Thuis én op vakantie Viva la Veluwe! DUTCH &MORE i- slechts 3 dagen actief én culinair genieten Boek nu deze lezersreis pzc.nl/webwinkel reizen hotelovernachtingen Nog niet aangemeld? Langer dan een week weg? Adviesprijs 129,- p.p. LEZERSPRIJS slechts 89,- p.p.* FZC Waar u deze zomer ook bent, u blijft altijd op de hoogte van het nieuws thuis. Als abonnee heeft u namelijk exclusief toegang tot de E-paper (digitale krant), iPad nieuws app en smartphone nieuws app van de PZC. Meld u dan, voordat u op vakantie gaat, eenmalig aan op www.pzc.nl/abonnee. Wij wensen u veel plezier met het digitale nieuws deze zomer! Voorkom een volle brievenbus en maak gebruik van de vakantieservice via www.pzc.nl/vakantieservice. Alleen van toepassing voor abonnees die de krant 6 dagen per week thuis ontvangen. PZC Extra bij te boeken Lazy Sunday (check-out om 17.00 uur) a €15,- per kamer Fietshuur 15,- per fiets per dag. De prijs is per persoon, gebaseerd op 2 personen per tweeper soonskamer en op basis van beschikbaarheid. Exclusief €9,95 reserveringskosten en toeristenbelasting. Geldig tot en met 24 december 2014. Bij verblijf op dinsdag t/m zaterdag geldt een toeslag varv€ 10,- per persoon, per arrangement. donderdag 7 augustus 2014 Men neme mooie fiets- en wandelpaden, een gezellig hotel, lekker eten en - niet te vergeten - een goed humeur en de basis voor een heerlijk weekendje Veluwe is gelegd. Proeft u mee van dit succesrecept? We kennen de Veluwe allemaal als prachtig natuurgebied waar we lekker kunnen wan delen en fietsen maar ook als gebied waar zelfs de stilte mooi klinkt. De boswachter neemt u mee voor een bijzondere wande ling naar de meest bijzondere plekjes van de Veluwe. Verhongeren zult u in ieder ge val niet: u krijgt een lunchpakketje mee en op de tweede avond staat er voor u een ta- pasdiner klaar in het Grand Café van het hotel. Wilt u tijdens uw weekendje weg ook nogcultuur snuiven? Brengdan een bezoek aan het Kröller Müller Museum, Het Neder lands Openlucht Museum of aan Paleis Het Loo. Tip: In het laatstgenoemde museum vindt tot en met 26 oktober de expositie 'Grace Kelly, prinses en stijlicoon' plaats, waar het veelbewogen leven van prinses Grace van Monaco getoond wordt. Bilderberg Hotel 't Speulderbos, Garderen Uw hotel ligt midden in de bossen, op de rand van het Nationale Park de Hoge Velu we. Hier kunt u ontspannen na een actie ve dag op de Veluwe. Ook kinderen zijn van harte welkom in dit hotel. Zij genieten van de' speeltuin, de speelkamer en de speciale speurtocht terwijl u geniet van uw gezelschap. Viva La Veluwe 2 overnachtingen in een comfortabele hotelkamer 2 x uitgebreid Bilderberg ontbijtbuffet Op de tweede avond van uw verblijf een - heerlijk tapasdiner in het Grand Café lx lunchpakketje Een wandeling met de boswachter (bij voldoende aanmeldingen en alleen op zaterdag) Gratis gebruik van zwembad, sauna fitness Gratis gebruik van de squash-en tennisbaan Wandel-en fietsroutes Gratis WiFi Voucher en gratis parkeren Meer informatie en/of boeken: Ga naar de webwinkel waar u direct online uw reservering kunt maken. Voor vragen zijn wij telefonisch bereikbaar op 0174-725202 (ma-vrij van 09:00 - 17:00u) of per mail: reserveringen@dutchandmore.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 20