Colofon Familieberichten (T1ensenlinq.nl Lidy amilieberichten Marie Kole-van der Maas M. Kole- van der Maas Adriaan Versluijs Rinus de Mul IPMf.J oil Rinus de Mul Usein "Cisko" Osmanovski C 0800 - 4444 000 34 donderdag 7 augustus 2014 kijk ook op Bedroefd hebben wij afscheid moeten nemen van onze geliefde schoonzus en tante, Thomas de Fouw Janny de Fouw-Kole en kinderen Colijnsplaat, 5 augustus 2014 Met droefheid heb ik na jarenlange vriendschap afscheid genomen van mijn vriendin M. van Gilst- Kouwer Colijnsplaat, 5 augustus 2014 Het verhaal is ten einde voor mijn vriendin en verhalenverteller Ik wilde nog veel meer horen. Waar nu een punt staat had ik graag een komma gezien. Cis Mercy Ons bereikte het droevige bericht dat is overleden, ons ere-lid, de heer Sinds de heroprichting in 1977 tot een aantal jaren geleden een gedreven muzikant op de grote trom. Verder is hij lange tijd bestuurslid geweest, en konden we altijd een beroep op hem doen bij diverse activiteiten binnen de vereniging. Wij wensen zijn vrouw, kinderen en kleinkinderen veel sterkte toe in deze moelijke tijd. Namens bestuur, (ere) leden van de Koninklijke Muziekvereniging "Harmonie" uit Biervliet. Biervliet, 4 augustus 2014 Kort na het overlijden van onze ma en oma hebben wij met veel verdriet afscheid genomen van onze lieve pa en opa Wemeldinge, 17 januari 1927 t Goes, 5 augustus 2014 A. de Mui-Brouwer (in herinnering) Marijke en Lia de Mui-van Grunsven Kristian Carla en Piet de Kam-de Mul Natalie en Albert Ronald en Fenna Dik de Mul Jolanda en Johan de Vlieger-de Mul Jesper, Remon Vredehoflaan 412, 4382 CJ Vlissingen De dienst voorafgaand aan de crematie, wordt gehouden op zaterdag 9 augustus om 10:30 uur in de aula van het crematorium Middelburg, Westelijke Oude Havendijk 3. Aansluitend is er gelegenheid tot condoleren. Pa zou een donatie aan het KWF zeer op prijs stellen, in het crematorium is hiervoor een collectebus aanwezig. Onze dank gaat uit naar de medewerkers van IC Ter Reede voor de goede verzorging. "De Heer is mijn herder" Zo kort na het overlijden van onze zus, schoonzus en tante moeten wij nu afscheid nemen van onze lieve zwager en oom Janneke Brouwer-Klaassen Bep de Bart-Brouwer neven en nichten In memoriam 15-10-1959 7-8-2013 1 jaar zonder jou.. In onze gedachten was je, in onze gedachten ben je en in onze gedachten zul je blijven.. Salije Osmanovska Diana Osmanovska Uitvaart Informatie Hulplijn Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Hoe stel ik een codicil op? Hoe stel ik een testament op? Kan ik mijn grafsteen nu al uitzoeken? Welke bloemen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten we inlichten? Waar kan ik mij verzekeren? Wat zijn de kosten voor een advertentie? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Welke kisten zijn er toegestaan? Asbestemming, wat is mogelijk? Kan ik nu al een graf kopen? Bekijk nu het antwoord van De Uitvaart Informatie Hulplijn op www.uitvaartinformatiehulplijn.nl Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week f Sluïttijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail I pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon I 088-013 9999 Fax I 088-013 9990 Internet I www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 34