Q fTlensenlinq.nl Colofon Familieberichten Jacobus Florusse Ko Franciscus Marinus Martens Frans Martens Arie Vervelde 0111450717 kijk ook op Enige en algemene kennisgeving. Groot is de leegte die zij achterlaat, mooi zijn de herinneringen die blijven. Verdrietig geven wij kennis dat van ons is heengegaan onze lieve zus Greta Croes Aruba, 14 januari 1954 -1 Goes, 3 augustus 2014 's-Heerenhoek: Rosa en Henk Zwartelé-Croes Arnhem: Dientje Croes Aruba: Lennie en Humphrey Theysen-Croes Budel: Lilia Croes en Roger Geldrop Neven en nichten Correspondentieadres: Werrilaan 43,4453 CB 's-Heerfcnhoek De afscheidsdienst wordt gehouden op donderdag 7 augustus om 10.30 uur in de parochiekerk H. Blasius te Heinkens- zand, waarna aansluitend de begrafenis zal plaatsvinden op de begraafplaats achter de kerk. Na de begrafenis is er in "De Fonteyne" te Heinkenszand gelegenheid tot condoleren. Een mooi mens is er niet meer Zondag is overleden Greta Croes Spontaan, open, belangstellend, creatief en betrokken, zo zullen wij aan haar blijven denken. We wensen de familie veel sterkte toe. Medewerkers en cliënten Populierenstraat, dagbesteding "de Cirkel, dagbesteding "de Kaai", vrijetijdscentrum "Studio 58" en de Cliëntenraden de Bevelanden, Gors Groot is het gemis. Mooi zijn de herinneringen die blijven. Na een periode van afnemende vitaliteit is toch nog onverwacht van ons heengegaan mijn lieve man, onze lieve vader, schoonvader, opa en overgrootopa Echtgenoot van Corrie Huisson Vlissingen, 18 januari 1929 f Vlissingen, 3 augustus 2014 Corrie Florusse-Huisson Jacky (in herinnering) Sander, Emma Diana en Peter Marcel Tonny Papegaaienburg 21 4386 DA Vlissingen Er is gelegenheid tot afscheid nemen van Ko op donderdag* 7 augustus van 19.00 tot 19.30 uur in het uitvaartcentrum aan de Bachweg 2 te Middelburg. De crematieplechtigheid zal worden gehouden op vrijdag 8 augustus om 14.00 uur in de aula van het crematorium aan de Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Aansluitend is er gelegenheid de familie te condoleren in de koffiekamer van het crematorium. Liever geen bezoek aan huis. Indien u geen kaart heeft ontvangen kunt u deze advertentie als zodanig beschouwen. Onvoorstelbaar hoe jij je ziekte droeg, niet klaagde en nooit vroeg. Toch nam deze strijd je volledig in beslag en namen we afscheid van je, elke dag. Tot onze spijt kwam er geen wonder, bedankt, voor ons blijf je heel bijzonder... Bedroefd, maar dankbaar dat verder lijden hem bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlijden van onze broer, zwager en oom -Frans- Ovezande, 8 oktober 1939 f s-Heerenhoek 3 augustus 2014 Lena t en Adri Kees Toon t John t en Elfie t Annie t en Sjaak t Sjaan en Henk Bert f Corrie en Bertus t Bas en Gerrie Kot Neven en nichten In het bijzonder bedanken wij de thuiszorg van SVRZ voor de liefdevolle verzorging van Frans. Heinkenszandseweg 18 4453 VG 's-Heerenhoek De uitvaartdienst, waarbij u wordt uitgenodigd, zal worden gehouden op vrijdag 8 augustus om 10.30 uur in de parochiekerk van de H. Willibrordus te 's-Heerenhoek. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden op de R.K. begraafplaats achter de kerk. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in 'De Jeugdhoeve'. Langzaam ben je van ons weggegleden, elke dag een beetje meer. Telkens werd je weer iets ontnomen, dat deed jou en ons zo zeer. Het is een gemis, een stille pijn, dat je nooit meer bij ons zult zijn. Verdrietig hebben wij afscheid moeten nemen van onze lieve ome Peter en Anja Lucinda en Huib, Anniek Veronique en Ronny Bedroefd zijn wij na het overlijden van onze collega op 2 augustus 2014 We hebben Arie leren kennen als een betrokken, kundige persoonlijkheid met gevoel voor humor en een groot hart voor zijn gezin en werk. In deze verdrietige tijd gaan onze gedachten uit naar Miranda, Daniel en Chimène, Robin en verdere familie. We wensen hen veel sterkte toe om dit grote verlies te dragen. Directie en collega's Lamb Weston Meijer V.O.F. Bedroefd zijn wij door het trieste bericht van het overlijden van Krijn Verwijs Krijn is altijd een vertrouwd gezicht geweest in ons bedrijf. Wij zullen zijn betrokkenheid en regelmatige bezoekjes missen. Zijn familie en dierbaren wensen wij sterkte bij het verwerken van dit verlies. Personeel Krijn Verwijs Yerseke B.V. Uitvaartverzorging Schouwen-Duiveland Gratis hulp bij vragen rondom overlijden, uitvaart en nazorg 24 uur per dag 7 dagen per week t. 0800 - 4444 000 dinsdag 5 augustus 2014 35 voor een zorgzame begeleiding www.uitvaartsd.nl Uitvaartbegeleiders: Rien de Bruijne Janine Schouls Uitvaart Informatie Hulplijn Hoe regel ik mijn uitvaart? Wat is er mogelijk? Kan ik mijn grafsteen of gedenkteken nu al uitzoeken? Welke bloemenarrangementen zijn er mogelijk? Met welke belastingen krijg ik te maken? Welke instanties moeten worden ingelicht? Wat zijn de kosten voor een rouwadvertentie? Hoe stel ik die op? Hoe zit het nu precies met het erfrecht? Asbestemming, wat is er mogelijk? Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet wwvi/.pzc.nl I www.familieberichtenonline.nl

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 35