenster", Adriaan Lauwereyszstraat 6, Middelburg. Aansluitend zal om ongeveer 12.30 uur de begrafenis plaatsvinden op de algemene begraafplaats aan de Westelijke Oude Havendijk 3, Middelburg. Na de begrafenis is er gelegenheid om de familie persoonlijk te condoleren in de condoieanceruim te van de begraaf plaats. Indien u door omstandigheden geen rouwbrief heeft ontvangen, wilt u dan deze advertentie als zodanig beschouwen. Geen bezoek aan huis. Met al zijn levenslust en wilskracht heeft hij zijn strijd niet kunnen winnen en moeten wij afscheid nemen van onze broer, zwager en oom Johan Cevaal Piet t en Bept Cevaal Wim en Dina Cevaal Adrie Cevaal Lein t en Suus Cevaal Jan en Katrien Cevaal Charles en Corrie Bouwens Neven en nichten kijk ook op 5 augustus 2014 Eindelijk is het zover, Nick's broertje Dani is er! Wij zijn blij met de geboorte van onze kleinzoon en neefje. Jordi, Cindy en Nick heel veel geluk toegewenst met Dani. Sophie Carolien, Jeroen, Tygo en Emma Patricia, Ernst, Jente en Fiene Albert-Jan en Lindsey Jan en Annie Annefried en Remi Jannick Geborgen in Gods hand, onze broer, oom en neef Middelburg 25 mei 1951 Dronten 5 augustus 2014 Lopik: Nel van Oort-Klaver in herinnering Bram van Oort Frank, Gijske en Thomas Middelburg: Cocky Klaver en Wilfried De Koster Oost-Souburg: E. Sekewael-Klaver neven en nichten van Belzen en Sekewael Ik zie vogels hoog in de lucht Ze vliegen door zo vrij Zonder angstzonder pijn Nu mag jij één van die vogels zijn Vol van verdriet hebben wij afscheid moeten nemen van mijn innig geliefde man, onze behulpzame lieve vader en onze onvergetelijke lieve opa 5 augustus 2014 We gaan je heel erg missen Geertje Barten-Meerman Francisca Josselin en Michella Danilya en Stephan Joëlla en Brian Charell Anu Pam Senna tf* Bouwen Ewoutstraat 54 4381 PS Vlissingen Er is gelegenheid om afscheid van Frans te nemen op maandag 11 augustus van 10.30 tot 11.00 uur in uitvaartcentrum Overtoom Groen, Van Dishoeckstraat 620 te Vlissingen. Aansluitend zullen wij hem om 12.00 uur gedenken tijdens een samenkomst in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. We wensen Geertje, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Een lang lijden is onze zwager en oom bespaard gebleven. Johan en Trees Meerman kinderen en kleinkinderen Wij wensen Geertje, de kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe. Verdrietig hebben wij afscheid genomen van onze zwager en oom A. Meerman J.S. Meerman-Willems Kinderen en kleinkinderen

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 42