colofon I (llensenlinq.nl Familieberichten 0% Arie Vervelde Arie Vervelde amilieberichten mam 1st* Arie Arie Vervelde Vader van Daniel (derde elftal) en Robin (A team) Arie Vervelde de vader van onze voetbalvriend Robin '/jjveê oprechte bdangaeffing enrahetcwaiijdenvan jatiny van den Haiv^-NieiMeihuijse, in de wrm van kaartjes, brieventeiefoonfjes en op straat ai in de winkels, Dezer heeftor On2Khartó|<eda^dasrvo(H: et 'JFt kijk ook op maandag 4 augustus 2014 3^ Met een knipoog naar het leven nam hij afscheid van ons. Ondanks zijn intense wil om samen met ons te leven en voor ons te zorgen, is overleden mijn lieve man en onze trotse pa Dubbeldam, 2 april 1969 Roosendaal, 2 augustus 2014 Miranda Vervelde-Kriekaard Daniel en Chimène Renee in liefdevolle herinnering Robin Kerseplein 32 4413 EW Krabbendijke Arie is opgebaard in het uitvaartcentrum van Monuta Zorge, Putseweg 147 in Hoogerheide. Op woensdag 6 augustus 2014 is daar van 19.00 tot 20.00 uur gelegenheid om afscheid te nemen. De uitvaartdienst vindt plaats op vrijdag 8 augustus 2014 om 13.30 uur in de Levensbron, Valckenisseweg 12 in Rilland. Aansluitend zullen we Arie begeleiden naar zijn laatste rustplaats op de begraafplaats in Rilland. Na de begrafenis is er gelegenheid tot condoleren in de Levensbron. Onwerkelijk. Onvoorstelbaar. Verdrietig hebben wij afscheid genomen van onze lieve, eigenwijze, sterke en positieve schoortzoon, zwager en oom Diep respect! Adrie en Nelly Kriekaard-Damme Edwin en Lianne in de Weij-Kriekaard Lotte Wessel De afgelopen jaren hebben we je leren kennen als een bijzondere vriend. We zullen je gezelligheid en vriendschap missen. Erwin, Patricia, Naomy en Amber Na een moedig gedragen ziekte is overleden onze gedreven voorzitter We wensen Miranda, Daniel Chimene, Robin en verdere familie alle sterkte toe om zonder Arie verder te moeten gaan. Bestuur W Krabbendijke Verdrietig zijn we door het overlijden van We wensen Robin en zijn verdere familie veel sterkte toe A-elftal W Krabbendijke; Marco, Lars, Kevin, Pieter, Wouter, Jeroen, Ronald, Ruben, Bastiaan, Tim, Peerke, Pierre, Laurens, Sander Sterven doe je niet ineens maar af en toe een beetje. En alle beetjes die je sterft 't is vreemd, maar die vergeet je. Het is je dikwijls zelf ontgaan je zegt: ik ben wat moe. Maar op een keer dan ben je aan je laatste beetje toe. Toon Hermans Zacht en kalm is overleden Marinus de Visser op de respectabele leeftijd van bijna 95 jaar. Vlissingen: K. de Visser (in herinnering) E.W. de Visser-van der Torren Yerseke: Gerard en Lenie Neven en nichten Krabbendijke, 2 augustus 2014 zorgcentrum Ter Weel Correspondentieadres: Mevr. E.W. de Visser-van der Torren Walstraat214 4381 GW Vlissingen De crematieplechtigheid wordt woensdag 6 augustus om 14.00 uur gehouden in het crematorium Westelijke Oude Havendijk 3 te Middelburg. Na afloop is er in de koffiekamer gelegenheid tot condoleren. Sluittijden overlijdensadvertenties Per mail daags voor plaatsing 16.00 uur, op zondag 15.00 uur. Per fax of telefoon daags voor plaatsing 15.00 uur. Sluittijden overige familieberichten Daags voor plaatsing 12.00 uur. Vergeet niet uw volledige factuuradres te vermelden en uw telefoonnum mer voor eventuele vragen. Iedere mailopdracht krijgt een ontvangstbeves tiging. U kunt niet reclameren n.a.v. telefonisch opgegeven advertenties. E-mail pzcfamilieberichten@wegenermedia.nl Telefoon 088-013 9999 Fax 088-013 9990 Internet www.pzc.nl www.familieberichtenonline.nl Leiders en trainers A-elftal W Krabbendijke ¥-ww« i

Provinciale Zeeuwse Courant | 2014 | | pagina 31