Als een vis in het water met flippers W Shop Top-3 Allereerste vrouwendrankje t 4 ZOMERKRANT Zomerdrankje De smaakmaker EF Om snel in het water te kunnen zwemmen, zijn zwemvliezen heel handig. Vooral bij het duiken en snorke len worden ze veel gebruikt. Met deze drie zwemvliezen voel je je als een vis in het water. De Beuchat Power Jet Full Foot is uit drie verschillende materialen opgebouwd, voor een optimale zwemervaring. Door het ontwerp zit hij ook nog eens extra comfor tabel aan je voet. De flipper is ver krijgbaar in de kleuren rood, geel, blauw, roze en zwart. Ook voor kinderen zijn er zwem vliezen verkrijgbaar. De FLP too is een lichtgewicht zwemvlies met een opengewerkt blad. Kinde ren hoeven zo minder kracht te zetten tijdens het zwemmen. Met de Pluma Fins van Cressi Crib zijn de voeten tijdens on diep snorkelen goed beschermd. Het drie materialen design zorgt voor een moeiteloze vinslag. De gesloten voetpocket zorgt voor be tere voortstuwing. De elektrische solexen en -scoo ters staan buiten in het zonne tje bij WoutServicePoint in Nieuwvliet al te wachten op een ritje. „Elke ochtend zetten mijn vrouw Nell en ik samen alles klaar voor de klanten van die dag", vertelt Wout den Doelder. „We zijn met z'n twee en doen ook alles samen in het bedrijf." Vier jaar geleden zijn Wout en Nell den Doelder met WoutServicePoint begonnen. „We hadden eerst 25 jaar een kledingwin kel in Terneuzen, maar vonden het tijd worden voor iets anders. Eerst hadden we het idee om slaaphuisjes op het strand te beginnen. Maar nadat we in Limburg scoo ters zagen rondrijden, kwamen we op het idee elektrische scooters en solexen te ver huren." Een groep dames staat te wachten op so lexen voordat ze beginnen aan hun tocht door Zeeuws-Vlaanderen. „Nog even een foto voordat jullie vertrekken?", vraagt Wout aan de vrouwen. De dames gaan ach ter de solexen staan en voor het reclame bord van zijn bedrijf. „Een commercieel tintje is mij niet vreemd. Aan alle scooters en solexen heb ik ook visitekaartjes gehan gen, zodat iedereen ze makkelijk mee kan nemen. En dan komen ze misschien wel een keer terug met vrienden." En echtpaar stopt langs de kant van de weg en vraagt aan Wout informatie over de ver huur van de solexen en scooters. „Er ko men veel mensen langs met vragen. Soms alleen over de omgeving, maar ook veel over de verhuur van de solexen. En vrien delijk zijn kost echt helemaal niks. Dus ik help iedereen altijd graag", zegt Wout met een glimlach op zijn gezicht. Als klant bij WoutServicePoint wordt alles voor je geregeld. „De klanten staan voorop. Ze hoeven alleen even naar de uitleg te luis teren en dan is het alleen nog maar een kwestie van de route volgen. Er zijn ver schillende routes die je kan volgen met de solex. Maar de 'dorpenroute' is toch wel het leukst. Dit komt vooral omdat je alles te zien krijgt tijdens deze route. Ik vertel er daarom ook altijd bij waar je de meest bij zondere bezienswaardigheden kunt zien", zegt Wout. Er valt volgens hem altijd wel iets te ontdekken onderweg. „Zelfs men sen uit Zeeuws-Vlaanderen komen terug na een tocht met verhalen over mooie plek ken die ze nog nooit eerder gezien heb ben", vertelt hij. Een stel komt aan met de fiets en loopt door naar de lounge om in het zonnetje te gaan zitten. Na een lange tocht kan je hier genieten van een lekker kopje koffie of van een heerlijke iced cappuccino. „Een paar mensen hadden onze iced cappuccino ont dekt en kwamen er speciaal voor terug van het strand." Bij WoutServicePoint zijn er niet alleen maar solexen en scooters te huur. Ook staan er elektrische fietsen en segways. „Al les wat wij verhuren is elektrisch. Dit heb ben we gedaan omdat het makkelijk te on derhouden is en het beter is voor het mi lieu", vertelt Wout. - Sinds dit seizoen kun je naast routes op de grond ook een bijzondere tocht in de lucht maken met een luchtballon. „Wij zijn al tijd op zoek naar iets nieuws voor ons be drijf. En dit seizoen is de ballonvaart erbij gekomen. Als het weer goed is, bellen we je op en kan je die dag een ballonvaart gaan maken." e naam zegt het al bij dit drankje. De Pink Lady is een licht roze cocktail en was één van de eerste 'vrouwen drankjes'. Net zoals bij veel andere bekende cocktails, is ook bij dit drankje de oorsprong niet bekend. Rond de jaren '30 werd de Pink Lady een zeer bekend drankje voor vrou wen. Dit kwam voornamelijk om dat de zacht roze kleur geassoci eerd werd met vrouwelijkheid. Deze cocktail is het lekkerst om te drinken met vriendinnen. Het re cept om dit drankje zelf te maken is daarom voor zes personen. Pak eerst een cocktailshaker en voeg daar het eiwit van een ei en zes ijs blokjes aan toe. Daarna doe je er 270 ml gin, 9 ml Cointreau en 100 ml limoensap bij. Als laatste nog 30 ml grenadine en dan goed schudden en verdelen over zes gla zen. Er kan als garnering nog kers in het roze drankje. Voor kinderen is er de FLP 100. De ze zwemvliezen hebben een open gewerkt blad, ideaal voor kinde ren. Voor 9,95 euro koop je ze op decathlon.nl. Met de Pluma Fins van Cressi Crib zijn de voeten tijdens ondiep snor kelen goed beschermd. Voor 21 euro te koop op diveparts.nl. door Lilian van Gaaien Nell laat de solexen zien en Wout staat op de Segway. foto Peter Nicolai door Vera van der Haven De Beuchat Power Jet vliezen zijn flexibel en de vinnen zijn uit ver schillende materialen gemaakt. Voor 46,95 euro bestel je ze op di- veparts.nl Vriendelijk zijn kost echt helemaal niks door Vera van der Haven

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 54